-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Dzisiaj postanowiłam rano /jestem w trakcie/ że są to ostatnie kociki na tymczasie! [/quote] Przypomnę, tak dla potomności:diabloti: Agaaaa, kocham Cię:loveu: Może zrobię i powieszę im papierowe ogłoszenie gdzieś w Wawie? -
A jak u niego z serduszkiem? Czy kastracja w tym wieku mu nie zaszkodzi? Jest piękny...
-
[quote name='oktawia6']swoje kudły ścięłam i jestem wolna-miałam do pasa- kiedyś-potem je sprzedałam na kilogram w sklepie perukarskim-cala torba-teraz jakby mi ktoś zapłacił nie zapuściłabym kudłów:errrr:[/quote] A to można? Mam gdzieś w szafce swój dosyć długi warkocz sprzed 8 lat...
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jowita Poznań']niam niam zjesc puchate kuleczki! :)[/quote] I wysterylizować ich mamusię! Pełnia szczęścia:diabloti: -
Ale że co? Że Brego zostaje u Ciebie na stałe?:crazyeye: Czy to tymczas tylko? hop! wydaj go! [quote name='hop!'] Jestem chyba "półdzika" jak Nika i Joko... :lol:[/quote] Ja akurat lubię lakierowane pazurki i farbowane włosy (niestety osobiście nie mogę sobie pozwolić na jeszcze większe zniszczenie moich nędznych piórek:(), ale czasem tak sobie myślę, że chciałabym żyć w pogaństwie.
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/66/dscn0836lq3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gratuluję dumnej babci:loveu: -
Kiedyś taki dom go znajdzie, na pewno.
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']My też szukamy domu! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/762/popkihk4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jakie cudaczki urocze, powinny znaleźć domki w mig. Czy koleżanka poszła po rozum do głowy i wysterylizuje kotkę jak Pan Bóg przykazał? Agnie, obcięłaś włosy?:crazyeye: -
[quote name='Zmysł']Borys ma dom i może dlatego jest już dwóch nowych małych Borysków. Nazwano tak szczeniaczki, które szukają domków[/quote] Ta nasza walka z bezdomnością to jak walka z hydrą. Odetniesz jedna głowę, a tu następne wyrastają:shake:
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiscie podobna do Gabiego, może to dalecy kuzyni?:lol: -
Łódź POWIESZONA NA DRZEWIE PEREŁKA MA DOM!!!
Lemoniada replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Perełko - Iguniu, wygrałaś los na loterii:lol: -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Lemoniada replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Czy tytuł wątku jest aktualny? Jak sobie dajecie radę finansowo, Ines? PS. Wszystkiego najlepszego i wielu małych przyszłych kociarzy Wam życzę:lol: -
Wiosna pisze tak: Rozumiem z tego, że: 1. Lucjusz jako pies powypadkowy i wymagający bardzo odpowiedzialnej, specjalistycznej opieki zapewne posiedzi w DT długo, długo... Kolejarka jest w kolejce tuż za nim, ale 2. Wiosna trochę się obawia opieki nad psami problematycznymi i chce zobaczyć jak da sobie radę z Lucjuszem, po czym się dopiero określi co do domowych DT, a szczególnie dla psów wymagających. Czyli chwilowo i tak DT zajęty z powodu Lucjusza, a mam obawy, chyba słuszne, że prędko to on do domku nie pójdzie, biedak :( Deklaracji pieniężnych nam powoli przybywa, i to jest budujące :) Mobilizujemy siły kochani i szukamy czegoś dla tej ślicznej suni. PS. Cioteczki tyskie, a może choć kilka nowych foteczek?
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Nikt do nas nie zagląda, nikt nas nie kontempluje.....[/quote] Ja zajrzałam i umarłam - czarny jest achhh i ochhh:loveu: -
[quote name='grazyna9915']Nie wiem co napisać, jest mi głupio. Wystawiamy sunię, szukamy jej domu, a kiedy trzeba dołożyć się finansowo to nie mogę.[/quote] Ależ... Grażynko, nie pisałam do nikogo personalnie! Specjalnie zdanie o deklaracjach umieściłam pod tym z prośbą o wasz odzew, żeby nikt ich ze sobą nie wiązał. Z pustego i Salomon nie naleje, prosiłam tylko o jakąś decyzję osób, które są na miejscu. Tak czy inaczej pieniążki są bardzo potrzebne, na wpadniecie w długi pozwolić sobie nie możemy... Moje 40 i 50 Emilii to już 90zł. Na hotelik za mało, a nawet jeśli Kolejarka nie pójdzie do hoteliku i znajdzie wcześniej tymczas niedobrze byłoby zostawiać bez pomocy kogoś, kto wziął sunię z takim schorzeniem. Trzeba rozreklamować wątek.