Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='hop!'] Lemoniada, dzięki za radę. Pomogło, ale nagrody nie będzie. :lol: [/quote] Jak to?:placz: A ja myślałam, że dostąpię zaszczytu poznania Nikuni osobiście:placz:
  2. Kotka wychodząca w obroży - ludzie już chyba kompletnie są pozbawieni wyobraźni. Nie wiem czy to chandra jesienna, czy co innego.. ale odnoszę dziwne wrażenie, że takiego ciężkiego okresu jak teraz to jeszcze nie było. Zewsząd napływają zgłoszenia o bezdomnych kotach i kociętach, adopcje stoją, tymczasy pozapychane do granic, znalezienie DT nie mówiąc już o DS graniczy z cudem, no chyba że kot jest długowłosy albo rudy. Co się dzieje?:-o
  3. [quote name='mirka-ela'] Ale jesli chodzi o męża, to Ci zazdroszczę. Jak ja bym chciała miec małomównego męża. Mój generalnie mówi za duzo i za głosno...[/quote] A z sensem chociaż?;) Agnie:lying:
  4. Wciśnij ctr i + jednocześnie, może pomoże;)
  5. [quote name='doddy']Poszło nam w tym tygodniu 6 psiaków i niebardzo mamy co polecać do adopcji.[/quote] Oby więcej takich postów na dogo i miau:lol:
  6. [quote name='hop!']Proszę bardzo. W nagrodę zdjęcia Twojej leniwej ulubienicy... ;) [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9056/nikulinka4ij2.jpg[/IMG] [/quote] Zdjęcia piękne jak zawsze! Zwłaszcza to zbliżenie, wygląda na nim jak prosiaczek, różowy kocyk tylko to podkreśla:loveu: Ale ja się wcale nie czuję nagrodzona:shake: No bo co to za nagroda, kiedy mogli ją obejrzeć także inni, ha? Którzy nie odgadli ani pół rasy? Ja się tak nie bawię.:roll:
  7. Brutus, czy ty wstydu nie masz? Tyle czasu minęło, a ty nadal w schronisku?:shake:
  8. To ja poproszę jakąś nagrodę za inwencję i domyślnosć:evil_lol:
  9. Pewnie sheltie albo collak, a ta druga to nie wiem.
  10. Ja mogę wpaść jako kontrola kontroli:evil_lol: I ucałować Nikę, i pluszaka jej przynieść:loveu:
  11. [quote name='Agnie Koty']Phi, moje zmywają podłogę.... [/quote] A Kleofas pięknie drapuje firanki, dba o prawidłowy wzrost roślin poprzez regularne ich przycinanie oraz przyozdabia meble stempelkami kocich łapek umazanych w osikanym żwirku. Kto by nie chciał takiego kota?!:cool3:
  12. [quote name='oktawia6']Tosia-chyba Wojtuś jest najbardziej znany od Ciebie-faworyt i mój i wielu osób-może mu się też uda?:loveu: jak Chaplinkowi któego adoptowała Elmira?[/quote] Taaak, Wojtuś jest naj naj najmilszym i najsłodszym z Tosinych psiaków:loveu:
  13. [quote name='behemotka']Masz rację! A nuż się trafi następny psiak, którego trzeba będzie przetestować pod kątem kotów? :cool3: Lepiej już mieć futro pod ręką, prawda? :evil_lol:[/quote] Święte słowa pani dobrodziejki:evil_lol:
  14. [quote name='ArxTe']Lemoniado - kot ma być testem dla Meli, by ustalić jaki jest jej stosunek do nich, bo w domku do którego ma być zaadoptowana jest ich kilka:cool3:[/quote] Ależ ja miałam na myśli tymczasowy domek Meli:p
  15. [quote name='Agnie Koty']Tylko jednego nie rozumiem, dlaczego, do diabła, nikt po nie nie dzwoni! [/quote] Bo sprawiedliwość musi być! Kleo ma pierwszeństwo bo jest starszy, a na niego też nie ma chętnych. Sama widzisz:evil_lol: Kochany ten mój Kleoś jak nie tłucze talerzy i nie drapie:oops:
  16. [quote name='ArxTe']Behemotko- jeszcze trochę cierpliwości - poszukiwania kota trwają:lol:[/quote] To tak ciężko Wam kota znaleźć? Ja co chwila jakieś znajduję. Mam pięknego 5-miesięcznego białego szkraba do adopcji, powiedz tylko słowo, a będzie spisana umowa adopcyjna:cool3:
  17. [quote name='zasadzkas']Ja również chciałam podziękować wszystkim, za Tulę i pozostałe też. W międzyczasie urodziłam córeczkę. Bardzo dziękuję za happy end :loveu:[/quote] Nareszcie jakieś wieści:lol: Gratuluję mamusi, oby się pociecha zdrowo chowała. Jaka jest malutka, opowiedz coś?
  18. [quote name='oktawia6']Nika? jak?:crazyeye: chyba hop! jak podłogę sprzątała:evil_lol:[/quote] hop! to mogła najwyżej zrobić potrójne salto z poślizgiem i przytupem:evil_lol:
  19. Nika zrobiła szpagat w powietrzu! Na pewno specjalnie dla mnie:loveu:
  20. Oktawio, jaki piękny obrazek! Zaraz znowu będę ryczeć:placz:
  21. Teraz widać. Dla mnie to był beret albo wianek z dmuchawców:evil_lol:
  22. Cóż mogę napisać - Agnie, jesteś aniołem:loveu: Długo by ta pingwinka nie pożyła na wolności, zwłaszcza w tą pogodę.. Ta bura ma sliczny nosek, taki poziomkowo-różowy.
  23. Jaki on podobny do mojego Mocusia:placz: Niezupełnie, ale dostrzegam więcej podobieństw niż róznic...
  24. [quote name='Atkaaaa']To dorzucę jeszcze chomika z mojego awataru :vamp: a tak serio to jak by było fajnie gdyby Melka znalazła domek i to jeszcze w Gdyni! :D:loveu:[/quote] A! To chomik jest! Myślałam, że beret albo aureola:evil_lol:
  25. Wow, Agnie, jaki fajny prezent dostałaś:loveu: Z czego ten kocio jest wykonany? Aha, i czy pasowałaby Ci środa, póóóźny wieczór (tak po 20 pewnie) na szybkie przekazanie łapki na dworcu? Poprzez szybkie rozumiem podanie mi klatki przez otwarte drzwi pociągu podczas jego postoju na stacji;) Bidule te działkowce, kasiu, założyłaś im wątek na miau?
×
×
  • Create New...