Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Znalazłam takie ogłoszenie o 10-mies. yorczce do oddania: [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-york-ID1yFcJ.html#c1b237aa;r:;s:[/URL] i o dwuletnim piesku: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-ID1yDfp.html#2a8081d7;r:;s:[/URL] Ciekawe, czy faktycznie za darmo, trochę wątpię, ale może jednak i warto spróbować je przejąć?
  2. Ktoś z Pułtuska chce oddać spaniela :( [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-w-dobre-rece-ID1xYyB.html[/URL] A tu sunia 4-letnia, do oddania z przyczyn zdrowotnych: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-za-darmo-ID1yvAl.html#1d3989fb;r:;s:[/url]
  3. Bardzo się cieszę! Niełatwo jest znajdować domy czarnym psom, a jednak siostrom się udało :) Wszystkiego najlepszego w nowych domkach, dziewczynki!
  4. Zajrzałam i tak mi się jakoś błogo zrobiło ;)
  5. Przepiękne psy, na tych z pola takie biedne, a tu już wyglądają jakby całe życie w domu na kanapie spędziły :) Trzymam mocno kciuki za dom.
  6. Jak cudownie, że są na świecie takie dobre dusze! :loveu:
  7. Na pierwszych trzech taka sierotka, a na ostatnich dwóch samo szczęście ;) Pako jest niesamowitym psem :)
  8. 2 lhasa apso do adopcji z powodu wyjazdu opiekunki :( [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-pod-opieke-dwa-psy-lhasa-apso-ID1ndVW.html[/url]
  9. [quote name='hop!']O figurze Lulu ani słowa. Spryciula. ;) Jest okrąglakiem, ale odrobinę mniejszym. Prawda?[/QUOTE] Prawda :) Ale jeszcze sporo pracy przed nią jeśli chce mieć figurę psiej modelki ;)
  10. Lulu ma ładne umaszczenie ;) A zdjęcie ze słonecznikiem i pszczółką jest super :)
  11. [quote name='DONnka']Ja wiem kto i też się zdziwiłam, bo ta osoba wie, że Klara ma dom :roll: Może tylko odświeżyła je automatycznie ... Zapytam :)[/QUOTE] Powiedz koniecznie, po co robić "sztuczny tłum" na portalu, niech skasuje ogłoszenie albo zamieni treść i zdjęcia na innego bezdomniaka :)
  12. 3-letni pekińczyk do oddania "za dobrą czekoladę". Jeśli ta czekolada nie ma kosztować 100zł, to może warto? :oops: [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-bialy-pekinczyk-ID1vRZ7.html#a6b26029;r:;s:[/URL]
  13. Jak tam Klara w nowym domku? :) Znalazłam jej świeże ogłoszenie na portalu tablica.pl, dziwne. Kto ją może ogłaszać? Trzeba powiedzieć tej osobie, że Klara ma już dom, nie mam jak jej wysłać wiadomości przez tablicę, bo nie odznaczyła tej opcji. [url]http://tablica.pl/oferta/klara-spokojna-delikatna-sunia-uratowana-z-mordowni-prosi-o-dom-ID11Rv3.html#[/url]
  14. Znalazłam takie ogłoszenie na tablica.pl, może macie jakiś pomysł? :( [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-w-dobre-rece-ID1lpMJ.html[/URL] [IMG]http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/47424441_1_644x461_oddam-psa-w-dobre-rece-sieradz.jpg[/IMG]
  15. Ktoś chce pilnie oddać 7-letniego yorka z powodu wyjazdu :( [url]http://tablica.pl/oferta/szukam-domu-dla-yorka-dorosly-pies-ID1vCpP.html#c1b237aa;r:;s:[/url]
  16. No, to już jest jakiś argument... ;)
  17. Ja tam wstałam o wpół do dwunastej i żadne żałosne miauki Dzidzi mnie nie poruszyły ;)
  18. To ja stanę obok Ciebie - już prawie będzie tłok ;)
  19. [quote name='hop!']Lemoniadowa Nika wytarzała się dzisiaj w nadpsutej, martwej dżdżownicy. Zresztą nie tylko ona. ;) [/QUOTE] To na pewno było niechcący, musiała nie zauważyć ;)
  20. [quote name='hop!']"Lemoniadowa" ulubienica... ;) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2715/49194816.jpg[/IMG] [/QUOTE] Moja ci ona!:loveu: I nawet kolor ma z lekka lemoniadowy ;) A Gabi wygląda naprawdę dobrze, dzielny z niego dziadeczek :)
  21. Da się! Trzeba tylko zrobić sztuczny tłum, albo i prawdziwy ;)
  22. Może to Sisi powinna na własną łapę wybrać swojego człowieka, a nie człowiek Sisi? :)
  23. Te białe kudłate nogi w dole zdjęcia też bardzo malownicze :)
  24. Pimpek musiał mieć jakiegoś corgi wśród przodków, bardzo oryginalny z niego piesek :)
  25. [quote name='sleepingbyday'] a poza tym trzeba zmusić faceta do podpisania zrzeczenia i przy przekazać do schronu pobliskiego, o ile jest sensowny, bo dt to kasa - nie zdążymy. ale jaki to schron, nie wiemy, bo nie wiemy, gdzie są psy. [/QUOTE] Najprędzej Grudziądz, bo stamtąd jest toyota.
×
×
  • Create New...