Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Dobrze chociaż, że zadzwoniła, a nie wzięła się od razu za realizację swoich gróźb :( Jaka ta mamusia jest? Miła, oswojona? Z domkiem dla niej już może się zejść...
  2. Zamurowało mnie i nie wiem kompletnie, co napisać:roll:
  3. Jednak czy nie lepiej znaleźć Belluni inny domek? Jest co prawda stara i chora, ale cuda się zdarzają, trzeba chociaż spróbować. Nigdy nie wiadomo ile jeszcze zwierząt znajdzie Monika, a dogomania nie będzie w stanie pomagać jej przez cały czas, aż do śmierci... Ma z pewnością złote serce, a jej zwierzęta mają jak w Raju, ale wiecie jak to jest z finansami. Co myślicie?
  4. [quote name='malagos']E tam, Lemoniada, majac takiego kota to nie wiesz, co to jest mieć ... kota :cool3: [/quote] Więc też mówię, iż dochodze do wniosku, że Kropka nie jest kotem a aniołem:lol: Co to znaczy mieć kota dowiedziałam się przy rozbrykanym tymczasie. Te dzikie biegi po mnie o 3 w nocy, brrr...
  5. [quote name='Reno2001'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1dcb42dc1d03201a.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/244/1dcb42dc1d03201amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6415d65770269beb.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/242/6415d65770269bebmed.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Te fotki podobają mi się najbardziej, zdolna sunia. I jakby jej cętek przybyło:crazyeye: Taki tor do psiego agility jest ogólnodostępny czy trzeba kupić wejsciówkę?
  6. Mój Boże! To już zupełnie inny pies!:crazyeye: Pamiętam te smutne oczy z pierwszego postu, spać mi po nocach nie dawały... A teraz? Kolejarka już od pierwszych dni się uśmiechała i czuła jak u siebie:loveu:
  7. Czytam was i dochodzę do wniosku, że mieszkam pod jednym dachem z aniołem:roll: Moja kotka nie obgryza roślin, nie biega w nocy, nie niszczy, nie drapie, nie szaleje, baaardzo dawno temu stłukła swój ostatni wazonik. Jedyny z nią problem to ten, że jest niejadek i wybredzioch, coś co dziś jej smakowało jutro już się znudzi i muszę stawać na głowie. Jak ja ją kocham:loveu:
  8. Ten argument trafił mi do przekonania:lol:
  9. Smaka narobi, a pewnie nie poczęstuje:shake:
  10. [quote name='_Tosia_'] i zaczął opowiadac,ze mu taki pies bardzo potrzebny, ze ma chorą zonę.[/quote] :-? Nie wiedziałam, że pies jest zbawiennym lekiem na wszystkie choroby. Grzyba też bym mu nie dała.
  11. [quote name='jagienka42']ha ha ja zawsze moim tymczasowiczom kupuje penisy one to uwielbiają:oops:[/quote] Kto, tymczasowicze czy penisy?:roll:
  12. [quote name='SZPiLKA23'] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/2226/p7050010rw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5643/p7050015wj3.jpg[/IMG][/quote] O rety, ten Pampers jest świetny!:loveu: [quote] Nie wiem jaki pies jest ojcem tych szczeniakow ale roznorodnosc jest ogromna :D[/quote] Może było kilku ojców? Rozpusta:evil_lol:
  13. Może ktoś go przekarmił?
  14. Śmieję się ilekroć czytam nowe wieści w tym wątku, ależ się Majce poszczęściło:lol: A może fotki?:siara:
  15. Pobojowisko! Jak Ty nadążasz ze sprzątaniem?
  16. Też jestem za panią spod Piotrkowa:lol: A ta druga osoba to kto? Może innego pieska zaadoptuje? Na przykład Baszkina?
  17. Taka to pożyje! Na wakacjach siedzi, objada się naleśnikami w knajpce i jeszcze domki do niej wydzwaniają od rana:lol: Agnie, Ty się pod szczęśliwą kocią gwiazdą urodziłaś;)
  18. [quote name='AniaB']Hund, czy ta Pani moze ja odpłatnie przetrzymywać dłuzej? i jakiego rzędu są to koszty?[/quote] No, właśnie?
  19. [quote name='brazowa1']Niewidzialna nie na Dogo,tylko w ogole...[/quote] Może rzucająca się w oczy obroża? Ale z drugiej strony to jest jednak sunia specjalnej troski.. Przyszła mi do głowy jeszcze adopcja do Niemiec, ale to sporo roboty i załatwiania.
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111759&highlight=%C5%82omiankach[/url] Effi jest w czwartym poście.
  21. Effi z Elbląga znajduje się teraz w przytulisku w Łomiankach i ma się znakomicie. Tylko domku wciąż brak. Zaraz wkleję link do wątku. PS. Dziewczyny, słyszałyście już o oblanym denaturatem i żywcem spalonym szczeniaku husky z okolic Lublina?:(
  22. Figa_Bez_Maku, jesteś bezbłędna:lol:
  23. Smutne jest, że filmik krążył w mms-ach tak długo, zanim ktoś wreszcie zdecydował się wybrać z tym na policję. Współodpowiedzialność? Nie wiem jak można nie zareagować w takiej sytuacji.
  24. Ewatonieja parę postów wyżej pisała, o wysłaniu z delegacją jakiegoś dogomaniaka na salę rozpraw. Nie znam się na prawie, nie wiem, czy to jest możliwe i jakie korzyści mogłyby z tego wyniknąć:oops: Ale przynajmniej wiedzielibyśmy, co w trawie piszczy. Czy ktoś bardziej obeznany z prawem mógłby się wypowiedzieć?
×
×
  • Create New...