Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Ładniusia... :) Jakaś taka okrągła się wydaje - ciężarna, zarobaczona, czy po porządnym obiedzie? ;)
  2. [quote name='hop!'] Nika jest zwalista w ruchach. ;) Dziwne, że Lemoniada nie przybyła, żeby bronić Nikulinę. ;)[/QUOTE] Byłam i widziałam, ale tak mnie [I]zatchło [/I]z oburzenia, że aż zaniepisałam ;) Nika jest śliczna, pełna wdzięku i gracji, i koniec, o!
  3. [quote name='hop!'] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5083/2755o.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczne zdjęcie! A najpiękniejsza to jest Nikunia, wypraszam sobie ;)
  4. Lola jest z Korabiewic, a o dramacie jaki tam się rozegrał było ostatnio głośno w mediach. Może na to położyć nacisk ogłaszając ją? Sama już nie wiem...
  5. Fortuna jest śliczna, to imię szalenie do niej pasuje :) Ten, kto ją zaadoptuje, zyska wielki skarb.
  6. Tak się cieszę, że Granda wreszcie podbiła czyjeś serce! I jakie ma fajne koleżanki, jaki materacyk! Ta wiecznie roześmiana morda musiała doczekać się własnego domku, Granda wygląda na wszystkich fotkach jak wcielenie radości i dobroci :) Dziewczyny, gratuluję, tak ogromnie się cieszę!:multi: Teraz czas na Pako :)
  7. Starość nie radość - każdego z nas to czeka :(
  8. Piękne te zdjęcia z końmi i w ogóle piękna jest Maksi! :)
  9. Biedactwo :( Na drugim zdjęciu w drugim poście - to jakiś guz? Czy jądra?
  10. To fantastycznie, wygląda na to, że potrzeba jej już tylko wyrozumiałego domku, który będzie przymykał oko na jej początkowe wariactwa i nie pozwoli, by Zuzia za bardzo się zbiesiła :) Miłość, cierpliwość i dobra opieka potrafią jednak zdziałać cuda - tamb, kolejnego psiaka wyprowadziłaś na prostą :)
  11. Cudeńko :) A jak z charakterem, uspokoiła się trochę?
  12. [quote name='Gosiapk']Czy schronisko sterylizuje suczki?[/QUOTE] Z tego co toyota wcześniej pisała - niestety nie. Uważam, że to nowy dom powinien pokryć koszty sterylizacji suni, jeśli mu na niej naprawdę zależy. I zgadzam się z Wami, że nie ma co ufać ludziom, lepiej wydać już ciachniętą.
  13. Jeśli mogłabym coś polecić...:oops: To chciałabym przedstawić dwie sunie z lasu... Śliczne, malutkie i przestraszone, prawdopodobnie mama i córka. Zostały odłowione przez wolontariuszki z Jędrzejowa i wysterylizowane, ale z powodu braku miejsc w DT po sterylizacji mają wrócić do lasu, takie ociupinki :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/106655-Stowarzyszenie-Obrona-Zwierz%C4%85t-jeste%C5%9Bmy-OPP-przeka%C5%BC-nam-1-podatk-pom%C3%B3%C5%BC-zbudowa%C4%87-azyl?p=19102741#post19102741[/url]
  14. [quote name='mysza 1']Telefonów w sprawie adopcji: 0 :([/QUOTE] Przez cały, calutki czas? To po prostu niemożliwe :( Pako jest przepięknym psem, wygląda jak rasowy owczarek, nie może się nie podobać.
  15. [quote name='hop!']Gdzie się podziały fanki Pako? ;)[/QUOTE] Jesteśmy!:smilecol::smilecol: I czekamy na zdjęcia z różowego dywaniku oraz informację, ile dziś było telefonów w sprawie adopcji :)
  16. Miło czytać tak pozytywne wieści, Maksi na pewno wkrótce zaaklimatyzuje się w pełni :) Trzymam kciuki za to i bardzo czekam na nowe zdjęcia, ciekawa jestem, jak babulka wygląda z odrastającą sierścią :)
  17. To ja już nie wiem :( Ostatecznie możesz go zarejestrować jako bezrobotnego, wtedy będzie pobierał rentę ;)
  18. [quote name='hop!']Do jakiej roboty? Co może Twoim zdaniem robić Pimpuś? ;)[/QUOTE] Skoro tak ładnie tupie, mógłby nauczyć się stepować i wtedy zorganizowałabyś płatny występ ;)
  19. Proponuję zmienić choć trochę tytuł, bo straszy ;) Cieszę się, że u Melbusi tak dobrze, grzeczna i mądra z niej dziewczynka :)
  20. Oni są dla siebie stworzeni! :loveu:
  21. Fortuna wygląda tu na zniesmaczoną i zdegustowaną - co takiego zobaczyła? ;)
  22. Ciągle nie mogę się nacieszyć z domku Melby, nawet przed chwilą o niej myślałam :) Parę dni temu modliłam się, by wyadoptował się któryś z psiaków myszy, myślałam bardziej o Pako albo Grandzie, ale Melba ucieszyła mnie jeszcze bardziej :) I jeszcze ta wspaniała darowizna od nowej pani, no nie mogę, ze szczęścia chce mi się śpiewać :)
  23. [quote name='Iljova']Nie wiedziałam że Rudy ma nowy wątek zaglądałam na stary ... A biedny Rudy dalej tkwi w miejscu :( oh ..... z tymi domkami ciężko :([/QUOTE] To tak samo jak ja... Rudasku, jesteś piękny, ktoś MUSI Cię w końcu zauważyć :)
×
×
  • Create New...