Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='xxxx52']prosze watek przeniesc wspaniale ,ze psinka pozostala w rodzinie:lol:[/quote] Zgadzam się:lol: Znajome twarze i możliwość widywania dawnych państwa na pewno pozwolą psiakowi lepiej się zaadptować w nowym domku, bardzo się ciesze, że tak się stało.
  2. No to podnoszę Ryszarda Lwie Serce i proszę o nowe wieści i fotkiii:)
  3. Cośtam napisalam i wysłałam do tamb. Nie wiem czy zdązyłam, czy już nie poszła, bo potem nie będzie mieć internetu przez tydzień. Tak więc Murzynek będzie miał prezentację w "Kundlu..." albo wkróce albo za tydzień właśnie. Już jeden skierniewicki psiak znalazł cudowny dom dzięki temu programowi - wierzę, że i teraz tak będzie!
  4. Nie pisałam nic, ale podczytywałam wątek po cichu, trafiłam tu przez miau... Kubuś bardzo zapadł mi w serce, złapałam doła... Przepraszam kochane maleństwo, że nic dla Ciebie nie zrobiłam... [*]
  5. Myślę, że pomysł z zachęceniem nowej Pani do zalogowania się na dogo jest bardzo dobry:) Będą informacje z pierwszej ręki i może fotki od czasu do czasu?:cool3: Tu jest link do wątku Keniusi: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59457&highlight=s%C5%82odka+kenia
  6. To może Keniusia...? Tak mi zapadła w serce ta psinka... Mnóstwo szczęścia życzę Czarusiowi i jego nowej wspaniałej Pani! A dla Martki i jej Mamy ogromne brawa za serce i wrażliwość:multi:
  7. [quote name='amelka0']Lemoniadko,dziękujemy Ci Kochana,za tak wspaniałe wieści:multi::multi:[/quote] Pisać takie wieści to sama przyjemność, Amelko:multi: A bannerek z Zeuską to chyba już Ci niepotrzebny, co?;)
  8. Martuś, coś więcej wiadomo? Będą fotki? Może ktoś już zainteresował się szczeniorkami? Trzymam kciuki:(
  9. Już czuć zbliżającą się jesień, dziś było ładnie, ale w środę straszliwie lało. Jak się miewają dziewczyny i Gabi w tę zdradliwą pogodę? Sterylka za niedługo, trzymam kciuki!
  10. Kochani, pomoy! Zdjęcia i informacje o Murzynie ukażą się w "Kundlu burym" ale potzebny jest też krótki wzruszający tekst. Będzie czytany przez prowadzącą, więc nie moze byc zbyt poetycki, za to musi mieć sporo informacji, no i jak pisałam nie może być zbyt długi ze względu na ograniczony czas transmisji. Ktoś mógłby pomóc napisać? Właśnie próbuję sklecić parę zdań, ale idzie mi kamieniem.
  11. [quote name='Agnie Koty']jestem umówiona na sterylkę Stacji w poniedziałek 0 12 tej! [B]Mam nadzieję, ze nie okoci mi się w niedzielę wieczorem....[/B][/quote] Wypluj te straszne słowa! Kciuki już zaciskam. I czekam na sygnał kiedy akcja, wtedy wezmę klatkę. A kiedy wypuszczasz Sylwestra?
  12. Biedne kociaczki, moze kotka nie znalazła im dobrej kryjówki albo piszczały zbyt głośno gdy oddaliła się w poszukiwaniu pożywienia...:placz: Agniecha, z tego co mi mówiła Dominika to koteczka ze stacji jest przyjacielska (chyba że coś źle zapamiętałam), więc chyba da się złapać w ręce. Październik się zbliża, kiedy się znowu zasadzamy? Wieźć klatkę w poniedziałek?
  13. Podnoszę małą, smutną Keniusię:(
  14. To ja Cię, cioteczko, na chwilę zastąpię:p Mocne kciuki dla czarującego Czarusia:thumbs:
  15. [quote name='epe']Lemoniada! [B]Chyba jestes facetem[/B],bo chcesz zacząć od sterylki suni! [/quote] No jak koty kocham, poczułam się urażona:vamp: I gdzie napisałam, że chcę zacząć od sterylki? Zadałam pytanie odnośnie kosztów tylko. Foch!:obrazic:
  16. [quote name='ARKA']Jechac z nim az do Krakowa? A moze fragement filmiku by puscili,, jesli nie caly;) ? Czy ktos ma z redakcja kontakt?[/quote] Z redakcją bezpośrednio nie mam, ale zaraz napisze do tamb.
  17. Boże, jak dobrze że do pełni Dżekusiowego szczęścia potrzeba już tylko pieniędzy... Nie pomogę sama, ale może ktoś z moich znajomych, popytam.
  18. To po prostu nie do wiary:crazyeye: Ach, jakaż ona piękna:loveu: A teraz do domku, do domku!
  19. Boże, w pierwszej chwili myslałam, że to czerwone na szyi suni to obroża... Smutna historia z happy endem, czy firma opłaci sterylizację suni czy trzeba będzie samemu trząść kiesą?
  20. Cudowny filmik!:placz: Oby przyniósł Murzynkowi domek. A Julek zdecydowanie powinien wydać swoje piosenki na płycie...
  21. Fantusiu, jesteśmy z Tobą, podnosimy z wiarą, że to coś da.
  22. [quote name='Agnie Koty']ta czarna kotka z Polfy w ciąży, urodziła już . Kociaki zostały utopione przez pracowników. Mówiła mi znajoma. Klasyka.[/quote] SŁUCHAM??!! I oni się jeszcze potem dziwią po co sterylizować koty? Kurrrr****!!! Jak im jajca pourywam to się sami potopią w łyżce wody! Co za ludzie!!!:placz:
  23. Mam klatkę. Ledwo żyję, ufff... Fajne ustrojstwo:)
×
×
  • Create New...