Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Co tam u Grandy słychać? :) I jak jej dług, mniejszy choć trochę?
  2. Co tam słychać u Melbuszki? Są jakieś nowe wieści? :)
  3. Mi też się podoba nowy avatarek hop! :) A Fortunka to już w ogóle :loveu:
  4. A co z tymi gośćmi, co mieli dziś być? Wynikło coś pozytywnego? :)
  5. Szkoda, że nie chce pozować, bo modelka z niej pierwsza klasa :) Te uszka, ten ogon... Boska! :)
  6. O rany! Niesamowite postępy! I widać to w jego postawie i na pyszczku - jest zrelaksowany i spokojny, a nie tak jak na wcześniejszych zdjęciach spięty i patrzący, jak by tu czmychnąć :) ronja, super!
  7. A to nie ten? Czapkę ma podobną... [quote name='andzia69'] [B]Zaginął kot w Kielcach w okolicy ul. Źródłowej (osiedle KSM). Możliwe, że wyskoczył przez okno więc może być w ciężkim stanie.Ma na imię Magister. Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt 669 172 505.[/B] [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=253568854745643&set=o.226378040724301&type=1&ref=nf"][IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/226226_253568854745643_1438209711_n.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  8. Jakie zamglone już te mądre, wierne oczy...
  9. [IMG]http://i1.celebixy.pl/eb114fb3f7f7a1b98aa5266a6a3f4e2e105c00e3/1142212-jpg?1344880826515[/IMG]
  10. Świetnie! Czy będą jakieś wieści od nowych państwa? :) Nie przeraża ich jej charakterek?
  11. [quote name='mysza 1'] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/007kopia.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7393/007kopia.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ten śliczny czarnuszek wyciągnął łapkę do całowania! :loveu:
  12. Prawda? mysza 1 będzie z nas dumna ;)
  13. Nie mój, niestety, pożyczony, ale naprawdę dobrze, że jest :)
  14. Nie, nie, siedzę sobie w pensjonacie i korzystam z laptopa :) Wyjazd nieudany, bo się rozchorowałam, mieliśmy chodzić i zwiedzać, a ja leżę w łóżku z gorączką i bolącym gardłem :( Pewnie, że jest parę utalentowanych fotografów, ale Twoje zdjęcia są wyjątkowo ciepłe, radosne i pogodne, mnie się bardzo podobają i nie tylko mnie, jak widać :)
  15. [quote name='ronja']Kredka miała wczoraj zdjęte szwy. Dostała antybiotyk i steryd na rozdrapany brzuch, uszkodziła sobie nawet sutek.[/QUOTE] A to łobuziara, że też psu nie można przetłumaczyć... :(
  16. Odwiedzam Pakusia :) I dołączam do grona zachwyconych zdjęciami hop! :)
  17. Kacperku, kiedy ktoś Cię wreszcie wypatrzy? :(
  18. Mnie od 2 do 10, trzeba rozpisać grafik odwiedzających ;)
  19. Błagam i zaklinam - czy ktoś jeszcze nie głosował w KrakVecie? Albo jest w stanie zmobilizować choć kilka osób do głosowania? Nasz kandydat przegrywa! :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-w-lipcu-g%C5%82osujemy-na-Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie!-Mobilizacja-potrzebna!
  20. To chociaż zrób coś dla siebie, jakąś kąpiel w płatkach róż i z drinkiem, czy cuś... ;)
  21. A gdzie będziesz wypoczywać? :)
  22. Nie chyba, a na pewno, widać na zdjęciach ten błysk w oku, podniesiony ogon i uszy :)
  23. Jeszcze kilka takich żarcików i mi serce stanie ;)
  24. Podła... ;)
  25. Musi być dobrze :) Wpłacę parę groszy na Sonię po wypłacie.
×
×
  • Create New...