-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Przepiękna zdjęcia :) Chciałabym kiedyś mieć żółwia, obserwowanie ich rośnięcia musi być fascynujące. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Łiii, ale dobrze trafiłam! Uwielbiam niespodzianki:multi: Choć oczywiście wolę takie niezapowiedziane i zawsze się wściekam na TŻ-ta jak mi tydzień wcześniej zapowiada, że będzie miał dla mnie niespodziankę:evil_lol: -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
Lemoniada replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota'] Będę z nimi rozmawiać o sterylizacji kotek. Mam kontakt z lecznicą, która nawiązała współpracę z jakąś kocią fundacją, która zwraca 50 % kosztów sterylki, czyli trzeba zapłacić 70 zł za kotkę. Mogę im te kotki zawieźć i przywieźć z lecznicy. To drugi koniec miasta. Ale nie mam możliwości, żeby zapłacić za te sterylki. Nie wiem czy zechcą partycypować w kosztach. [/QUOTE] Toyota, ja się dorzucę, ale od listopada dopiero. Pogadaj z nimi, tak, może się zgodzą zapłacić choć część? A jeśli nie, to trudno, jakoś wspólnymi siłami uzbieramy. Tylko proszę, wysterylizuj je, niech choć one nie produkują kolejnych kociąt na zabicie :( -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
Lemoniada replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Co za potwory, jak to dobrze, że dowiedziałaś się o tej suczce :( A co z kotami, mają jakieś? Żeby im znowu zaraz nie zaczęły przeszkadzać.... :( -
Piękna, biedna sunia. Trzymaj się, mestudio :(
-
[quote name='daga31081980']Pekińczyk sprzedany,Animalsi dzwonili>jakie warunki nie wiadomo.Babka nie chciała podpisać umowy i mieć psa za darmo.Wolała nic nie podpisywać i zapłacić. Co da jamniczki nie wiadomo.Też mówił że sprzedał,ale tam będą kontrole.Może''się znajdzie''.Koty możliwe że zwiały[/QUOTE] daga, a co się stało z lisem? Został u tego faceta? Wypuszczony?
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lemoniada replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
A to faktycznie istniejąca fundacja, czy fundacja-krzak? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Na moje oko to kaczątko jest ;) -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lemoniada replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Boże, biedna Sara, oby tylko nie było przerzutów... Gdzie są te sunie po zabiegach, czyżby któraś lecznica się zgodziła na przechowywanie? -
Pewnie usłyszała, że owoce w skórkach są zdrowsze i dobrze robią na cerę - i to dlatego ;)
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
megi82, załóż jej wątek na Psach w Potrzebie, myślę, że prędzej się jakiś DT zgłosi :)- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69'] A to takie grupowe :) [URL="http://img600.imageshack.us/i/dsc7771m.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1346/dsc7771m.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Zwłaszcza tutaj Dafi wyszła wyjątkowo korzystnie ;) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
A czy ktoś mógłby przechwycić od kobiety te suczki? Napisała, że "tylko do kochania", ale nic tam nie ma, że wysterylizowane, a mogą kogoś kusić :(- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Dziewczyny, widziałyście?? Babka kupiła od pseuducha dwie biewierki do "hodowli", teraz oddaje, bo wyrosły nie takie jak trzeba: [URL]http://tablica.pl/oferta/biewer-suczka-oddam-w-dobre-rece-IDkSgf.html[/URL]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
I bardziej kobieca ;)
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lemoniada replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']a jaki jest koszt sterylki u Waszego weta? ktoś pisał też o zrobieniu "posterylkowego" kojca w Rachowie.. może spróbujmy złożyć się najpierw na zrobienie pomieszczenia dla suń po zabiegach????? bo koszty każdorazowego hotelowania będą 10x większe przy tej ilości suczek do zabiegów... jak będą jakieś postanowienia, to deklaruję rozsyłanie wątku.[/QUOTE] MaDi, dziewczyny, co Wy na to? Czy ten pomysł ma szansę na zrealizowanie? Mnie się on podoba, zbieranie pieniędzy i budowa pewnie potrwa, ale nie od razu Rzym zbudowano, choćby to pomieszczenie miało powstać za dwa lata, myślę, że warto. Napiszcie, co o tym sądzicie, Wy jesteście na miejscu i wiecie najlepiej :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Ale on jest bardziej Dropsowaty niż Neronowaty, gdzie taki czarny słodziak mógłby puścić Rzym z dymem?;) Aaa, byłam tu i tam, ale do Twojego wątku regularnie zaglądam, tylko nie zawsze piszę :) Nowe tymczaski super, ale Krecik ma to COŚ:loveu: Dawno też o Żabie nic nie było. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Lemoniada replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Drops! Miałaś już Dropsa?