Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Cudny ten Hebanek, jakiś skromny grosik na transport mogę dorzucić, tylko na jakie konto?
  2. To ja czekam na PW z numerem konta :) Alfiku, ale masz szczęście, że się Tobą cioteczki zainteresowały:loveu:
  3. Mocuś śpi w budzie, Bury i Maślak to koty wolnożyjące, podwórzowe. Jedynie Kropka ma prawo bywać na pokojach, ale kiedy przyniosłam Kleofasa do domu obraziła się na mnie śmiertelnie, nawet patrzeć na mnie nie mogła. Ostatnio co prawda wróciłam do łask, nawet ociera się o moje nogi, ale pokój wciąż pachnie intruzem. Jutro wszystko sprzątnę i pomyję, może wtedy odważy się wejść? Tak czy inaczej zostałam osierocona:-( Myszoskoczki też nie będą ze mną spać.
  4. A ja dziś zawiozłam Kleofaska do nowego domu. Tej nocy będę spać sama samiuteńka, już nie wtuli się we mnie ze słodkim mruczeniem... Rozpacz:placz:
  5. Dziękuję za PW. Ciotki, ja mogę zadeklarować jedynie 16zł, tyle co za dwa dni. Przepraszam:oops:
  6. Ona aportuje śnieżkę na tym drugim zdjęciu?:lol: Piękna suczka!
  7. Bardzo ładne zdjęcia Lulinki, hop!, Ty to masz talent:p Nikunia, co widać na fotkach, jest zdecydowanie aktywniejsza, to dlatego ma taką sportową zgrabną sylwetkę!:cool3:
  8. Przepiękna! Ma nieziemskie oczy, takie myślące...
  9. Przepiękny Rodzynek, ile on wycierpiał :(
  10. Jaki on cudowny... Też mam pieska Mocusia, ten sam typ - duży i wilkowaty, choć wygląda zupełnie inaczej. Wszystkie wilczurowate Mocusie to fajne chłopaki!
  11. [quote name='AMIŚKA']Jakieś fotki z życia KOTA-PRZYWÓDCY poprosimy:multi::multi::multi::multi:[/quote] O, to, to! :cool3:
  12. Jakoś nie zaglądałam ostatnio na dogo, w przeciwieństwie do miau, od którego jestem uzależniona:oops: Joko jest śmieszna, taki ciaptak:lol: A Nika to prawdziwa kobieta, dama w każdym calu, świadoma swojej niezwykłej urody:loveu:
  13. Mówcie co chcecie, ale Nika to po prostu BOGINI:loveu: Jaką ma wspaniałą zimową sierść! I te oczy w czarnej oprawie, z długimi rzęsami... Cudowna!
  14. A co było Nikuni w nosek? :( Biedusia, dobrze, że już lepiej.
  15. Piękny, biedny pies, przypomina mi owczarka środkowoazjatyckiego. Dziewczyny, Agnie_Koty jest z Grodziska. Poradźcie sie jej co do lecznicy, ale lepiej nie wciągajcie w akcję bo ona ciągle ma jakieś tymczasy kocie i tabun własnych kotów. Aha, ja jeżdzę pociągiem na tej trasie, co dzień mijam Grodzisk. Jeśli odpowiadałoby komuś takie załatwienie sprawy mogę przejąć jakiś lek w Warszawie i przekazać potem w Grodzisku przez drzwi pociągu:oops: albo nawet poświęcić się, wyjść i czekać godzinę na następny;)
  16. Poproszę o Nikę :)
  17. Agnie, fajny on! Na pewno znajdziesz mu niebawem świetny domek, wierzę w Ciebie jak w istnienie UFO:lol:
  18. Cudnie, wielkie brawa!:lol: A jak tam Diuk, pokażesz go nam?
  19. Oby to był naprawdę dobry dom, albo przynajmniej wiejskie gospodarstwo z ciepłą budą. Powodzenia, Baszkinku! :)
  20. [quote name='kaja555']co ja moge powiedzieć - uwielbiam burasy! :loveu:[/quote] Co ja mogę powiedzieć - z ust mi to wyjęłaś!:loveu: Przepiękne są!
  21. Słodziaki. Że też ktoś był na tyle hojny i zupełnie gratis! oddał wraz z nimi kontenerek - pełnam podziwu:angryy:
  22. Kleofas kazał przekazać, że filmiki bardzo mu się podobają. Cały czas pacał łapką w ekran, nadstawiał uszu i wytrzeszczał oczy:lol:
  23. Agnie, Ty to masz szczęście do rudasków i szylkretek:lol: Piękna kocina i jak zwykle błyskawiczna akcja, gratulacje!:multi:
×
×
  • Create New...