-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='_Tosia_']ma ogłoszenia, przebywa teraz w wojtyszakch. ano chętnych nie ma..[/quote] Wiadomo, takich Baszkinów jest najwięcej :(
-
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Lemoniada replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cudny buras, tylko niewychowany. Oby los dał mu szansę, trzymam kciuki. -
Myślałam, że Rudi jest troszkę mniejszy;)
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Trzeba przyznać, że w oranżowym jej do twarzy:p Choć mnie ten kolor na zawsze już kojarzyć się będzie jedynie z firmą TNT:evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:loveu: A na Konstancin głosowały?:mad: -
hop! my mamy taką: [URL="http://img187.imageshack.us/my.php?image=drzewkozp9.jpg"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2166/drzewkozp9.th.jpg[/IMG][/URL] :lol:
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1'] [FONT=Calibri][SIZE=3][IMG]http://images34.fotosik.pl/418/e3156ada893c93dfmed.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/quote] Niezwykła fota, a psina po prostu piękna! Już od roku żyje w szczęściu i miłości - życzymy wam, ja i moje futra, jeszcze wielu, wielu takich rocznic:loveu: -
[quote]UWAGA DO ODDANIA ŚLICZNE SZCZENIAKI SZNAUCER OLBRZYMI - DWA PIESKI I SUCZKA (TA Z BIAŁĄ BRÓDKĄ) MAJĄ W TEJ CHWILI 6 TYGODNI SĄ PO SZCZEPIENIU I ODROBACZENIU, BARDZO RUCHLIWE I PRZYJAZNE. [B]NIE JESTEM HODOWCĄ, MATKA MUSIAŁA MIEĆ SZCZENIAKI RAZ PRZED STERYLIZACJĄ[/B] (ZALECANE U DUŻYCH RAS). [B]ODDAM W "DOBRE RĘCE" OCZYWIŚCIE NIE SPRAWDZE TEGO ALE MAM NADZIEJE ŻE MALUCHY ZNAJDĄ DOBRY DOM[/B], SĄ NAPRAWDE SŁODKIE. MALEŃSTWA DO OBEJRZENIA I ODEBRANIA W WARSZAWIE. [/quote] :-? [SIZE=1][COLOR=white]10 znaków[/COLOR][/SIZE]
-
[quote]Oddam darmo wartościowego psa rasy rotweiler po rodzicach z rodowodem. Pies ma cztery lata, [B]jego zaleta to agresywność[/B], jest idealny do pilnowania większej działki lub podwórka.Psa oddam wraz z budą , kagańcem, obrożą , kolczatką i smyczą .[/quote] Cóż za zaleta! Załamałam się.
-
[quote name='hop!']Okazało się, że mam jeszcze tasiemca - "mieszka" w Tince. :shocked!: Będzie GENERALNE ODROBACZANIE wszystkich psów...[/quote] Dwa w jednym:evil_lol: A tak na poważnie to współczuję, zlikwidowanie tasiemca u mojego jednego psa dało mi nieźle po kieszeni. A przy pięciu:shake:
-
[quote name='hop!'] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9168/zq5ut5.jpg[/IMG] [/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Coś takiego!:crazyeye: A pamiętasz jak rok temu na Mikołajki dostałaś Lemusia? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Dzisiaj Nosek Eskimosek traci bezpowrotnie swoje pompony.......[/quote] Kleofas pragnie przekazać Noskowi, że strata pomponów nie była ani w połowie tak bolesna jak fakt bycia na czczo:evil_lol: -
Co mam napisać żebyście ją zauważyli??JUŻ W DS
Lemoniada replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Mi przypomina troszkę krótkowłosego collie a troszkę bullteriera. A w ogóle trzeba ją szybko wyciągnąć póki młoda, potem już nie będzie tak zachwycac odwiedzajacych :( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Brawa dla szóstoklasistek! Rośnie nam nowe pokolenie młodych kociar, oby trwale dążyły do ideału i wzoru cnót w postaci Agnie:lol: -
[quote name='hop!'] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9227/tosia903pi8.jpg[/IMG] [/quote] Jakie oczy podkreślone konturówką, jakie rzęsy wytuszowane - CUDO!
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lemoniada replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakie cudo... Nie można pozwolić mu odejść :( -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Może dzięki temu skończą się jego ucieczki? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='mirka-ela'] Jedna Pani to nawet sie wyparła dziecka własnego i przedstawiła jako bezdzietna a kota jej ukradli robotnicy czeczeńscy:crazyeye:[/quote] Polska to kraj cudów, nie wiesz?:lol: Aga, zdradź tajemnicę jak Ty to robisz?:-? Kleo już trzeci miesiąc u mnie siedzi. -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
Lemoniada replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
O Boże, te kocięta wyglądają strasznie biednie!!:placz: Kto im da DT? Help!! Czy mi się wydaje, czy Berta i Lara są podejrzanie grube/ wzdęte? Może to robaki, albo... ? -
Raczej precel doskonały i nad wyraz dorodny:evil_lol:
-
Śliczna! A Filifionkę już wyadoptowałaś?
-
Belluniu, jak żyjecie?
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że inna psinka dostała szansę, mam nadzieję, że teraz jest szczęśliwa. A Deri... kiedyś doczeka domu, na pewno.