Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='hop!']Wszystkie szorściaki... [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3451/69550762.jpg[/IMG][/QUOTE] Kiku opowiada chyba Nice jakiś dowcip na ucho ;)
  2. [quote name='hop!']Suszone rybki w piersi kurczaka?! Kupiłaś w jakimś sklepie internetowym? [/QUOTE] Tak, w zooplusie, o tu: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/koty/przysmaki_dla_kota/przysmaki_rybne/141980[/URL] Bardzo smakują moim dzieciakom, tylko nie wiem, czy Dzidce to wyjdzie na zdrowie, nie umie pogryźć więc łyka niemal w całości...:roll: hop!, Ty masz prawie same szorściaki!:lol:
  3. [quote name='hop!']W takim razie specjalnie dla Ciebie ropuchy w duecie... ;) [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8810/92876643.jpg[/IMG] [/QUOTE] Dzięki:lol: Jakiś taki cherlawy ten Pan Ropuch na tle swej ropuszej wybranki;) Rozczochrany Gabi i zamyślona Kika są boscy:evil_lol: A ja, natchniona którymś Twoim wcześniejszym postem, kupiłam suszone rybki owinięte w suszoną pierś z kurczaka. Strzał w dziesiątkę - i Mocuś i kotka Dzidzia się zajadali :) Tylko Kropka pogardziła, ale ona jest wybredną kocią damą;)
  4. [quote name='henikar']Już jestem. Ja z kolei mam od soboty maleńką koteczkę, którą sześcioletni chłopczyk z płaczem niósł na śmietnik wyrzucić, bo tak mu kazała mama. Dobrze, że akurat szłam do moich dzikusków. Ja nie wiem co się wyprawia. Jasza czekam na zdjęcia małej. Zaraz "uruchamiam" Ewelinę.[/QUOTE] Niepojęte! Co to za człowiek, żeby dziecku kazać zrobić coś podobnego, jestem w szoku... Biedna sunia, ale jej szczęście, że stanęła na drodze dobremu człowiekowi i że jest malutka, takie pieski dość szybko znajdują domy :)
  5. [quote name='Ewa Marta']Witaj Lemoniado!!! Wieki Cię nie widziałam:-) Pamiętasz mnie jeszcze z akcji z Lemonem? Wiozłyśmy go razem półtora roku temu dzień przed wigilią do hoteliku Megii:-) Masz o nim jakieś wiadomości z nowego domu?[/QUOTE] No pewnie, że pamiętam, Ewuś[IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] O Lemonie ostatnie wieści miałam w listopadzie, nowi właściciele pokochali go bardzo, ale nie mieli czasu dużo pisać, bo zajęci byli przeprowadzką do Niemiec. Wyślę im maila na dniach, może już się z tym uporali i dostaniemy zdjęcia? :) A z tymi wiekami to bez przesady, pojawiam się czasem tu i tam;)
  6. To trzecie z ogromnymi oczętami też rewelacyjne :)
  7. Biedne psiaki :( Za to wszystko, co przeszły, należą im się domki najlepsze na świecie :)
  8. To bure pręgowane jest najpiękniejsze :) Biedny Bobek, ma chłopak pecha :(
  9. Przesłodka sunia, jaką ma kitę! Coś czuję, że szybko podbije czyjeś serce i pójdzie do domku :)
  10. [quote name='groszek83']No nie nie lata dwa miesiące:lol: ja mam ten problem że tutaj nie ma pracy która by mnie interesowała albo handel albo turystyka:roll: pożyjemy zobaczymy.[/QUOTE]Faktycznie, dopowiedziałam sobie te lata:oops::lol: W każdym razie powodzenia!
  11. [quote name='mysza 1']W marcu to chyba nie, bo 18 kwietnia dzisiaj :evil_lol: ale dziękuję bardzo. :loveu:[/QUOTE]:ices_bla::scared: W maju, w maju;)
  12. Dwa lata? No tak, w Warszawie łatwiej znaleźć pracę, choć jako miasto jest betonowa, szara i brzydka, ale coś za coś... A co[I] temu problemu[/I] się stało w łapki? Jak trafiła do Ciebie? Biedactwo, ona będzie normalnie chodzić? :(
  13. Biedne, nic dobrego ich tam nie czeka :( Nie wiem, czy dam radę jeszcze w marcu, ale w kwietniu na pewno coś wpłacę.
  14. I jak sunia? Mam nadzieję, że w lecznicy okaże się, że ma potencjał na psa domowego, ale jeśli nie, to chyba lepiej będzie ją wypuścić niż utrzymywać całe życie w hotelu i narażać ją na stres...
  15. Ja też chcę zobaczyć Niepieseczkę, mam słabość do takich burych szczoteczek :)
  16. Ja też tak szukałam pracy rok temu. Dość długo, bo 4 miesiące, ale wiem, że warto było, bo uwielbiam swoją firmę i bardzo dobrze mi isę tu pracuje :) Trzymam kciuki żebyś i Ty odnalazła swoje miejsce :) Miśku, zdrowiej!
  17. Mnie ciągle zadziwia ta głowa owczarka osadzona na mikrym ciałku :) Loki Alfika wyglądają bardzo efektownie!
  18. I ja trzymam :)
  19. Ropucha przepiękna, uwielbiam takie stwory :) Joko śmiesznie wypłowiała:lol: A Nika jest boska, boska i jeszcze raz najpiękniejsza, o:loveu:
  20. Trzymam kciuki za Waszą akcję. Będę zaglądać, ale nic mądrego niestety nie doradzę...
  21. Taki oto piękny bannerek wykonała barba50 z forum miau:loveu: [URL="http://tiny.pl/hd1rt"][IMG]http://wstaw.org/m/2011/03/26/banerkuby.jpg[/IMG][/URL]
  22. Tak, bannerek to dobra myśl, poproszę ludzi z miau o pomoc :)
  23. Ale piękne są góry, nieustannie zazdroszczę takich widoków na co dzień :) Misiu jest super! Lubię szorściaki :) Ale tą długą zimą i krótką wiosną to mnie trochę, Groszku, zastanowiłaś... :hmmmm: Co jak co, ale wiosna to moja ulubiona pora roku, zimy nie znoszę.
  24. Czy Brutus ma brata-bliźniaka? :) [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197444_199034563461105_111393995558496_590919_2135188_n.jpg[/IMG]
  25. I jak? Może Brutusek już zamieszkał w nowym domku? :)
×
×
  • Create New...