Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='_Tosia_'] [SIZE=1]jestes na miau?[/SIZE][/quote] No wiesz? To ja do wątku Majki zaglądam, coś tam nawet czasem naskrobię, allegro jej zrobiłam, a Ty mnie nie zauważyłaś?:lol: _Tosiu_, jam kociara zaprzysięgła, psu lubię, ale koty uwielbiam;)
  2. To prawda. I skrobnac choc pare slow, brakuje mi jej:shake:
  3. [quote name='_Tosia_']dzieki, z tym ze Boo77 jest przeciwko osobie, która chce zaadoptować kota, a chciałabym poznac jakąś inną opinię :roll:[/quote] Dopiero teraz zalapalam o kogo chodzi. Faktycznie tak jest i jakos wierze Boo77. Lepiej nie wyadoptowywac za wszelka cene zeby potem jakiegos halo nie bylo, ale to tylko moja opinia wynikajaca z przykrego doswiadczenia.
  4. Nie wiadomo. Kontakt z domem tymczasowym miała amelka0, ale obraziła się na dogo i już tu nie zagląda:( Z pewnością jednak trzyma rękę na pulsie w realu, więc myślę, że możemy być spokojni.
  5. A jak kotki? Ile, mniej więcej, czeka na zabieg?
  6. [quote name='_Tosia_'][B]czy jest tu osoba, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Opolu?? (dla kota)[/B][/quote] Napisz do Boo77 z miau, może będzie mogła któraś z dziewczyn.
  7. martaipieski - super! Kawał dobrej roboty, niech się chłopakowi szczęści:lol:
  8. Wspaniale!! Oby więcej takich wspaniałych ludzi jak pani Iwona i jej córeczka:loveu: [quote name='_Tosia_'][SIZE=2][SIZE=2] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1/53a5526c5fbbe654.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/266/19c5889078f1e1cf.jpg[/IMG] [/SIZE][/SIZE][/quote] Ukochana pańcia:lol::loveu:
  9. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"]Są naprawdę fajniusie! Choć czarne jak noc.....[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9656/s5000097tl0.jpg[/IMG][/URL][/quote] Czy Ty je jakoś rozróżniasz?:lying:
  10. Chyba czas zmienić tytuł wątku i przenieść go do działu, w którym jest jego miejsce:lol:
  11. [quote name='kaja555']w sumie to wcale dzieci jej nie ubyło, mimo że Marmurek juz w domu :evil_lol:, miała 3, i ma dalej 3.[/quote] Znając Agnie w każdej chwili może dojść do niepokalanego poczęcia i cudownego rozmnożenia:evil_lol:
  12. Coś takiego:( Dopisuję się, żeby wątku nie zgubić.
  13. [quote name='tomcug']Za to sunia nie zna ograniczeń i to my musimy ją ograniczać, bo pewnie w drzwi by nie wlazła.[/quote] To zupełnie tak samo jak ja:oops: I już widać tego efekty:placz:
  14. Teraz przynajmniej będziesz miała powód. Łap za miotłę i zasuwaj:p
  15. To dobrze, bo mniejsze zagęszczenie z pewnością poprawi ich samopoczucie oraz warunki, i źle, bo powinny już siedzieć w domach zamiast tak skakać ze schronisk do schronisk. Co to za Wojtyszki? Pierwsze słyszę:oops:
  16. Agnie, następny urlop spędzasz na Łysej Górze;)
  17. Dobranoc, sierściuchy:loveu: Dobranoc, hop!:lol:
  18. [quote name='Ines_Chorzów']Pozostałe futerka ganiają się z Fruzią po całym domu :D Przeważnie to ona ucieka, a one biegają za nią :) Potem ona się chowa w budce i po zabawie :D Bawią się razem, nie dokuczają Fruzi, czasem nawet się buziają :D Fruzia chciała się pochwalić, że wyjeżdża na długi weekend :) Jako jedyna z naszych futerek jedzie z nami do Nędzy :crazyeye: (nazwa mało atrakcyjna, ale miejsce super :D). Będziemy się byczyć :eviltong:[/quote] Udanego wypoczynku! [SIZE=1]Nędzę to ja mam jak rok długi i szeroki:diabloti:[/SIZE]
  19. Mam nadzieję, że wieści nowa pani będzie przysyłać sukcesywnie. Cudnie, na Koso wciaż ponad dwa tysiące psów, ale przynajmniej o jedną taką Alaskę mniej:lol:
  20. Wymiękłam jak zobaczyłam tą fotę, Grubolek jest cudny:loveu: Ale stanowczo powinien być schudnąć, dla jego oraz właścicieli dobra.
  21. Czarna_Ando, bardzo mi przykro. Dla Twojej suni [`] Dobrze, że masz przy sobie Diunę, może ona choć trochę pomoże Ci wypełnić pustkę, która została...
  22. [quote name='aisaK'] Nie miałam wiesci i pojechała inna sunia. :([/quote] To akurat nie jest powód do płaczu, kochana:) Deruniu, ile jeszcze będziesz siedziec w schronisku?
  23. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/4895/marmur2ak4.jpg[/IMG][/URL] Marmur jak zawsze lekko nieprzytomny![/quote] Mój chrześniak!:loveu:Ma to po mnie:evil_lol:
  24. [quote name='Zmysł']Dzisiaj chyba wrzucę jakieś zdjęcie Grubolka[/quote] Hurra!!:multi: Niech nasycę swoje oczy.
×
×
  • Create New...