-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Przepiękne zdjęcia, kicia trafiła do raju :)
-
O proszę, a ja dziś pomyślałam o Kiku i miałam się pytać, czy już znalazła dom :) Trochę szkoda, bo trudniej będziesz miała z 5 psów, a Kikunia wyjątkowej urody jest... Ale ja się absolutnie nie mam prawa mądrzyć, bo sama niedawno zostawiłam sobie maleńką kicię tylko dlatego, że gryzie, drapie i psoci, i nie wyobrażałam sobie obarczać kogoś takim pupilkiem:oops: Gratuluję najlepszej decyzji i proszę o zdjęcie Nikuni :)
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam :) -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
Lemoniada replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
A ja już napisałam w tytule przelewu, że na Marylkę... Ale chyba będzie wiadomo, że chodzi o tą suczkę? :) -
Zajrzałam, obejrzałam zdjęcia i widoki i umarłam z zachwytu i zazdrości. Ja chcę w góry!:placz: A tak w ogóle to dzień dobry :oops: :)
-
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
Lemoniada replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mośka']Booskie te foty...a tak wogóle świetni z Was ludzie z olbrzymimi serduchami. Groszek, zaangażowałaś się całą sobą w złapanie Marylki i przy okazji wciągnęłaś całą Rodzinę :evil_lol: Ogromnie dziękuję! Bez Was Małej by się nie udało. Nic mi tu już na GÓRALI złego nie pisać :mad:[/QUOTE] Oj tam, oj tam, toż specjalnie napisałam "niektórzy", coby nie uogólniać:oops: Mogę dorzucić grosik na transport dla Marylki, potrzebuję tylko dane do wpłaty :) -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
Lemoniada replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia! Ma takie nietypowe umaszczenie :) Dobrze, że ją stamtąd zabrałyście, niektórzy górale podobno mają przedmiotowy stosunek do zwierząt... -
hop!, ja bym posłuchała rozumu jednak. Kiku jest młodziutka, ma w sobie dużo wdzięku i urodę, nie wierzę, że nie będzie na nią więcej chętnych. Na pewno zżyła się już z Twoim stadkiem, ale bądź dzielna, gdzieś czeka na nią domek, musi być tylko cierpliwy :)
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Lemoniada replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Albo może też był na sprzedaż? Psy dorosłe też ludzie kupują, o ile są rasowe i piękne. -
KUBA w typie dobermana - desperacko szuka swojego człowieka (DS, DT)
Lemoniada replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
Na pewno zadzwoni :) W końcu na każdego psa gdzieś czeka jego człowiek, muszą sie tylko odnaleźć... -
Porzucony w mróz lisek szuka domu!!!!MA DOM I JEST SZCZĘSLIWY!
Lemoniada replied to megii1's topic in Już w nowym domu
On mi bardziej na psa dingo wygląda ;) Piękny psiak :) -
KUBA w typie dobermana - desperacko szuka swojego człowieka (DS, DT)
Lemoniada replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
A gdzie się ogłaszało psy żeby pojawiły się w gazecie Metro? Stamtąd też jest duży odzew :) -
Tajga,suczka,która straciła dom ZNALAZŁA NOWY DOM STAŁY!
Lemoniada replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Czasami nie ma wyjścia, bo psy umieszcza się w boksach, tak, żeby nie stanowiły dla siebie zagrożenia, żeby się nie gryzły. I pod tym względem dobiera się skład...[/QUOTE] Pewnie, ja to rozumiem :) Tylko w ten sposób może przybywać szczeniąt, ale skoro trzymacie rękę na pulsie, to na pewno do tego nie dopuścicie. Za sterylki płaci miasto, czy prywatne osoby też? -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Lemoniada replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']w dniu akcji zastaliśmy tam tylko 4 koty. Grzegorz uznał, że je zostawia, bo właściciel twierdził, że to jego prywatne .. a wyglądały sensownie .. nie było śladów garbowania skór itp .. więc może ludzie z sąsiedztwa mistyfikowali, żeby koloryzować i dodać dramaturgii .. ale mamy gościa pod lupą ..[/QUOTE] To dobrze, że go obserwujecie, błagam, zwracajcie przy każdej kontroli uwagę na koty... Mam nadzieję, że ludzie naprawdę koloryzowali, ale lepiej dmuchać na zimne, skoro katował szczeniaki, to koty też pewnie nie mają kolorowo w tym strasznym miejscu :( Gratuluję akcji i trzymam kciuki żeby już nigdy żaden z tych psów nie wrócił do pseuducha! -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Lemoniada replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Na posesji są również koty, prawdopodobnie z łapanek... Służą do dokarmiania psów, bo przecież nie zarabiają na siebie…. [/QUOTE] Matko Boska... Czy wiadomo coś o tych kotach?? -
Tajga,suczka,która straciła dom ZNALAZŁA NOWY DOM STAŁY!
Lemoniada replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Lemoniada ,wszystko zostało zgłoszone do lekarza ,który opiekuje się schroniskiem,Tajga czeka na swoją kolejkę do sterylizacji...z naszego schroniska wszystkie psiaki wychodzą wysterylizowane lub wykastrowane,zerknij na wątek naszego schroniska...[/QUOTE] No to super, juz jestem spokojna :) I trzymam kciuki, żeby domek znalazł się szybko, a sterylka nastapiła jeszcze szybciej. -
Tajga,suczka,która straciła dom ZNALAZŁA NOWY DOM STAŁY!
Lemoniada replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Prześliczna sunia i taka smutna... :( Ale czy ja dobrze rozumiem, że ona siedzi niewysterylizowana w boksie z samcami? Może w takim razie warto wykonać sterylkę już teraz, nie czekając na adopcję? -
[quote name='hop!'] Mocuś śliczny, ale widać, że noszenie czapeczki (a nawet tylko mierzenie) nie jest jego marzeniem. :evil_lol: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/746/dscn2885c.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj, nie jest, zdecydowanie. Chciałam zrobić lepsze zdjęcia, na których miałby roześmiany pychol, ale pewnie niewiele bym zdziałała, naga prawda jaka jest - każdy widzi ;) Mnie się w każdym razie czapeczka podoba szalenie, też mierzyłam :) Królowa jest boska!:loveu:
-
Jestem fanką posterylkowych kubraczków :) Moja kotka Dzidzia nie tak dawno miała błękitny w kotki i pieski, wyglądała szałowo ;) A Kiku nędznie tu wygląda, ale szybko dojdzie do siebie!
-
A oto i Mocuś w swojej czapeczce :) Jak już pisałam średnio chętnie pozował... ;) [URL="http://img195.imageshack.us/i/dscn2887y.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1886/dscn2887y.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img703.imageshack.us/i/dscn2885c.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/746/dscn2885c.th.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL="http://img511.imageshack.us/i/dscn2879.jpg/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2129/dscn2879.th.jpg[/IMG][/URL]
-
Będzie dobrze! Ciesze się jak głupia, że kolejna sunia straci możliwości rozrodcze :)
-
[quote name='hop!']Czekam, i czekam, i nie mogę się doczekać na fotki Mocusia... [/QUOTE] Zrobiłam parę, ale nie jestem z nich zadowolona, Mocuś nie chciał pozować i zaraz strząsał czapeczkę ;) Ale nic wkleję je dziś, potem może uda mi się zrobić lepsze :)
-
[quote name='Talia']Moim zdaniem nie można aż tak naskakiwać na wszystkich, mieli uśpić szczeniaki jak już się urodziły? [/QUOTE]Bardzo wiele schronisk/ fundacji/ wolontariuszy tak robi. To jedna z metod ograniczania nadpopulacji zwierząt bezdomnych, przykra, ale konieczna.