-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Weszłam na wydarzenie Foksia, rzeczywiście jakieś dziwne komentarze, nie zazdroszczę. A tak swoją drogą, to Foksik na zdjęciu wolontariuszek z Piły miał kosmatą bródkę, długie brwi i grzywkę - opitoliłyście go? ;) Czy to ta choroba skóry?
-
Foks z pyszczka przypomina trochę Kirę :) Ale chyba mniejszy jest sporo?
-
Oszołomy są wszędzie, niestety. Nie przejmuj się. Czekamy wobec tego na fotorelację :)
-
[quote name='mysza 1']Oj mnóstwo, zgadza się. Wszystim by się chciało pomóc ale nie jest to takie proste :( Ale temu się udało ;) [/QUOTE] Przejęłaś go? Gdzie jest? :)
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Lemoniada replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Też uważam, że to zwykły szantaż. Tym bardziej, że, pomijając opiekę nad chłopakami, hotelik nie wywiązywał się z umowy i nie dostarczał na bieżąco zdjęć i opisów, już nie mówiąc o uczeniu ich chodzenia na smyczy. Zmarnowany czas, może chłopaki już dawno siedzieliby w domu, gdyby nie to. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Lemoniada replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Jeszcze niepewny, ale już piękny i dostojny :) Małymi kroczkami w końcu dojdzie do normalności, wierzę w to. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Lemoniada replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Trojaczki']Witam.Maluchy łyse są u mnie. To link do dzisiejszych zdjęć. [URL]http://www.fotosik.pl/u/trojaczki/album/1384753[/URL][/QUOTE] Fajne golasy. Ten facet rzeczywiście je za darmo oddał? Jak to możliwe?? -
Na portalu tablica.pl znalazłam ogłoszenie o 4-letniej suni z Zielonej Góry, którą właścicielka chce oddać: [url]http://tablica.pl/oferta/pies-baset-4-lata-ID1SH7F.html#c2c8b4c94d;r:;s:[/url] [IMG]http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/58490325_1_644x461_pies-baset-4-lata-zielona-gora.jpg[/IMG]
-
Niedobrze. Jak na to wszystko reaguje domek Efi?
-
7-letni spaniel z Ełku, właściciele chcą go oddać :( [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-ID2ah6t.html#2a975ebfd4;r:;s:[/url] [IMG]http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/64252039_2_644x461_oddam-zdjecia_rev001.jpg[/IMG]
-
W kojcu gminy Osięciny kibluje taka piękna sunia. Wrzuciłam ją już na wątek benków, ale lekko naciągając niufa też można się w niej dopatrzeć, to ten typ dużego misia :) Może znajdzie swojego amatora? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]sonia1974[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20319108#post20319108"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] sunia która była w kojcach gminy jako pierwsza ,miała ranę ciętą na grzbiecie do kości leczyła ją wetka ,obecnie w zadowalającej formie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1934/3bfb8a1f536f020cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1693/a8a4e1ab06454d42med.jpg[/IMG][/URL] wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230750-Tropik-z-Osi%C4%99cin-jest-szansa-na-lepsze-%C5%BCycie-potrzebne-deklaracje-jednorazowe?p=20319108#post20319108"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20319108[/URL]
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Myślałam niedawno o Szopenie i o Was. Ciężkie są takie dojazdy do innej miejscowości, wiem coś o tym, bo sama dwa razy w tygodniu dokarmiam bezdomne koty na cmentarzu - niby na trasie praca-dom, ale zboczyć z drogi muszę, nadźwigać się z 4-6kg za każdym razem i godzinę na mrozie spędzić, a potem wracać z rozdartym sercem. Ale co zrobić? Te biedaki mają tylko nas... Trzymam kciuki za Twoje siły i zdrowie, Agatko. -
W kojcu gminy Osięciny kibluje taka piękna sunia. Nie jest zbyt benkowata, ale to ten typ dużego misia, może znajdzie swojego amatora? [quote name='sonia1974']sunia która była w kojcach gminy jako pierwsza ,miała ranę ciętą na grzbiecie do kości leczyła ją wetka ,obecnie w zadowalającej formie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1934/3bfb8a1f536f020cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1693/a8a4e1ab06454d42med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230750-Tropik-z-Osi%C4%99cin-jest-szansa-na-lepsze-%C5%BCycie-potrzebne-deklaracje-jednorazowe?p=20319108#post20319108[/url]
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
Lemoniada replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przyszłam od bordera do australian cattle doga ;) Tosia jest cudna i naprawdę miała wielkie szczęście, że Bóg postawił ją na Twojej drodze, malagos :) -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
Lemoniada replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudowny, uszaty biszkopt :) Wygląda jak pączek w maśle! -
[quote name='mysza 1']Skuczenie- człowiek uczy się całe życie ;)[/QUOTE] Słyszałam o skiełczeniu, ale ze skuczeniem też spotykam się po raz pierwszy :)
-
[quote name='sdal2']... wet go okreslił na 8 lat , jest podobno bardzo przytulasny. ...[/QUOTE] Niesamowite! A wydawało się, że Tropik to taki dzikus, z którego oswojeniem i przekonaniem w pełni do człowieka będzie problem :) Bardzo się cieszę, że udało się psiaka zabrać z tych pól. Niestety finansowo teraz nie mogę pomóc, ale jak sytuacja się u mnie poprawi, przeleję jakiś grosz dla Tropika :)
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
A to przepraszam, moja pomyłka :oops: To przez to, że jest taki jasny jak Milka i Misio :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miny kapitalne :) Mój Mocuś jak się czemuś dziwi, to marszczy czoło i przechyla główkę, Pako najwidoczniej dostaje wytrzeszczu i stawia radary ;) -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Gdyby tak trafił się dla nich wspólny dom... Świetnie się rozumieją i bardzo lubią. Najfajniej ogląda się fotki z DS. ;)[/QUOTE] Może połączyła ich wspólna niedola u tamtego pijaka? Oby domki (lub domek) znalazły się jak najszybciej :) -
[quote name='Aga-ta'] Nowe psiaki w schronisku http://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/22319/Psy_z_nowotarskiego_schroniska_szukaja_nowego_dobrego_domu_zdjecia.html Ta biała sunia z ostatniego zdjęcia wygląda, jakby miała świeżo podgoloną łapkę do pobrania krwi. W schronisku jej chyba tego zrobili? Może uciekła właścicielom/weterynarzowi?
-
tamb, proszę, oddaj Filifionkę. W nowym domu też będzie kochana i rozpieszczana, będzie też miała większość uwagi nowych państwa dla siebie. A Ty pewnie zaraz znajdziesz jakąś inną bidę, nie ma co sobie blokować miejsca, powiększać wydatków i utrudniać życia, skoro można je sobie ułatwić. Jestem pewna, że Fifi będzie w nowym domu dobrze, a Ty dzięki adopcjom wkrótce odzyskasz wenę i wrócisz do pacy twórczej :)
-
Chwała Bogu :) I oby tak dalej!