Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='hop!']Trzymaj też kciuki za dom dla Foksia - w jego przypadku nie musi być dom z ogrodem. Foks już się nacieszył wolnością po długiej izolacji. Jego ruchliwość jest w tej chwili w granicach normy. ;) Nie znaczy w domu, ale przynajmniej raz dziennie robi kałużę.[/QUOTE]Ja zawsze trzymam zbiorowo za wszystkich :) Foksiu bardzo zyskał na urodzie od dnia przyjazdu, znów przypomina tego cudnego, delikatnego psiaka ze zdjęć schroniskowych :)
  2. [quote name='Ewa Marta']No to ręce zaciskam i czekam na info kto pójdzie do domu:-) Jeśli to super adopcja, to może Sisi, Piasek albo Fortunka...[/QUOTE] Albo Pako, Hera, Hugo? Mysza, napisz, nie bądź taka, już mnie skręciło z ciekawości ;)
  3. [quote name='hop!']Prawie wszyscy zniknęli z tego wątku... A biedny Pako jest głodzony i zmuszany do ruchu.[/QUOTE] I słusznie, wiosna idzie :) Próbuję to zastosować również do siebie, ale marnie mi idzie ;)
  4. Wielka szkoda... Niby taka jest naturalna kolej rzeczy, ale i tak strasznie trudno i przykro jest żegnać przyjaciela... Gabiszon był bardzo dzielny - i Ty też. Trzymajcie się...
  5. [quote name='mysza 1']Twoje są najlepsze, zwłaszcza Pestka i Chrupka :loveu: Nie martw się, wszystkie się doczekają ;) Nie takie już szły. Nie ma innej opcji ;) i tego się trzymam. A różowy dywan musi zadziałać, dzisiejsze zdjęcia są śliczne :loveu: ps. weszłam na Twój profil, bo masz zdjęcie w tle, które bardzo do mnie przemawia i widziałam, że byłaś w Skaryszewie... Podziwiam, nie dałam rady chociaż wiem, że trzeba. Ale mam konia, który miał być kabanosem a jest emerytem ;)[/QUOTE] Pewnie, że nie ma innej opcji :) Masz konia?? Jejku, zazdroszczę :) Ja bardzo marzę, co prawda nie o koniu, a o krowie lub świni, ale problem w tym, że ja nawet mieszkania własnego nie mam, a co tu dopiero mówić o domku z ogrodem i pastwiskiem... :( Pochwal się swoim emerytem :) Skaryszew był trudny fizycznie i psychicznie, najgorsza ta bezsilność, jawne łamanie przepisów i śmianie się nam w nos i świadomość, że nawet jeśli są podstawy do odebrania konia, to nic nie możemy dla niego zrobić, choćby się na nogach słaniał... Za dom z ogrodem dla Kiry trzymam kciuki z całych sił :)
  6. Wygląda, jakby miał ochotę komuś [I]szczelić w papę[/I], moja Kropka też często robi takie miny ;) Boski jest, grubasek :)
  7. Nie do wiary. Myślałam, że Tusia i Roxi już dawno podbiły czyjeś serca.
  8. [quote name='mysza 1']Na FB jest konkurs na imię dla jamniczkowatej. Jest kilka fajnych propozycji :) ale nie wiem które imię wybrać. [/QUOTE] [SIZE=1]Wybierz któreś z tych moich[/SIZE] ;) Przyszłam tu z pretensją, że nie chwalisz się pięknymi nowymi nabytkami, a widzę, że już tu są, super :) Kirze życzę szczęścia, trochę się martwię o nią, Herę i Siseto, ale jak już Jasper znalazł domek, to one po prostu muszą. Tym bardziej, że wierzę w magię różowego dywanu ;)
  9. [quote name='3 x']chyba,ze ktos chce zostawić swoją deklarację z przenaczeniem na inne psy pod wasza opieką a mało ich nie macie chociazby chory Foksik[/QUOTE] Albo wpłacać dalej na ten sam cel, bo Kacperek co prawda w domu, ale dług pozostał :)
  10. Ależ Wy wszystkie jesteście tajemnicze ;) Szalenie się cieszę z domu Kapselka! Uwielbiam takie psy jak on - spokojne, grzeczne, ułożone, nie wadzące nikomu :) I po raz kolejny okazuje się, że ładne zdjęcia maja ogromne znaczenie przy adopcjach, hop!, Ty masz naprawdę niesamowity talent w tym zakresie :) Super, super, super!:multi::loveu:
  11. Pomysł fajny, ale Fortuna ma tu dziwną minę. Ja bym bardziej widziała moje ulubione zdjęcie z tym dymkiem :) Spróbuję się do niego dokopać. EDIT: O, to :) [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5083/2755o.jpg[/IMG] Albo to:loveu: [IMG]http://imageshack.us/a/img560/517/7101.jpg[/IMG]
  12. Przelałam mojego stałego dziesiątaka na Kacperkowy dług :)
  13. Nie do wiary. Jak zobaczyłam ilość udostępnień byłam pewna, że dostałaś kilka zapytań, choćby głupich. Szkoda, ale doczekamy się w końcu :)
  14. Pięknoto co u Ciebie? Tęsknisz za Kacperkiem? :) A może masz już nowego kolegę?
  15. Co nowego u Szopena i Dody? Agata, dajesz radę?
  16. Nowe-stare zdjęcie Pako z dymkiem robi na fb furorę :) Były jakieś zapytania może?
  17. Nie mogę się napatrzeć na piegi na nosie Kapselka :) Jaki to uroczy psiak.
  18. I jak Fortuna z sikaniem? Poprawiło się coś?
  19. Ja zawsze czytam, co nowego u Władzia, tylko nigdy nie mam nic ciekawego do napisania :) Ale kibicuję mu z całych sił i trzymam kciuki za dom.
  20. Foksik wygląda teraz jakby miał "ludzkie" oczy, strasznie to wygląda. Biedak, nacierpi się :(
  21. Para spanieli z Łęczycy: [url]http://tablica.pl/oferta/piekne-spanielki-ID2l0FZ.html#e9bb81c5e3;r:;s:[/url] "Piękne spanielki: suczka złota , piesek biało-czarny. Razem lub osobno.Sprawdzeni rodzice.Niezwykle mądre jako [URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/leczyca/"]psy[/URL] stróżujące , wesołe, przyjazne [URL="http://tablica.pl/dla-dzieci/leczyca/"]dla dzieci[/URL] ! Ewentualne koszty utrzymania." [IMG]http://img11.tablica.pl/images_tablicapl/67710797_1_644x461_piekne-spanielki-leczyca.jpg[/IMG] [TABLE="class: details fixed marginbott20 margintop5, width: 609"] [TR="class: brbottdashc8"] [TD="width: 203"] [/TD] [TD="width: 203"] [/TD] [/TR] [/TABLE] Nie podobają mi się te "ewentualne koszty utrzymania", ale może zgodzą się oddać tak po prostu :shake:
  22. Co za biedy, pełno kundelków czarnych i burych, w moim typie... :( Ten psiak też tak długo czeka? Jak to możliwe? Czy coś jest z nim "nie tak"? [IMG]http://foto.paluch.org.pl/000500084_mini.jpg[/IMG] ID: 0070/05 pies [B]Gatunek:[/B] PIES Rasa: MIESZANIEC Płeć: Samiec Wiek: 11 lat(a) Data przyjęcia: 06-01-2005
  23. Co nowego u Bena? Są kolejne postępy w oswajaniu? Jak sobie radzi?
  24. [quote name='mysza 1']Powiem szczerze, że w tym roku poszła mi już Efi, Perełka pierwsza, Kropek, Didi, Kacperek a dopiero luty :) Oby nie zapeszyć i oby tak dalej ;)[/QUOTE] Cieszę się ogromnie, Kacperek tak długo czekał, a o adopcję Didi bałam się ze względu na jej żywiołowy charakter, ale jednak! :) Jeśli pójdą jeszcze Pako, Sisi i Fortuna to już w ogóle odfrunę ze szczęścia :)
×
×
  • Create New...