-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Ładniusia... :) Jakaś taka okrągła się wydaje - ciężarna, zarobaczona, czy po porządnym obiedzie? ;)
-
[quote name='hop!'] Nika jest zwalista w ruchach. ;) Dziwne, że Lemoniada nie przybyła, żeby bronić Nikulinę. ;)[/QUOTE] Byłam i widziałam, ale tak mnie [I]zatchło [/I]z oburzenia, że aż zaniepisałam ;) Nika jest śliczna, pełna wdzięku i gracji, i koniec, o!
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5083/2755o.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczne zdjęcie! A najpiękniejsza to jest Nikunia, wypraszam sobie ;) -
Lola jest z Korabiewic, a o dramacie jaki tam się rozegrał było ostatnio głośno w mediach. Może na to położyć nacisk ogłaszając ją? Sama już nie wiem...
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obraziły się o coś? ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Fortuna jest śliczna, to imię szalenie do niej pasuje :) Ten, kto ją zaadoptuje, zyska wielki skarb. -
Tak się cieszę, że Granda wreszcie podbiła czyjeś serce! I jakie ma fajne koleżanki, jaki materacyk! Ta wiecznie roześmiana morda musiała doczekać się własnego domku, Granda wygląda na wszystkich fotkach jak wcielenie radości i dobroci :) Dziewczyny, gratuluję, tak ogromnie się cieszę!:multi: Teraz czas na Pako :)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Starość nie radość - każdego z nas to czeka :( -
Biedactwo :( Na drugim zdjęciu w drugim poście - to jakiś guz? Czy jądra?
-
To fantastycznie, wygląda na to, że potrzeba jej już tylko wyrozumiałego domku, który będzie przymykał oko na jej początkowe wariactwa i nie pozwoli, by Zuzia za bardzo się zbiesiła :) Miłość, cierpliwość i dobra opieka potrafią jednak zdziałać cuda - tamb, kolejnego psiaka wyprowadziłaś na prostą :)
-
Cudeńko :) A jak z charakterem, uspokoiła się trochę?
-
[quote name='Gosiapk']Czy schronisko sterylizuje suczki?[/QUOTE] Z tego co toyota wcześniej pisała - niestety nie. Uważam, że to nowy dom powinien pokryć koszty sterylizacji suni, jeśli mu na niej naprawdę zależy. I zgadzam się z Wami, że nie ma co ufać ludziom, lepiej wydać już ciachniętą.
-
Jeśli mogłabym coś polecić...:oops: To chciałabym przedstawić dwie sunie z lasu... Śliczne, malutkie i przestraszone, prawdopodobnie mama i córka. Zostały odłowione przez wolontariuszki z Jędrzejowa i wysterylizowane, ale z powodu braku miejsc w DT po sterylizacji mają wrócić do lasu, takie ociupinki :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/106655-Stowarzyszenie-Obrona-Zwierz%C4%85t-jeste%C5%9Bmy-OPP-przeka%C5%BC-nam-1-podatk-pom%C3%B3%C5%BC-zbudowa%C4%87-azyl?p=19102741#post19102741[/url]
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mysza 1']Telefonów w sprawie adopcji: 0 :([/QUOTE] Przez cały, calutki czas? To po prostu niemożliwe :( Pako jest przepięknym psem, wygląda jak rasowy owczarek, nie może się nie podobać. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Gdzie się podziały fanki Pako? ;)[/QUOTE] Jesteśmy!:smilecol::smilecol: I czekamy na zdjęcia z różowego dywaniku oraz informację, ile dziś było telefonów w sprawie adopcji :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
To ja już nie wiem :( Ostatecznie możesz go zarejestrować jako bezrobotnego, wtedy będzie pobierał rentę ;) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Do jakiej roboty? Co może Twoim zdaniem robić Pimpuś? ;)[/QUOTE] Skoro tak ładnie tupie, mógłby nauczyć się stepować i wtedy zorganizowałabyś płatny występ ;) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Oni są dla siebie stworzeni! :loveu: -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Fortuna wygląda tu na zniesmaczoną i zdegustowaną - co takiego zobaczyła? ;) -
Ciągle nie mogę się nacieszyć z domku Melby, nawet przed chwilą o niej myślałam :) Parę dni temu modliłam się, by wyadoptował się któryś z psiaków myszy, myślałam bardziej o Pako albo Grandzie, ale Melba ucieszyła mnie jeszcze bardziej :) I jeszcze ta wspaniała darowizna od nowej pani, no nie mogę, ze szczęścia chce mi się śpiewać :)