-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[url]http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-suczke-buldozka-francuskiego-ID1wV3L.html#bf9c55e9;r:;s:[/url] Ręce mi opadły :( Da się coś z tym zrobić??
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ale nędza wszędzie... Ktoś w ogóle dzwoni o Ronka, pyta? -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Polecam Ci kurnik.pl, ja bardzo lubię grać tam w scrabble i kalambury :) W karty też można. Tyle ogłoszeń, może wreszcie ktoś po Pako zadzwoni? -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja Wam też :) Mysza, graj, 3zł raz w miesiącu to nie jest jakaś ogromna strata ;) Tylko żeby w przesadę nie popaść. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Wygrana by się przydała - to fakt. Mnie by też urządziło cofnięcie czasu. ;) Nigdy w życiu nie miałabym tylu psów, domu, kłopotów i problemów finansowych. Wystarczyłoby mi mieszkanie. Tak naprawdę, nie mając swoich psów, mogłabym dużo więcej zrobić dla "bezdomniaków". Zapsić się to nie sztuka. Potem brakuje kasy i czasu dla innych, potrzebujących pomocy zwierzaków. Zawsze to powtarzam ;) Ale z drugiej strony - weź tu się człowieku nie zapsij i nie zakoć, jak co chwila jakaś bida kradnie serce... Już nie mówiąc o dzikusach i zwierzętach z różnymi lękami i problemami socjalnymi, które zostają w DT, bo nikt by takich nie wziął. A te Twoje przynajmniej mają ciepły i kochający dom do końca swoich dni - i to też jest budujące :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kupiłabym sobie mieszkanie, samochód, wzięłabym jakiegoś tymczasa, zainwestowała w siebie kursami i szkoleniami, zabezpieczyła swoją przyszłość, pomogła bezdomnym zwierzakom i rodzinie :) Akurat by starczyło ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bueee, nie wygrałam 30-stu milionów w totka... -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To na różowym włochatym kocyku :) -
Śliczny, puchaty miś do przytulania...
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jacy tam obcy, na swoim terenie byli ;) Uszy Ronka świetne :) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wysłałam deklarację na wrzesień :) Mam tylko nadzieję, że Kacperek z niej zbytnio nie skorzysta, spakuje manatki i szybko pojedzie do domku ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Fajnie, że zajrzałaś. :lol: Wymusiłam to smutną, niebieską buźką - prawda? ;). Nie ma za co całować Fortuny. Ostatnio jest uparta i psotna. [/QUOTE] No, powiedzmy, że tak, ja jestem bardzo tkliwa ;) A Fortunie należy się buziak choćby za samą urodę :) Reksia nie kojarzę, co to za piesek? -
Ojej, tamb... Zobaczyłam podpis, tak mi przykro... Cieszę się, że, choć króciutko, miałam okazję poznać Gerdę, to była wyjątkowa sunia. Bardzo Ci współczuję tej straty...
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja zajrzałam i w pychol ucałowałam :) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']brawo ;) w nagrode dostaniesz cos słodkiego :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie Rona ;) -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Błogie kocie lenistwo. Uwielbiam takie widoki :) -
Dlaczego właśnie Joko? :)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wygląda na zbytnio odchudzonego ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też jestem ciekawa :) Pako już dawno powinien spakować manatki i wyprowadzić się na swoje...