Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='_Tosia_']ma ogłoszenia, przebywa teraz w wojtyszakch. ano chętnych nie ma..[/quote] Wiadomo, takich Baszkinów jest najwięcej :(
  2. Cudny buras, tylko niewychowany. Oby los dał mu szansę, trzymam kciuki.
  3. Myślałam, że Rudi jest troszkę mniejszy;)
  4. Trzeba przyznać, że w oranżowym jej do twarzy:p Choć mnie ten kolor na zawsze już kojarzyć się będzie jedynie z firmą TNT:evil_lol:
  5. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:loveu: A na Konstancin głosowały?:mad:
  6. hop! my mamy taką: [URL="http://img187.imageshack.us/my.php?image=drzewkozp9.jpg"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2166/drzewkozp9.th.jpg[/IMG][/URL] :lol:
  7. [quote name='dorota1'] [FONT=Calibri][SIZE=3][IMG]http://images34.fotosik.pl/418/e3156ada893c93dfmed.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/quote] Niezwykła fota, a psina po prostu piękna! Już od roku żyje w szczęściu i miłości - życzymy wam, ja i moje futra, jeszcze wielu, wielu takich rocznic:loveu:
  8. [quote]UWAGA DO ODDANIA ŚLICZNE SZCZENIAKI SZNAUCER OLBRZYMI - DWA PIESKI I SUCZKA (TA Z BIAŁĄ BRÓDKĄ) MAJĄ W TEJ CHWILI 6 TYGODNI SĄ PO SZCZEPIENIU I ODROBACZENIU, BARDZO RUCHLIWE I PRZYJAZNE. [B]NIE JESTEM HODOWCĄ, MATKA MUSIAŁA MIEĆ SZCZENIAKI RAZ PRZED STERYLIZACJĄ[/B] (ZALECANE U DUŻYCH RAS). [B]ODDAM W "DOBRE RĘCE" OCZYWIŚCIE NIE SPRAWDZE TEGO ALE MAM NADZIEJE ŻE MALUCHY ZNAJDĄ DOBRY DOM[/B], SĄ NAPRAWDE SŁODKIE. MALEŃSTWA DO OBEJRZENIA I ODEBRANIA W WARSZAWIE. [/quote] :-? [SIZE=1][COLOR=white]10 znaków[/COLOR][/SIZE]
  9. [quote]Oddam darmo wartościowego psa rasy rotweiler po rodzicach z rodowodem. Pies ma cztery lata, [B]jego zaleta to agresywność[/B], jest idealny do pilnowania większej działki lub podwórka.Psa oddam wraz z budą , kagańcem, obrożą , kolczatką i smyczą .[/quote] Cóż za zaleta! Załamałam się.
  10. [quote name='hop!']Okazało się, że mam jeszcze tasiemca - "mieszka" w Tince. :shocked!: Będzie GENERALNE ODROBACZANIE wszystkich psów...[/quote] Dwa w jednym:evil_lol: A tak na poważnie to współczuję, zlikwidowanie tasiemca u mojego jednego psa dało mi nieźle po kieszeni. A przy pięciu:shake:
  11. [quote name='hop!'] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9168/zq5ut5.jpg[/IMG] [/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
  12. Coś takiego!:crazyeye: A pamiętasz jak rok temu na Mikołajki dostałaś Lemusia?
  13. [quote name='Agnie Koty']Dzisiaj Nosek Eskimosek traci bezpowrotnie swoje pompony.......[/quote] Kleofas pragnie przekazać Noskowi, że strata pomponów nie była ani w połowie tak bolesna jak fakt bycia na czczo:evil_lol:
  14. Mi przypomina troszkę krótkowłosego collie a troszkę bullteriera. A w ogóle trzeba ją szybko wyciągnąć póki młoda, potem już nie będzie tak zachwycac odwiedzajacych :(
  15. Brawa dla szóstoklasistek! Rośnie nam nowe pokolenie młodych kociar, oby trwale dążyły do ideału i wzoru cnót w postaci Agnie:lol:
  16. [quote name='hop!'] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9227/tosia903pi8.jpg[/IMG] [/quote] Jakie oczy podkreślone konturówką, jakie rzęsy wytuszowane - CUDO!
  17. Jakie cudo... Nie można pozwolić mu odejść :(
  18. Może dzięki temu skończą się jego ucieczki?
  19. [quote name='mirka-ela'] Jedna Pani to nawet sie wyparła dziecka własnego i przedstawiła jako bezdzietna a kota jej ukradli robotnicy czeczeńscy:crazyeye:[/quote] Polska to kraj cudów, nie wiesz?:lol: Aga, zdradź tajemnicę jak Ty to robisz?:-? Kleo już trzeci miesiąc u mnie siedzi.
  20. O Boże, te kocięta wyglądają strasznie biednie!!:placz: Kto im da DT? Help!! Czy mi się wydaje, czy Berta i Lara są podejrzanie grube/ wzdęte? Może to robaki, albo... ?
  21. Raczej precel doskonały i nad wyraz dorodny:evil_lol:
  22. Śliczna! A Filifionkę już wyadoptowałaś?
  23. Beniu, co prawda jeszcze wcześnie, ale zacznij już pisać list do świętego Mikołaja. O dobry domek coś ciężko ostatnio, ale jak poprosisz teraz może Mikołaj zdąży przed Gwiazdką?
  24. Belluniu, jak żyjecie?
  25. Cieszę się, że inna psinka dostała szansę, mam nadzieję, że teraz jest szczęśliwa. A Deri... kiedyś doczeka domu, na pewno.
×
×
  • Create New...