Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. hop!, nie... :( Jeszcze jest nadzieja, prawda...?
  2. Ale super wieści!:multi: Pan napisał, kiedy orientacyjnie będą zdjęcia?
  3. Co nowego u Brutuska? Może ktoś go pokochał?
  4. I smutna mina, a w tym akurat Pako jest dobry ;)
  5. Znalezione na tablica.pl, pies jest w Skierniewicach albo w okolicy: Oddam w dobre i odpowiedzialne ręce rocznego Cocker Spaniela Angielskiego. Pies jest zaszczepiony, odrobaczony i posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jest to wspaniały towarzysz rodziny i zabaw, który dostarcza właścicielom wiele radości. Jak przystało no rocznego psa, nauczony jest porządku. Ponadto wykazuje się niebywałą psią inteligencją, z łatwością uczy się nowych rzeczy i rozumie człowieka;) Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 8-21 [IMG]http://srvimg01.tablica.pl/images_tablicapl/47666153_1_644x461_cocker-spaniel-angieski-roczny-skierniewice.jpg[/IMG] [IMG]http://srvimg01.tablica.pl/images_tablicapl/47666153_2_644x461_cocker-spaniel-angieski-roczny-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://srvimg03.tablica.pl/images_tablicapl/47666153_3_644x461_cocker-spaniel-angieski-roczny-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG] [url]http://tablica.pl/oferta/cocker-spaniel-angieski-roczny-ID1mfvl.html#bf9c55e9;r:;s:[/url]
  6. Z dużymi będzie dramatyczniej wyglądał, ja bym je tak zostawiła ;)
  7. Wstawiaj, ja oglądam :) Jakoś nie widać żeby był chudszy ;)
  8. Trzymam kciuki za Klarę... I jeszcze się wcale nie cieszę, tak, na wszelki wypadek...
  9. Zuch z tego Gabiszonka, wygląda naprawdę dziarsko :) Dopiero teraz zauważyłam jaki piękny, dwukolorowy nosek ma Nikulinka...:loveu:
  10. Uwielbiam Twoje zdjęcia, hop!, mają takie ciepłe, pozytywne kolory :) A Fortuna jest bardzo fotogeniczna i ma super oprawę oczu, trzeba jej to przyznać, szczerbatce :)
  11. [quote name='ronja'] Kacperek ładnie łapie przysmaki w locie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/k95n.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/313/k95n.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] A Sisi chyba nie może na to patrzeć ;) Piękne psy i tyle!!!
  12. Przepiękne są obie :) Wysterylizowane?
  13. Piękny psiak, z taką urodą długo szukał domu nie będzie :)
  14. Ktoś Zuzię ogłasza systematycznie? Na jakich portalach? Mogłabym jej robić tablicę.pl co jakiś czas, wydaje mi się, że stamtąd jest dość spory odzew.
  15. Jaka radosna na tym spacerku, nie wiedziała co ją czeka :( Ale mus to mus, teraz będzie już tylko lepiej, Fortunko :)
  16. Może myślą? Skoro to wczoraj było to dajmy im czas, trzymam kciuki :)
  17. Potrzymam bezcenne kciuki ;) Zawsze mi szkoda zwierzaków, które trzeba przegłodzić przed zabiegiem, serce się kraje... :(
  18. Wspaniale, oby takich i lepszych dni było jak najwięcej! :) Bardzo atrakcyjny psiak z tego Piaska, to jego niezaprzeczalny atut, charakter też się na pewno z czasem poprawi :)
  19. Ja obejrzałam wczoraj i dziś po raz drugi, świetne są, a jakie mają uchole :) To jeszcze młodziaki, prawda?
  20. [quote name='Ginn']Przy okazji - może jakieś propozycje imienia dla rudzielca??? Ja już nie mam pomysłów.[/QUOTE] Może Imbir albo Wibrys? :) Co będzie z tymi psiakami z pierwszego postu? To są suki czy psy?
  21. [quote name='hop!']Nie wiem. Ona często robi takie brzydkie miny. ;) Lulka przy Fortunie udaje, że jej nie ma - chowa się za fotelem i wstrzymuje oddech. ;) Pako jest zmartwiony i zestresowany (zaczyna ziewać). Obecność koleżanki Fortuny to prawdziwe utrapienie. ;)[/QUOTE] Może te miny i ta niepopularność Fortuny wynikają z jej zepsutych zębów i nieświeżego oddechu? ;)
×
×
  • Create New...