-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
O, jesteś! Ja też czekam na foty Nikusi i reszty w ogródku z utęsknieniem :) I gratuluję domku jak [I]niewiemco[/I], nie wiem, czy mi kiedykolwiek uda się dorobić....
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
Lemoniada replied to mru's topic in Już w nowym domu
Cudny ten Tarpan! Łapy ma jakby od innego psa :lol: A właścicieli warto jednak namierzyć, choćby po to, by dać ich do czarnych kwiatków? Macie taką możliwość? Schronisko podpisuje umowy? -
Piękne zdjęcia. Jaka ona jest ufna, że nawet przez psem brzuszek odsłania... :)
-
A kuku! Co słychać u Nikulinki i reszty hop!-owo tambowego stadka? :)
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki, podmieniłam :) -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Brutuskowy bannerek z mojego podpisu nie odsyła już do tego wątku. Czy któraś z ciotek mogłaby zrobić nowe? Ja nie potrafię:oops: -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do tego wątku jak zwykle z zachwytem i lekką zazdrością [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] Reno, gratuluję cudnych dziewczyn, wspaniałych wyników i udanych wakacji :thumbs: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A kuku! Odnalazłam jeden z moich ulubionych wątków na dogo :lol: Agnie, co słychać, prowadzisz nadal działalność kocią czy wreszcie zrealizowałaś swoje groźby, że to już koniec?;) -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Jakie to piękne psy, strach, że taki niepewny ich los... Pewnie przydałby się dramatyczny bannerek, kto umie zrobić? -
Poniewierałam się tu i tam :lol: Ale chwilowo sytuacja życiowa mi się ustabilizowała i mam nadzieję, że tak już zostanie;)
-
[quote name='hop!']Są wyniki wymazu z nosa Nikulinki. To gronkowiec złocisty... Leczenie rozpoczęte. :sad:[/QUOTE] Biedna moja... :( I co, są już jakieś postępy?
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Serce pęka, same nieszczęścia.. :( Dobrze, że chociaż Lemonek już jest szczęśliwy i zaopiekowany. -
[quote name='hop!'] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4520/74764358.jpg[/IMG] [/QUOTE]Śliczność! Oczka jak diamenciki:loveu:
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Dostałam maila od Pana Tomka :) Niesamowicie się cieszę, że Lemonek oswaja się już z nowym domkiem, jestem pewna, że obaj panowie doskonale się ze sobą dogadają :) "Lemon robi postepy. Jest bardziej żywy i śmiały. Malo je i wczoraj dostal biegunki. Martwie sie i dzis go karmilem karmą ( podawałem mu po jednym kawałku do pyska) bo inaczej lezy w misce. Lubi tez cos przetrącic na spacerku. Wyciagałem mu juz dwa razy jakies swinstwo z pyska. Poza tym zero problemow. Jest wspaniały i spokojny. Zaczyna sie bawic. Bardzo go pokochałem. Pozdrawiam" Ta biegunka to z nerwów może? Karma przecież nie była zmieniana. Albo od tego pojadania na spacerach. Obawiam się, ze on to może mieć już w nawyku, kiedyś pewnie w ten sposób się odżywiał :( -
A ja czekam na zdjęcie Niki z dedykacją :) I chciałam oficjalnie baardzo serdecznie podziękować Ci, hop!, za ogłoszenie Lemonka w Metrze - to dzięki Tobie ma nowy domek! :)
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna'][COLOR=Wheat]Ty się lepiej pochwal jak tam rozmowy kwalifikacyjne przebiegają, bo kciuki to już daaawnooo mieliśmy trzymać ;)[/COLOR][/QUOTE] Nie ma czym :( W zeszłym tygodniu byłam na sześciu rozmowach i nic. Jutro mam kolejną, co dzień przeglądam ogłoszenia i wysyłam cv. Czuję się jak ostatni matoł. Ewo, ja o tym samym myślałam i z pewnością tak zrobię :) Tylko chciałam jeszcze zanieść wydrukowane zdjęcie Lemonka z nowego domku. Kasiu, nie szkodzi, dziękujemy za pozytywną reklamę zwierzaków schroniskowych:lol: Zaraz napiszę meila do pana Tomka, bo zadzwonić nie mam za co. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ale Megii, czy Lemon?? :evil_lol:;)[/QUOTE] ...wyrzekła po czterykroć:evil_lol: Jasne, że oboje:lol: -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Lemoniada, napisz do moda, żeby przeniósł wątek do szczęśliwie zakończonych adopcji ;)[/QUOTE] Już:lol: [COLOR=LemonChiffon]10 znaków[/COLOR] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']I niech mi ktoś powie, że on nie czuł, że odjeżdża.... Aż się popłakałam. Z drugiej strony musiało mu być u Was dobrze, skoro tak się żegnał Megii:-) Cieszę się jak głupia, że ma wreszcie szanse na wspaniałe życie![/QUOTE]I mnie się oczy spociły, Lemonek nareszcie znalazł swoją bezpieczną przystań... Oby wszystkie zwierzakowe historie miały taki właśnie happy end! :) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Przydałby się niuni bannerek, najlepiej z tym drugim zdjęciem z pierwszej strony, po prostu mnie ono rozbraja :) A czy Luna ma wątek? -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Panie Tomku, bardzo się cieszę! I serdecznie dziękujemy za to, że Pan napisał do nas parę słów :) Tak jak napisała Ewa Marta, wszyscy walczyliśmy o niego ile sił, dlatego tak nam zależy by wiedzieć, że jest szczęśliwy i bezpieczny :) Ten jego lęk na pewno minie, Lemonek potrzebuje tylko trochę czasu i cierpliwości. To jest pies, którym nikt się wcześniej nie przejmował, nieraz go widziałam jak łaził samopas, chudy i smutny. Żył pod gołym niebem - może stąd ten strach przed wejściem do klatki schodowej? Wierzę, że szybko przywyknie do nowych warunków, jestem pewna, że miłość i cierpliwość pozwolą mu rozkwitnąć w nowym domku i pokazać, jakim wspaniałym i wiernym jest towarzyszem :) Lemonek śpiący przy łóżku.. No cudnie, cudnie po prostu:loveu: Czekamy na zdjęcia, na dalsze relacje też!:) Całą kwotę pozostałą z Lemonkowego funduszu, w wysokości 769,40zł (słyszał kto takie rzeczy?:crazyeye:), przelałam za zgodą większości na konto megii. Z dopiskiem, że to na Klarę, Lunę i Amigo, ale gdyby inny psiak w hotelu potrzebował pilnej pomocy myślę, że ta trójka się podzieli;) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Lemoniada replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czekam na decyzję jak rozdysponować resztę pieniążków. Pojawiła się propozycja zasponsorowania onków u Megii, myślę, że to dobry pomysł :) Część darczyńców już się wypowiedziałą, co na to reszta? Zgadzacie się z kandydaturą, macie inną? :) -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
Lemoniada replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Malibo, a co z tą trepanacją czaszki, bo nie pamiętam? Rzeczywiście jest konieczna, czy to jakiś niedouk weterynaryjny taką diagnozę postawił? Słabo mi na samo słowo 'trepanacja'...