Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Wojtusiu, ciocia nie śpi i trzyma kciuki za Twój domek..
  2. Ale przecież Deri miała jechać do Niemiec :( Dlaczego to nie wypaliło?
  3. [quote name='Agnie Koty'] 2. Nosek Eskimosek os...mi cała łazienkę, to było niesamowite. Nadal z niego leci ale dupina nieco mniej czerwona, czopek wsadziłam i smarowałam linomagiem. [B]Straty: szrama na mojej szyi i rękach.[/B] [/quote] Straty? chyba zyski:evil_lol: A co do pingwinki - dobrze, że udało się ją odebrać. Niebiański koci anioł czuwał! Mam nadzieję, że ten babus nie będzie więcej ulegał swoim kaprysom.
  4. Uśmiechnięty od ucha do ucha :lol: Tylko domku brak...
  5. Przepiękne zdjęcia jesiennej Mili:loveu: Jak ona się zmieniła! Ciałka jej przybyło i jest jeszcze bardziej puchata niż była. Słodkie cudo, jak to dobrze, że tamb i Ty pojawiłyście się na jej drodze.
  6. No własnie... Ci wrażliwi zawsze są zazwierzęceni po uszy i nie wcisną ani pół ogona:shake: Jedyna szansa że cośz zmieni się na lepsze to udane adopcje i sterylki.
  7. Jaki on piękny! Biedny ma ten nochal..
  8. Co się stało z zakrwawionym onkiem, którego zdjęcia były na początku wątku? Czy ktoś coś wie? [quote name='"Weronia"'] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2002/09cv9.jpg[/IMG] Pies w ciemności, z potworną, nieleczoną na pysku raną [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2821/10sq7.jpg[/IMG] [/quote]
  9. Podnoszę, wyciągnijcie stamtąd Deri:(
  10. Przyznam się, że nie odnowiłam ostatnio Baszkinowi allegro z braku funduszy:oops: Może ktoś zrobi nowe? I Tosiu, jakieś aktualniejsze fotki by się pewnie przydały.
  11. [quote name='Agnie Koty']Aha, czyli będziesz mieszkać w komunie, :evil_lol:[/quote] Dlaczego w komunie? Zastanawiam się co my będziemy jeść? Ja suche kajzerki, Kleofas najtańszą karmę z Biedronki, a skoczkom to chyba trawy narwę:evil_lol:
  12. [quote name='Agnie Koty'] Lemoniadko, jak tam Twoja przeprowadzka do stolicy? I co Kleofasem?[/quote] Dziś nocowałam, fajny pokój. Prawdopodobnie przeprowadzamy się całą szóstką (tzn. ja, Kleofas i cztery myszoskoczki) od 15 listopada. Taki jest plan, a jak będzie - życie pokaże:evil_lol:
  13. O, trzy na raz, jeszcze lepiej. Będzie hop! miała z nami wesoło[IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]
  14. [quote name='behemotka'] To zdaje się ten sam przypadek, który mnie uczulił :-(. Ordek?... [/quote] No własnie, Ordek :( Znałam go wirtualnie tylko, a jakoś do tej pory nie mogę się otrząsnąć. I jeszcze jak przeczytałam, że dziewczyna będzie szukać psu nowego domu - dziwnie mi się zrobiło...
  15. [quote name='oktawia6']postępująca degradacja osobowości:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-nie strasz hop! bo aż sama nabieram ochoty by do Ciebie wpaśc:cool3: następna Lemooniada-taką reklamą tylko więcej tłumów do Ciebie wpadnie:megagrin:[/quote] NIE MA MOWY. Obie na raz!:evil_lol: [SIZE=1]A hop! wywiało z wątku[/SIZE]:diabloti:
  16. [quote name='oktawia6']postępująca degradacja osobowości:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-nie strasz hop! bo aż sama nabieram ochoty by do Ciebie wpaśc:cool3: następna Lemooniada-taką reklamą tylko więcej tłumów do Ciebie wpadnie:megagrin:[/quote] NIE MA MOWY. Obie na raz!:evil_lol:
  17. Dziewczyny, powodzenia, mimo wszystko nie traćcie czujności. Nie tak dawno jedna z forumowiczek z miau wyadoptowała trzy kociaki do domu, gdzie był już kot i tolerujący go pies. Przez pierwsze dwa dni wszystko zdawało się być w porządku, a potem tragedia, pies zagryzł jednego malucha. Pewnie nie muszę Wam tego mówić, ale ostrożności nigdy za wiele.
  18. Kot jak złoto, ba, jak cała żyła złota! Reszta stada też przepiękna, brawo Zosiu.
  19. Oj tam, hop!, już nie kokietuj:cool3: Widziałam Cię na fotkach tyłem i prezentowałaś się naprawdę ładnie!
  20. Prawda. Taki jeden zakuty łeb wystarczy, żeby zniweczyć pracę sporej grupy zorganizowanych osób:shake: Ech, nic to, trzeba dalej robić swoje... Czy pożarcie dużej muchy jest szkodliwe dla kota?
  21. Śledziłam ten wątek... Jakie to niesprawiedliwe, że odeszła wtedy, kiedy miał ją kto kochać i o nią dbać
  22. Nie mieli wyjścia:evil_lol: Ładnie by dom bez kobiety wyglądał:diabloti:
  23. Ja mam jeszcze pompony Kleofasa:evil_lol: Fajne one, aż żal ucinać. Z tym krachem to prawda, oby zła passa szybko minęła... Idę na spacer z psem, lubię tak łazić z nim po polach i medytować, może coś konstruktywnego wymyślę.
×
×
  • Create New...