Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Phi. Tak jakby pies - podawacz łapek wykluczał się z kotami pod jednym dachem:roll:
  2. Widzę, że apetytu mu to nie odebrało:evil_lol:
  3. Chwilę mnie nie było, a u tej pięć nowych kotów:-?
  4. Idzie zima, a Deri jest krótkowłosa:shake:
  5. Nie ma kociaków czy kotów w ogóle? Jak żyją te wyciachane?
  6. [quote name='an1a']Mnie przeraża stwierdzenie, że uniknie się wad genetycznych.... Masło maślane dla niewiedzących, ale na samą logikę - szczeniak nie odziedziczy dysplazji po mamusi, czy agresji po tatusiu? :icon_roc:[/quote] A mnie przeraża, że przeczyta te bzdety jakiś przeciętny Kowalski, wpadnie na pomysł stworzenia nowej rasy i dalejże krzyżować i rozmnażać. Ludzie są podatni na to, co się pisze/mówi w mediach, słyszałam o babie co naoglądała się kreskówek w stylu "Tom i Yerry" a potem dała kotu to zjedzenia rybie ości i kot omal się nie udławił.
  7. A ja mojemu Kleo zrobiłam allegro i ogłoszenie na miau i nic, ani pół telefonu:( On ma już 3 miesiące, a ludzie wolą mniejsze, boję się, że się zasiedzi:(
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/af7b6816443e66f3.jpg[/IMG][/URL] Jakie piękne zdjęcia. Rozmarzyłam się... Brutus, pies w jesieni życia, skąpany w jesiennym słońcu... I ten uśmiech od ucha do ucha:loveu: Widzę go leżącego na altanie oplecionej winoroślą, a po łebku gładzi go dłoń ukochanej pani wypoczywającej na bujanym fotelu. Dookoła piękna złota jesień, pszczoły brzęczące leniwie nad tacą z gruszkami i śliwkami. A nad tym wszystkim świergot ptaszków w cienistych koronach lip i zapach nagrzanej słońcem trawy. Brutus do domu marsz!
  9. Jaki on śmieszny, kłapciak taki:evil_lol: A nie powinien być jeszcze z mamą?
  10. A właśnie, że krab był piękny i rewelacyjny!:mad: Rybki już mi się nie podobają, ale ich też szkoda, takie ładne i mało zniszczone zabawki mogłyby by dzieciom posłużyć. Mam gdzieś w pudle w piwnicy stare pluszaki, co prawda dla większości mam sentyment i na pewno ich nie dam na pewne pożarcie:diabloti:, ale tą mniej lubianą resztę mogę wyprać i podarować Twoim psujom:evil_lol:
  11. Przeczytałam topic i niniejszym zepsułam sobie dzień. Nie można dodać jakiegoś komentarza do strony?
  12. hop! miło znów Cię widzieć:multi: Ale zabierz im tego pięknego kraba, przecież go zjedzą, a jest rewelacyjny!:placz:
  13. Kto robił allegro? Trzeba napisać PW z prośbą o wznowienie. Nie mam już słów.
  14. [quote name='hej!'] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/830/4020pko7.jpg[/IMG][/quote] Nikulinka ma tu zabójczą minę:evil_lol: Biedna czekoladka, dobrze, że czuje się trochę lepiej. A cóż to za czarna nowość na ostatniej fotce?:cool3:
  15. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Dla mnie Wojtuś a dla was figa z makiem:D
  16. Co, moje słoneczko, mój faworyt ma swój wątek i ja nic o tym nie wiem??:crazyeye: Wojtulu, pycholu, pokazuj się wszystkim! Jesteś w tym momencie najpiękniejszym psiutkiem na całej dogomanii:loveu:
  17. [quote name='Rybc!a']Za "[FONT=Times New Roman][SIZE=3]udostępnianie swojego konta osobie zbanowanej." [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]W[/SIZE][/FONT]stawiła na prośbę Oktawii kilka fotek i informacji. Potem zrobiła to Brucio. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Obydwie są zbanowane - nie złamały regulaminu, nie było podstaw do zbanowania, ale... Niektóre "moderówy" chciały udowodnić, że mają "władzę" i jak chcą to mogą. [/SIZE][/FONT][IMG]http://dogomania.pl/forum/cid:%7B5AE9193B-CEC9-436C-B115-B0BFD478F1A1%7D/h4%20163.jpg[/IMG][/quote] Co za psity, przecież w ten właśnie sposób utrudniają pomaganie psom!:angryy:
  18. Khe, khe, khe.... Tomcug, aleś narobiła tumanów od tego odkurzania!:evil_lol:
  19. Tosieńko, czy zakładałaś jamnisi wątek? Taka bida, serce się kraje:(
  20. [quote name='Rybc!a']Kurczę, ale tu teraz pusto bez hop! :( Czy to ban stały?[/quote] Ban??!! Jaki ban, za co ban:crazyeye:
  21. I kto by pomyślał? Takie piękne, dostojne, poczciwe psisko:shake:
  22. A może znajdziecie coś, co pasowałoby do opisu GameBoy? [quote]Mam dom w Wawie - sprawdzony - dla: - szczeniaka , pies lub suczka do roku - maly kudlaty badz szorstkowlosy - jezeli chodzi o budowe to pekinczyk, shih tzu, takie typy jednak pies nie musi byc w typie rasy, miec plaskiego nosa, chce tylko nakreslic gabaryty - pies mieszkalby w bloku, ludzie zgadzaja sie na wszystkie warunki umowy - oni nie pojada po psa wiec Wawa lub okolice ew dowoz do stolicy poprosze o fotki z [U][B]krotkim[/B][/U] opisem prosze o wklejanie psiakow, bede je wysylala mailem.[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118770[/url] Tylko koniecznie piesek musi być mały jak dorośnie. Wkleiłam zdjęcia suń od Agatki, ale okazały się za duże. Może to rude maleństwo, o którym pisałyście? Znacie rodziców?
  23. Cudnie, oby teraz żyła długo i szczęśliwie ze swoją nową pańcią:lol:
×
×
  • Create New...