Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Aniu, dziękujemy z całego serca za transport! Na zdjęcia wszystkie ciotki łakome, więc wklej, oczywiście:evil_lol: Jesteś pewna co do tej benzyny? [SIZE=1]Kurczę, jakoś ciągle boję się odetchnąć z ulgą i odpiąć bannerek, takie mi się to wszystko nierzeczywiste i zbyt piękne wydaje[/SIZE]...:oops:
  2. Bardzo cenna uwaga. Napiszę o tym panu Tomkowi. I uczulę na odkleszczanie. Czy małopolska też jest takim siedliskiem babeszji jak centrum Polski?
  3. [quote name='megii1']Lemon dziękuje wszystkim za pomoc i nowe życie:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/161/4bba803ec31f71b5med.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj tak...:placz:
  4. Ja też umieram z ciekawości :) Lemon ma ogromne szczęście! Tyle Aniołów tu nad nim czuwa:)
  5. [quote name='Dorota']pani Kasiu ! jak można [B]tak postąpić[/B]? nie znajduje słów żeby wyrazić swoje oburzenie ,:shake:[/QUOTE]Znaczy jak? Jak można nie zarabiać milionów? Można, niestety.
  6. Magda, cudowne macie te psy :) Coś czuję, że będę wpadać w odwiedziny nawet jak Lemonka już nie będzie:evil_lol:
  7. [quote name='gusia0106'] I rezerwujemy boks po Lemonie ;)[/QUOTE]W przyrodzie nic nie ginie:evil_lol: Boże, jak bym chciała, żeby już było po wszystkim i żeby pan nam napisał, że kocha i nigdy nie odda...
  8. Dzwoniłam przed chwilą do pana Tomka, bardzo się zdziwił i ucieszył, że już jest transport, gotów jest jechać choćby jutro :) Aniu, podałam namiar do Ciebie, pan zadzwoni po skończeniu pracy (nie wiem, kiedy), oczekuj telefonu :) Byłam pytana o koszty paliwa, obiecałam, że pokryjemy. Ale pan był bardzo poruszony tym, że dostanie tak fajnego psa za darmo, chce koniecznie jakoś się odwdzięczyć i obiecał przelać na konto megii1 trochę pieniążków na inne psiaki pod jej opieką :) Zaraz wyślę mu meila z linkiem do wątku Lemona i numerem konta. Boże, żeby więcej było ludzi w ten sposób podchodzących do adopcji...
  9. Piękny ten wypłosz... Jaka ona jest przerażona, serce boli patrzeć :(
  10. Jak już Ewa napisała, ja również jestem na TAK, jeśli chodzi o tego pana :) Widać i słychać, że jest odpowiedzialny, opiekuje się chorą babcią, ma własną firmę itp. Do przeprowadzki za granicę jeszcze dużo czasu, do tej pory będziemy w kontakcie i wierzę, że cokolwiek się nie wydarzy pan stanie na wysokości zadania. Anno, poproszę o numer konta i kwotę do przelewu na PW :) Telefon też prześlij, rano zadzwonię i przekażę panu Tomkowi.
  11. Oho, to aby czekać na odzew :) Kciuki za bobaska!
  12. [quote name='Negra & Anna']Kobiety, jesli człowiek jest sensowny i uzyska Waszą pozytywną opinię:cool3:, to ja mogę przewieźć Lemonka dla Niego z Warszawy. Wolałabym, żeby jechał ze mną, zwłaszcza, że byłaby wtedy pewność, że nie zostanę z dwoma psami - jednego już mam (w małym mieszkaniu;) i drugi w żaden sposób się nie zmieści). Mieszkam w Krakowie, mogłabym wyjechać w niedzielę rano i wrócić popołudniu. To tylko taka propozycja do wzięcia pod uwagę. Powodzenia.[/QUOTE]Aniu, to by była chyba najlepsza opcja, i pan by Lemonka zobaczył, i transportem by się martwić nie musiał :) Kasa za benzynę poszłaby w razie czego od razu, Lemonek na ten moment ma wystarczający fundusz. Mam nadzieję, że to będzie TEN domek! Oby Irenaka przyniosła nam pozytywne wiadomości :) Zaciskam kciuki....
  13. Nie wiem, czy pan będzie mógł przyjechać osobiście, mówił mi, że opiekuje się teraz chorą babcią. No i wygodniej byłoby na pewno dla Lemonka pojechać samochodem, zaraz rzucę okiem na wątek transportowy :)
  14. Gusiu, super! Jakby co podeślę telefon do pana na PW, mówił, że zaprasza choćby i dzisiaj :) Trochę mi go tylko żal, że po raz trzeci będzie musiał opowiadać to samo, ale 'nie ma letko', a skoro się zgadza, to dobrze wróży :)
  15. Dziewczyny!! Szukamy kogoś na wizytę przedadopcyjną w Krakowie! Zadzwonił rano do megii pan z Krakowa, Magda odesłała go do mnie i podzielam jej zdanie - brzmi super :) Mieszka w bloku, ale w planach przeprowadzka do domu. Chce dużego dorosłego łagodnego psa po przejściach, bo już kiedyś takiego miał. Ma dużo terenów wokół domu, gdzie Lemonek mógłby pobiegać, ma go z kim zostawić w razie wyjazdu, karmiłby go suchą karmą i od czasu do czasu coś by ugotował. Do weta chodził najbliższego, ale zaproponowałam, że rozpytam wśród krakowiaków kogo polecają i pan był bardzo za :) Naprawdę brzmi jak sensowny, poważny człowiek, problem teraz tylko w wizycie przedadopcyjnej (pan nie ma nic przeciwko i zaprasza) i w transporcie (pan dopiero robi prawo jazdy, chciał przyjechać pociągiem, ale trasa Warszawa-Kraków jest uczęszczana, myślę, że ktoś się znajdzie). Help! Mamy tu na wątku jakąś dogomankę z Krakowa, która się podejmie? Jak nie, to powysyłam parę PW. Boże, oby się wszystko udało...
  16. [quote name='hop!']Biedny... To jest on. :lol:[/QUOTE] Jaki tam on, jajek nie ma:evil_lol: Nika, serce Ty moje...:loveu:
  17. Za niedługo u megii będzie wetka, zaszczepi nam Lemona na wirusówki. Przesłałam już odpowiednią sumę na ten cel :) Może niech przy okazji i ona wypowie się na temat jego wieku? Moja najpierw oceniła go na 6 lat, ale potem dała mu jednak więcej. Nie wiem, nie chcę kłamać, ale pychol Lemonka jest siwiutki i poznaczony szramami, widać, że sporo przeżył. Ciężko w tej sytuacji określić jednoznacznie wiek. Mnie się to zdjęcie z allegro naprawdę podoba, ale pomniejszone faktycznie mogło wypaść nienajlepiej. Jaka jest szansa, że Lemon pojawi się w Metrze ponownie? Magda, doszła do was karma?
  18. Ano świr, niestety. W dodatku czerwony i napalony, jeśli wierzyć adresowi mailowemu, jaki mi podyktował:diabloti: Najpierw dzięki cudownemu PKP dotarłam spóźniona na rozmowę kwalifikacyjną, potem jeszcze ten człeczyna. Ale mam dobry dzień!:diabloti:
  19. [quote name='halbina']Piratka urokliwa! Lipton chyba jednak wróci, ponoć strasznie sie boi i chowa...[/QUOTE] No litości... Niech mu dadzą szansę, ten powrót wcale mu nie pomoże przełamać lęku, wręcz przeciwnie:-(
  20. O retyyy....:loveu: Piękne zdjęcia! Piękny Lemonek! Nie wiem czemu, ale na tle śniegu wygląda bardzo korzystnie :)
  21. Biedna Klara, mam sentyment do takich proludzkich, zdominowanych przez inne psów :( Schronisko sterylizuje sunie?
  22. Jaka ona urocza! Faktycznie pluszowo wygląda, a brak uszka dodaje jej takiego zadziornego, czupurnego uroku :) Nie jest dzikawa?
  23. Jakie on ma cudne policzki :) Powodzenia, Kreciku!
  24. Dziewczyny, zamówię tą karmę w KrakVecie. Kosztuje tyle samo, a można przekazać rabat na comiesięczna krakvetowską pomoc dla schronisk :)
×
×
  • Create New...