-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
I o każdej porze!:lol: Cudny kocio jest, a jak przytył! -
[quote name='emilia2280']bardzo dobrze Doda. Mam nieciekawe wrazenie co ktos mógl zrobic z 5 szczeniakami, skoro do tej pory siénimi tak wielce nie interesowal przeciez. Czy bylo inaczej?[/quote] Ten pracownik, z którym rozmawiała Aszyszka twierdzi, że chłopcy kręcili się tam od jakiegoś czasu. Pewnie też czekali aż maluchy staną się samodzielne, mogli też zauważyć pojemniki na wodę i jedzenie, które przynieśliśmy i to ich zaniepokoiło. Byłam u suni wczoraj, późno, bo około 23. Nie zareagowała na wołanie, nie wyszła, moze jej zresztą w budynku nie było. Zaniepokoiłam się, ale ASzyszka mówi, że widziała wczoraj z okna pociągu sunię siedzącą na schodach. Dziś jej dyżur na karmienie.
-
Zdjęcia z uszami są cudne:lol: Co się dzieje z Ganiszonem? To nie moze być nic poważnego, po prostu nie może:-(
-
A ja założyłam wątek na Koci-Łapci: [U][COLOR=#0000ff][URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=91096&highlight[/URL]=[/COLOR][/U][URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=4247509#4247509"][/URL]
-
Roofi - WALKA O ŻYCIE!!! - Roofi za TM.
Lemoniada replied to Sally (od Koanka)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kciuki są! Piszcie co z Roofiaczkiem :( -
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7538/53823203.jpg[/IMG] Wchodzi w obieg nowe powiedzonko: "Wyglądasz jak pół Gabiszona zza drzewa":evil_lol: Cudny Gabi, a Yoko jakby troszkę wypłowiała?
-
Świetne są, takie... mięsssissste :evil_lol:
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że nie ma co im wątku zakładać. Są tak cudne, że wieść się rozejdzie nim zdążysz zawiesić choćby jedno ogłoszenie;) Oby wyszły na prostą! -
I znowu nici z akcji. Zbierałam się już do wyjścia kiedy zadzwonił TŻ ASzyszki, akurat byli w schronisku i kierowniczka nie zgodziła się, żeby przywieźć sunię. Podobno w sobotę urwał się worek z psami, Straż Miejska przywiozła ich mnóstwo z interwencji, błąkających się albo powypadkowych. Boksy są przepełnione, pomieszczenie dla pracowników też, doszło do tego, że przywiązują psy do siatki i dają im jakiś kocyk, bo nie ma ich gdzie trzymać:shake: W związku z tym nie wyrażono zgody na przywiezienie suni. Straszne to wszystko. Poproszę ASzyszkę i jej TŻta żeby porobili zdjęcia najbardziej adopcyjnym pieskom, zdobyli opisy i pozakładamy im wątki na dogo, może w ten sposób coś to ruszy. Ech, nie tak miało być.
-
Piękna i wiosenna aż do bólu!:loveu: Ta zieleń nadgryzionej gałązki przebijająca się tu i ówdzie tylko to podkreśla:lol: A spojrzenie najpiękniejsze. Ta ciemna oprawa oczek, długie rzęsy i ta cudowna szorstka sierść na nosku, stercząca we wszystkie strony... Hop! czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego jaką jesteś szczęściarą?
-
Dzisiaj nie, jutro. Zaniosłam małej tylko pół puszki, żeby na jutro była trochę przegłodzona. Chyba gdzieś biegała po okolicy, albo mocno spała, bo nie wyszła do mnie, mimo że cmokałam, nie słyszałam też żadnych odgłosów. Ja za to wracając narobiłam hałasu na pół torowiska i pięć razy zabiłam się o wystające druty. Ciekawe co sobie o nas myślą dróżnicy;)
-
Jak ona taki zjadacz to chyba nie powinna długo zostawać sama, z nudów będzie niszczyć. Ja bym tej pani poleciła dwa koty ;) Dziewczyny, ona jest cudna i na pewno gdzieś jest dom, który jest dla niej stworzony i do którego ona będzie wspaniale pasować :)
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Lemoniada replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Koty górą, zawsze to powtarzam:evil_lol: -
Wiosna, wiosna wkoło! A mi tu czekać każą:lol:
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Lemoniada replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Bo ja wpłacam jeszcze tego samego dnia jak zobaczę wypłatę na koncie - żeby na pewno nie zapomnieć:evil_lol: -
Roofi - WALKA O ŻYCIE!!! - Roofi za TM.
Lemoniada replied to Sally (od Koanka)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny, biedny słodziak:shake: -
Mimo wszystko myślę, że dobrze się stało. Żywiołowa młoda terierka mogłaby sprawiać problemy starszej pani, dobrze, że poszła za głosem serca i zaadoptowała "brzydszego", a mam nadzieję, że również łagodniejszego pieska :)