Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Uwielbiam takie zaśnieżone mordy:lol: Sisi w każdym wydaniu jest piękna :)
  2. Bardzo się cieszę z postępów Azy, to nieporównywalnie zwiększa jej szanse na adopcję :) I do tego ma taką jasną, ciepłą urodę, na pewno skradnie czyjeś serce :)
  3. Aniu, super! :) Ciekawe, jaki jest teraz stan zadłużenia Pimpa. Może już tak nie straszy, jak ten z pierwszego postu?
  4. O mamo, zęby Gabiszona faktycznie masakryczne, też nie chciałabym zostać dziabnięta:crazyeye: Starość jest niewdzięczna, no niestety, nie każdy umie się z nią pogodzić. hop!, życzę wytrwałości w opiece nad niewdzięcznym piernikiem :) Jak to dobrze, że on ma Ciebie.
  5. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rRaPVTetseI[/URL] [URL="http://forum.miau.pl/posting.php?mode=reply&f=8&t=115268#"][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG][/URL]
  6. No pewnie, że trzymamy :) A zdjęcia Perełki są cudne i rozczulające, uwielbiam szczęśliwe zakończenia :)
  7. Padłam:lol: [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=swmuqGWgZCc#t=0s[/url]
  8. Ewa, super! Jednak Twoje chłopaki zgodziły się na trzeciego psa? :) Prześliczna jest ta Perełka :)
  9. Kapslowi bardzo do twarzy z tym niebieskim medalikiem-kostką :) Pozazdrościłam i sprawiłam taki sam Mocusiowi, tylko czerwony w czarne łapki ;)
  10. Ja trzymam za wizytę p/a dla Efi :)
  11. Jaka ona malutka przy dobku. Ja zawsze myślałam, że pitbule to duże i potężne psy :)
  12. Ale blondyny ;) Kurczę, super by było gdyby udało się wyciągnąć tego bezoczka...
  13. Jaka piękna rodzinka :) Tylko jednego szczeniaczka miała ta sunia?
  14. [quote name='mysza 1']Na razie nie było żadnego telefonu w sprawie adopcji :([/QUOTE] Ładny, młody, przyjazny, wesoły, łaciaty, dużo białego, niebanalny, molosowaty. Czego ci ludzie jeszcze chcą?
  15. Ja też nie mogłam, od wczoraj. Dziś się udało po tym, jak zaptaszkowałam opcję "pamiętaj mnie" (czy coś takiego) tuż pod miejscem do logowania.
  16. Może ktoś szuka tego posokowca? W ogłoszeniach o zaginionych często pojawia się informacja, że te psy są kradzione i odsprzedawane myśliwym. Ja ciągle wierzę w ludzi:oops:
  17. Niech żyje jak najdłużej, kochany Dziadzio :) [SIZE=1]Zawsze kiedy wchodziłam do tego wątku spodziewałam się zdjęć Niki...[/SIZE]
  18. Trzymam kciuki! :)
  19. Tylko całować ten piegowaty nochal :)
  20. O, jak dobrze!:multi: Niech w końcu adopcje ruszą z kopyta :)
  21. Czy dotarła moja deklaracja za styczeń dla Kacperka? :)
  22. [quote name='Osa']Jutro zadzwonię i zapytam co i jak ale to ogłoszenie 04 - jak rzeczywiście do oddania za darmo to pewnie już nieaktualne-zobaczymy[/QUOTE] Tam jest napisane "Cena: 400zł (do uzgodnienia)" w ogłoszeniu. Ale spróbujcie.
×
×
  • Create New...