Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='siekowa'][COLOR=red][B]Brutus jest psem bezdomnym od ponad 5 lat!!! [/B][/COLOR][/SIZE][B]:placz::placz::placz:[/B][/QUOTE]Może przyda się nowy bannerek z tekstem, że w schronisku tkwi już od pięciu lat? Ludzie zwracają uwagę na nowości. Szkoda Brutuska, on ma taką roześmianą mordę... :(
  2. Ja mam jego zdjęcie jeszcze z 2007r (tak mi się przynajmniej wydaje, że to Kuba): [URL="http://img232.imageshack.us/i/przyjd.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4070/przyjd.th.jpg[/IMG][/URL] On ma allegro i inne ogłoszenia poza tym z Mojego Psa?
  3. Cudna! Ty to masz szczęście do pięknych znalezisk :)
  4. [quote name='hop!']Lemoniada, kiedy będą zdjęcia Mocusia w czapeczce? Jeszcze nie doszła? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201193-Kiku-szorstkow%C5%82osa-plaskatka%E2%80%A6"][B]WĄTEK KIKU[/B][/URL].[/QUOTE] Niestety, poczta zgubiła naszą czapeczkę :( Tamb powiedziała, że wyśle drugą jak wyzdrowieje, a ja zobowiązałam się do ponownego wsparcia Akcji-Sterylizacji za to :)
  5. Ja zaglądam i bannerek trzymam, ale domu dać nie mogę :( Szkoda Brutusa, ile można być bezdomnym?
  6. O masz... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy w takim razie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG]
  7. Jaka pięknota wypłoszowa!:loveu:
  8. Czekamy na zdjęcia. Jak dobrze, że akurat wyszłaś z tymi śmieciami!
  9. [quote name='hop!'] Przypomniałam sobie sytuację z dzieciństwa, kiedy nieświadomie zjadłam ślimaki, które rzekomo miały być "maślakami". Prawdy dowiedziałam się po zjedzeniu potrawy... :shake::flaming:[/QUOTE]Straszne! I to pewnie rodzice zafundowali Ci taką traumę? Dla mnie to jest zwyczajne świństwo, nie wiem, jak można tak oszukać osobę, która nam ufa :( Moja mama na szczęście nigdy nie uciekała się do sztuczek przemycania mi mięsa w potrawach...
  10. [quote name='hop!'] A macie pomysł na imię dla ślimaczego malucha?[/QUOTE]Może Maślak? ;) Miałam kocurka Maślaka :)
  11. Ale fajne stworki z płaskostopiem :) Zdjęcia Mocusia w czapeczce będą, jasne, spodziewam się, że dojdzie w tym tygodniu :)
  12. [quote name='hop!'][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2541/94269119.jpg[/IMG] [/QUOTE]A to łobuziara!:lol:
  13. Co za tupet. Coś nieprawdopodobnego...
  14. Znowu wróciła z adopcji? Dlaczego? :(
  15. [quote name='tamb']Zrobiłam i mam dosyć a pieski nie doceniły. Chciałam założyć jak było -18 stopni a bestie wybiegły na podwórko i zrzuciły, tarzając się w śniegu. Lemoniada, a dla kogo chcesz?[/QUOTE] Dla mojego mixa owczarka niemieckiego, Mocusia :) Spodziewam isę, że też zrzuci w trybie natychmiastowym, ale kto wie? ;)
  16. [quote name='hop!']Czapeczki zrobiła własnoręcznie tamb. :) [/QUOTE]Domyśliłam się po tym jak zdradziłaś, że jest autorką kubraczków ;) Może zechciałaby zrobić takie czapeczki na zamówienie? :)
  17. Też głosuję na Gerdę, kochana psica, bardzo miło ją wspominam :) A czy czapeczki można nabyć drogą kupna? Są fantastyczne!
  18. [quote name='hop!'] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9170/l39.jpg[/IMG] [/QUOTE]Umarłam:megagrin: Psiaki tamb mają świetne kombinezony :)
  19. [quote name='Renata5']Lemoniadko,czy dobrze pamiętam,że był to ON-ek Lemonek?:)[/QUOTE] Tak to ten sam :) Wydobrzał i wspaniale mu się wiedzie w nowym domku. Łatuś też musi znaleźć swój!
  20. [quote name='megii1']Ja też bardzo dziękuję za wiadomości o Lemonku:) Czasem sobie tak myślałam co u niego... [/QUOTE]I ja o nim myślałam często, nieraz mam wrażenie, że widzę go znów w miejscu, w którym wtedy spotkaliśmy się po raz pierwszy. Cieszę się, że tamten etap życia Lemonka już się zakończył i mam nadzieję, że pobędzie jeszcze długo- długo ze swoim państwem :) Raz jeszcze dziękuję Wam za tą Lemonkową szansę... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
  21. Dostałam wiadomość na gadu-gadu od Tomka :) Kamień z serca, bo już i maile pisałam, i smsy, a odzewu brak. Wiedziałam, że to przez ten wyjazd do Niemiec, ale żem panikara to i nieraz jakieś wypadki i inne nieszczęścia mi się roiły:oops: Chwała Bogu wszystko w jak najlepszym porządku :) Poniżej wklejam wiadomość: [COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]Tomasz od Lemonka [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:38 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Witam z tej strony Tomek od Lemona [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:38 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mam nadzieje ze nas pamietasz [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:38 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dostałem maila od kogos z waszej paczki [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:38 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]przepraszam za brak kontaktu [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:39 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale jestesmy od kilku miesiecy w fazie przeprowadzki [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:39 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]postaram sie jakies fotki nadeslac [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:39 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale narazie nasze mieszkanie jest umeblowane pudlami a ja wiecej pracuje niz zyje domem [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:39 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Pies ma sie dobrze [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:40 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]moja dziewczyna sporo z nim wychodzi [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:40 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]oswoił sie znacznie i nie jest juz taki grzeczny w aucie [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:41 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]cala droge do niemiec skamlał i chuchał mi za głową [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:41 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]poza tym ok [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:42 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]weterynarza tez nie polubil ale nie byl gwaltowny tylko przerażony jednak podawał sie wszystkiemu co musiał przejsc [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:42 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]darowalismy sobie kastracje [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:42 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pokochalismy jego temperament [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:43 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]do polski go jednak juz nie zabieram bo on nie lubi siedziec grzecznie styłu [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]2010-11-03 19:43[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pozdrawiamy, Tomek, Gośka i Lemon[/FONT][/COLOR]
  22. Ja też nie popieram, to żart był przecież :) Na maszynkę też jestem chętna, jakby ktoś miał na zbyciu;)
  23. O mój Boże :( Też miałam w zeszłym roku pod opieką psa z babeszją. Zgarnęłam go z ulicy w złym stanie, wyglądał jakby miał nie dożyć rana. Ale przeżył, pokonał chorobę i tego samego życzę Łatulkowi :) Jest pod dobrą opieką:loveu:
  24. [quote name='hop!'] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2681/93098907.jpg[/IMG][/QUOTE]Mordeczka prześliczna:loveu: Ogród jest fantastyczny, zazdroszczę :) Masz teraz tyle miejsca, że jeszcze jeden pies by się zmieścił, albo i kot;)
  25. [quote name='hop!']Lemoniada, nie gratuluj. Posiadanie domu to kłopoty, wydatki i dodatkowe prace. Gdybym nie miała 4 psów, to nadal mieszkałabym w bloku. Fakt, że odpadło mi 12 spacerów dziennie, ale przybyły mi inne obowiązki. ;)[/QUOTE] Zdaję sobie z tego sprawę, ale z drugiej strony fajnie jest mieć taki swój kawałek podłogi :) Póki co pomarzę sobie o własnym domku, co mi w końcu pozostało [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] I poczekam na zdjęcie Nikuliny :)
×
×
  • Create New...