Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. A jak z telefonami? Może choć w tej materii jest ruch? :) Dziewczynki na pewno szybko znajdą chętnych, a ja sobie pomarzę o domku dla Pako, Fortuny lub Kacperka :)
  2. Śliczne zdjęcia, bardzo podoba mi się kompozycja i ten różowy dywanik. Ale Kapsel podoba mi się najbardziej :)
  3. Mój Boże, jak on się postarzał :( Co tu zrobić?...
  4. [quote name='elisse']do oddania,tylko przecież pan żywi tego pieska i choć zwrot za karmę by chciał.....[/QUOTE] No faktycznie, łaskę robi, że zapewnia minimum opieki istocie, do której przyjścia na świat sam się przyczynił, i to pewnie z wyrachowania. Jak mnie coś takiego wpienia...
  5. [quote name='Ev!']Opis "czarna bestia" i to zdjęcie spaniela na łańcuchu... Masakra. Dodane z dzisiaj. Podejrzewam, że psina może potrzebować pomocy. [URL]http://tablica.pl/oferta/pies-spaniel-czarna-bestia-ID1YgMx.html#d453e64ab5;r:;s:[/URL][/QUOTE] Ten sam facet(?) ma jeszcze sunię, wygląda na skundloną spanielkę: [url]http://tablica.pl/oferta/ruda-suczka-spaniel-ID1YgAz.html#27b863726b;r:;s:[/url] i żółwia stepowego. Gdzie on go trzyma, w jakiejś piwnicy?:crazyeye: [url]http://tablica.pl/oferta/zolw-stepowy-ID1XS5n.html#27b863726b;r:;s:[/url]
  6. [quote name='hop!'] Zdjęcia w ruchu nie wyszły wcale - były rozmazane albo psiaki uciekały mi z kadru. ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8203/10129.jpg[/IMG] [/QUOTE] Genialne! :laugh2_2:
  7. Efi cudnie wygląda w kubraczku :) Miałam pisać, że Nika jest śliczna jak zawsze, kiedy nagle odkryłam, że to Leon ;)
  8. [quote name='APSA']Czasem po śmierci pana, ale myślę że częściej jednak "bo się zużył" :( Jeszcze u wielu osób pokutuje przekonanie, że jak pies wie, że ma umrzeć, to specjalnie sam odchodzi. Więc jak zginie staruszek, to się go nie szuka :shake:[/QUOTE] Ja się ostatnio spotkałam po raz pierwszy z takim tłumaczeniem i byłam w szoku. Ale miałam nadzieje, że to odosobniony przypadek, czyżby było takich ludzi więcej? :( Rozwalił mnie ten czarny psiak z wyłażącą kępami martwą sierścią, który ma zdjęcia w koszyczku - ile jeszcze...? :(
  9. A dlaczego ten pan nie polecał klatki? Dzikie koty łapie się właśnie w klatkę i to naprawdę dobra metoda. Oczywiście, co bardziej nieufne zwierzęta faktycznie mogą ją omijać, ale chyba warto spróbować? Tylko żeby psa na dobre nie spłoszyć.
  10. [quote name='hop!']Widzę, że głównym tematem stała się obroża foresto. ;) [/QUOTE] No co? Przynajmniej wątek jest w górze ;) Obsikiwanie naprzemienne zawsze mnie bardzo śmieszyło:lol: Tylko roślinom pewnie nie jest do śmiechu, ale trudno ;)
  11. Jaki cudak, wygląda, jakby główka i ciałko były od dwóch zupełnie innych psów :) Dobrze, że go zabrałyście zanim zamarzł w tym przepuście albo zdziczał zupełnie.
  12. Mądry pies, zna swoje miejsce ;) A ja bym je nazwała: rudy - Imbir, bury - Cynamon, bura - Lukrecja, tri - Pralinka. Lubię słodkie imiona ;)
  13. Co słychać u tego rudego biedaka bez oka? Leczy się?
  14. [quote name='Patmol'] koty mają jakieś imiona, ale takie straszne :? (np Tri jest [I]Dzidzia[/I]) więc potrzebuję jakiś normalnych imion ogłoszenia będzie robiła Młoda na swojego maila jakie kocie imiona się ludziom podobają???[/QUOTE] No wiesz co? Moja kotka ma na imię Dzidzia i uważam, że jest przepiękne :lol: Kociaki rzeczywiście są super :)
  15. Super, dziękuję za odpowiedzi :) Jeśli się jeszcze okaże, że jest tańsza niż Kiltix, to na pewno się skuszę :) A zapach Kiltixa akurat bardzo lubię, choć kojarzy mi się z wędzonym bekonem (ble) ;)
  16. Piękny pyś, choć jeszcze trochę smutny i niepewny :) Na pewno szybko zrozumie, że teraz będzie już tylko dobrze :) A co to za obroża, ta niebieska, przeciwpasożytnicza?
  17. A te psy, dropiaty i podpalany, do wszystkich psów tak startują, czy tylko tego sobie upatrzyły? Mają jakieś lepsze zdjęcia?
  18. Udanej zabawy życzę :) Będzie mi brakowało informacji o Milusi, ale jakoś przeboleję ;)
  19. [quote name='mysza 1'] A schronisko bardziej skłonne do współpracy? Wiem, ze rezerwujecie czasem psy więc się zastanawiam, że może jakby zmiękli? Gdyby pozwalali na ładne zdjęcia, gdyby był katalog psów to naprawdę by można było je mocno ogłaszać i domy by się znajdowały. Ale takie tam moje pisanie. [/QUOTE] Właśnie, i gdyby pozwalali wolontariuszom zabierać psy na spacer... [quote name='mysza 1'] Szczerze mówiąc to mnie też jakoś tym razem to wszystko dobiło. Psy nie idą do domów tak szybko, nie ma jak pomagać, ciężko wybrać tą jedną czy jednego :( Ogólnie słabo.[/QUOTE] Mnie też zdołowały wyjątkowo te zdjęcia. Nadchodzą ciężkie dni, jest ciemno, zimno i ponuro, tym bardziej łamie się serce na myśl o biedakach, które tam siedzą :(
  20. [quote name='Aga-ta'] [IMG]http://i45.tinypic.com/286uio.jpg[/IMG] [/QUOTE] Czy to "mój" Burek?? Piękny pies. Dodam to zdjęcie do jego ogłoszeń :)
  21. Zupełnie jak kot! Śmieszna mała :lol:
  22. [quote name='mysza 1']Bardzo Ci dziękuję. Ja już zapomniałam o rozliczaniu Sisi, wpłaca na nią co miesiąc Lazy i to były jedyne wpłaty. A co miesiąc jest hotel- 300 zł plus karma, ok 100. Także porażka. Wznowię jej ogłoszenia, różni są ludzie, może ktoś zechce mieć pomyleńca ;) Sisi jest miła ale tylko do ludzi, których zna. Najtrudniejsze będą początki w nowym domu, potem to już powinno być ok. Ładnie wygląda :) nie powiem :)[/QUOTE] Uuu, faktycznie porażka :( Najwyższy czas żeby Sisi poszła do domu. "Każda potwora znajdzie amatora" jak głosi mądre przysłowie, skoro znalazła się dobra dusza, która pokochała Jaspera, to i Siseto kogoś na pewno urzeknie :)
  23. [quote name='mysza 1']o dzięki, nie zauważyłam wpisu. Premia jakaś była? Bo i Sisi dostała ;-), bardzo Ci dziękuję.[/QUOTE] Były bony ;) Niestety więcej nie mogłam, bo robię prawo jazdy i zbieram na komunię chrześnicy w przyszłym roku, ale mam nadzieję, że wkrótce stanę na nogi i będę mogła bardziej "poszaleć" :)
  24. Pozowała jak modelka :) Powtarzam się, ale za każdym razem na nowo zachwyca mnie jej ogon, uszy i umaszczenie, lisiczka jak malowana :)
  25. Rzeczywiście, Kacperek sie zakamuflował :) Jak ja go dobrze rozumiem, też uwielbiam jeść, tylko chudnięcie mi nie wychodzi ;)
×
×
  • Create New...