Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='hop!']Najpiękniejsza? :lol: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7372/nk1.jpg[/IMG][/quote] No to ba:loveu: Ona jest chyba doskonale świadoma swej urody i dlatego tak pozuje.
  2. No właśnie miałam zapytać czy się nie boisz, że Ci koty [I]zeźre[/I]. I wcale nie uważam, że oszalałaś. Przeciwnie, serducho masz ogromne:loveu: Też kiedyś zgarnęłam z dworca dużą sunie i trzymałam ją w garażu, ale tylko dwa dni, potem przejął ją inny tymczas... więc nie wiem co poradzić w tej sytuacji:oops:
  3. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG]
  4. [quote name='Isadora7']No ja się nie zgadzam, że jamniki są brzydkie. Rambo i Ruda:loveu: [/quote] A wiesz, że na miau jest forumowiczka z Gdyni o nicku rambo_ruda?:lol:
  5. Karolinko, obyś następne Święta spędziła we własnym domku z ukochanym państwem przy boku...
  6. Sunia ma zdjęcia, są na pierwszej stronie. Ja tam chodzę przeważnie po ciemku, ale mogę spróbować zrobic nowe.
  7. [quote name='hop!'] Nie bywam na miau... Stąd Twoje ostatnie zdanie jest dla mnie zagadkowe. ;)[/quote] To nawiązanie do kilku wątków, w których bywam, a w których forumowiczki opisują swoje koty, a w duzej mierze również życie i kłopoty. Niektóre z wątków są ciepłe i serdeczne, inne mają charakter "zołzowaty" i trwa w nich nieustanna wymiana ripost i ciętych żartów, przeważnie jednak w granicach dobrego smaku;) Najlepsze teksty nawet sobie przeklejam do specjalnego folderu, bo szkoda, żeby się zmarnowały:lol: Zawsze jednak gdy osoba prowadząca napisze o poważnym problemie ustają śmichy i chichy, a ludzie ruszają z duchowym wsparciem i pomocą merytoryczną. Ciężko mi to wszystko opisać, ale miau to jak drugi dom, bardzo mi bliskie miejsce:oops:
  8. [quote name='hop!'] Lemoniada, skąd ten straszny pesymizm i [B]brak poczucia humoru[/B]?[/quote] Właśnie o to samo chciałabym Ciebie zapytać:p Bo wszystkie moje wypowiedzi były napisane z intencją "przymruzenia oka" (nie zamieściłam odpowiedniej emotki, mój błąd) i przykro mi, że zostały odebrane inaczej. Zapomniałam, że jestem na dogo, nie na miau.
  9. ASzyszka ma na bieżąco wieści ze schronu, ale póki co niewiele się zmienia. Sunia ucieka kiedy słyszy kroki, wyraźnie unika człowieka :( Czy taki pies ma szansę na normalność, nawet gdyby jakimś cudem znalazła DT?
  10. Agnie, no kto jak kto, ale żebyś Ty miała kota z jajkami!?:evil_lol:
  11. Teraz dostaniecie ochrzan od moda. Dobrze wam tak:cool1: hop! na jakim Ty świecie żyjesz? Masz cztery psy, dwa ślimaki, dziecko i jeszcze chcesz mieć przy tym full kasy?:shake: Ja mam trzy koty, psa i cztery myszoskoczki i jakoś nie mam złudzeń, że kiedykolwiek mój kotostan będzie mniejszy i że będę opływać w luksusy:evil_lol: Chociaż - dzieci mieć nie zamierzam, więc może to coś zmieni:roll:
  12. Ale nie będzie!:evil_lol:
  13. Byłam dzisiaj po ciemku, suni nie widziałam, choć podejrzewam, że była, tylko ukryta. Coś mi się przypomniało - tam są zawsze kleszcze i Bóg jeden wie, czy nie przenoszą babeszjozy. Nie ma jak jej zapuścić kropelek, a obroże przeciwpchelne o kant d... można potłuc, zresztą też nie dałaby sobie założyć. Czy istnieje jakiś spray przeciw kleszczom, taki, żeby można było psiknąć z odległości?
  14. [quote name='hop!'][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3549/ga0.jpg[/IMG] [/quote] Uśmiecha się do mnie!!!:loveu:
  15. [quote name='Agnie Koty'] A jaki spokój teraz w domu jest, to trzy. :evil_lol:[/quote] O to, to... Odkąd nie ma Kleofasa życie nagle stało się prostsze;) Ale i barw wiele straciło.
  16. ASzyszka była u suni i ponoć było ok, jadła dwa metry od niej i wydawała się spokojna :) Dziś ja idę, ale może być już ciemno, a wtedy trudniej ją zastać. W schronie przepełnienie i póki co nie ma jej gdzie wcisnąć :(
  17. Hebanku przepiękny, szukaj sponsorów :)
  18. No, Karolinko, skacz do góry. Chyba nie chcesz spędzić całego życia w schronisku? Ktoś jej robi allegro?
  19. Nie wierzę, że tak się stało :( Roofiaczku... Już nie boli, prawda? [*]
  20. [quote name='Julie'] A co z sunią? widziałyście ją?[/quote] Nie widziałam jej od soboty, dopiero wczoraj się pokazała. Musiały zaniepokoić ją moje kroki bo wyleciała z krzaków sprawdzić co się dzieje, zobaczyła mnie, kwiknęła i poleciała natychmiast schować się głęboko w gąszcz. Zamiast się powoli oswajać ona dziczeje coraz bardziej, za pierwszym razem przecież nawet jadła tuż przy mnie. Kto ją tak skrzywdził? A może to dlatego, że ostatnim razem na nią tupnęłam kiedy nie pozwalała podejść do naczyń i nałożyć jedzenia? :(
  21. Prześliczny! Wszystkie cudne! Domki znajdą w mig:p
  22. Biedny Zorro. Wielkanoc za pasem, wszyscy szykują pisanki, a on bez jajek został:shake: ;)
  23. Nie wiemy, jakie były szczenięta, bo sunia nie pozwalała do nich się zbliżyć. Wdały się w nią trochę, bo jak zaglądaliśmy przez wyłom do środka wszystkie kluchy jak na komendę warczały. Nikt nie dzwonił w ich sprawie mimo ogłoszenia jakie zawiesiła ASzyszka :( Rozglądamy się na spacerach, te białaski są dosyć charakterystyczne, może uda się jednak do nich dotrzeć.
  24. Uda się! Zobaczycie, że się uda, musi...
  25. Bałam się tu wchodzić :( Maleńki, już nic nie boli...
×
×
  • Create New...