-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A poza tym jest uroczy, mi się bardzo podoba ;) Jak tam dług Pimpusia? Zmalał choć troszkę ostatnio? -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!'] Śmiszne ma tylne łapy :) -
Jaki on piękny! Przypomina mi moją wielką schroniskową miłość, Gryzka, który dla mnie był ideałem psiego charakteru, na szczęście już od dawna siedzi w swoim domku :) Kropek też znajdzie, na pewno!
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Cudowne zdjęcia :) A czy przy następnej okazji pojawią się też jakieś wspólne z Siseto? Pasują do siebie bardzo :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jaki fajny bannerek! Mina Fortuny - bezcenna ;) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']Kacperek jako jedyny chyba lubi upał. Żar z nieba mu nie przeszkadza, lata sobie wesoły i zadowolony nie wiadomo z czego:)[/QUOTE] Umie się chłopak cieszyć z małych rzeczy, będzie mu łatwiej żyć :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Nie. Nadal jesteśmy ciałami stałymi. ;)[/QUOTE] Nie uwierzę, póki fotki nie zobaczę - ja przez ostatnie dni nieustannie zmieniałam stan skupienia na ciekły ;) -
[quote name='ronja'] Z Ewą [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/d62h.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8863/d62h.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Prześliczne jest to zdjęcie! Ten uśmiech Drobinki... :loveu:
-
[quote name='Ewa Marta']Widziałam też Twoją nową podopieczną Mysza.... Przemiła, sympatyczna sunieczka! Chuda przeraźliwie, skóra fatalna, ale jak dojdzie do siebie, będzie super psinką! Dałam jej troszkę smaczków, jadła bardzo chętnie i koniecznie chciala dostać się do pudełka z kolejnymi:-)[/QUOTE] O? A gdzie link do wątku? :)
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Najfajniejsze, ze Pimpek już w domu, bałam się o okres adaptacji, u Hop miał fantastyczne warunki i pierwsze dni w nowym domu były ciężkie.[/QUOTE] A jak jest teraz? Zadomowił się już? Przelałam dla Pimpka honorowe 20zł na spłatę długu :) -
Tu się ktoś oferował: [quote name='pollypolly']Jadę w ten weekend do Krakowa, busem, 7.05, mogę zabrać małego zwierza. Potem jeszcze weekend 14/15, wtedy najprawdopodobniej autem, więc mogłabym większego zwierza w transporterze.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y?p=19323712#post19323712[/url]
-
[quote name='Ewa Marta']Myślę, że tak:-) Pani Kamila czeka na informację, czy Opajka na pewno idzie do nowego domku, a jeśli tak, to prosi o pomoc w poszukiwaniach niedużej, młodej suni. Jest zdecydowana na adopcję:-) U Ronji nie ma żadnej małej suni, może Nutusiowa jamnisia mogłaby się zaprezentować? Tyle, że Becia kocha facetów:-) Gdybyście wiedziały o jakiejś niedużej suni w okolicy W-wy, to proszę o sygnał. Wyślę jej zdjęcia Pani:-)[/QUOTE] Może Kiko od mestudiów? Poszperam trochę w necie, szkoda zmarnować fajny domek :)
-
Super! A co z tym drugim domkiem? Da się namówić na inną bezdomną bidę?
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widać uśmiech i spokój na Jasperowym pyszczku :) Jaki to piękny pies. -
Ale super! Najlepszy domek się Drobince po prostu należy!
-
O, mam sentyment do Brwinowa, dokarmiamy tam koty z kolezanką, jutro mój dyżur :)
-
Biedny Gabi, te upały potrafią wykończyć młodych i silnych, a co tu mówić o takim dziadeczku :( Gabiszonku, nie daj się!
-
Czy już coś wiadomo? :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie super, tekst też mi się podoba :) Ludzie, dzwońcie! -
[quote name='tomcio1055']Lemoniada, tak to Ta sunia ze Skierniewic. Pan Buldożek jest już na tymczasie razem z Nią ;-)[/QUOTE] Super! Cieszę się, że je wypatrzyłyście i przechwyciłyście :) Facet je oddał jednak za darmo?