Bardzo się cieszę z postępów Azy, to nieporównywalnie zwiększa jej szanse na adopcję :) I do tego ma taką jasną, ciepłą urodę, na pewno skradnie czyjeś serce :)
O mamo, zęby Gabiszona faktycznie masakryczne, też nie chciałabym zostać dziabnięta:crazyeye:
Starość jest niewdzięczna, no niestety, nie każdy umie się z nią pogodzić. hop!, życzę wytrwałości w opiece nad niewdzięcznym piernikiem :) Jak to dobrze, że on ma Ciebie.
[quote name='mysza 1']Na razie nie było żadnego telefonu w sprawie adopcji :([/QUOTE]
Ładny, młody, przyjazny, wesoły, łaciaty, dużo białego, niebanalny, molosowaty. Czego ci ludzie jeszcze chcą?
Może ktoś szuka tego posokowca? W ogłoszeniach o zaginionych często pojawia się informacja, że te psy są kradzione i odsprzedawane myśliwym.
Ja ciągle wierzę w ludzi:oops:
[quote name='Osa']Jutro zadzwonię i zapytam co i jak ale to ogłoszenie 04 - jak rzeczywiście do oddania za darmo to pewnie już nieaktualne-zobaczymy[/QUOTE]
Tam jest napisane "Cena: 400zł (do uzgodnienia)" w ogłoszeniu. Ale spróbujcie.