-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']zatem jutro, we wtorek o 16.30. Do zobaczenia.:lol: Nawet jak będziemy tylko we dwie to sobie poradzimy.[/quote] Też tak myślę;) Z klatką będzie o wiele łatwiej i wygodniej. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
To jeszcze ustalmy gdzie się zasadzamy i wstępnie na co, żeby potem znowu nie było:roll: Od strony szylkretek czy czarnych diabełków? Aga, niech nikt nie karmi kotów do jutrzejszej akcji. Ciekawam, czy coś upolujemy. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agniecha, nie trzeba:) Klatka faktycznie jest leciutka, waży tyle co transporterek i rozmiarowo jest podobna, tyle że dłuższa. Wiozłam ją z Warszawy i powiem Ci że do noszenia w ręku nadaje się znakomicie. Pomoc przy targaniu to będzie potrzebna jak już nam się złapie jakiś rozwścieczony dziki kot...;) Będzie ktoś jeszcze? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Znaczy się jutro już chcesz łapać, tak? Mnie pasuje jak poprzednio godzina 16:30. Dominika ma wiele na głowie i niestety nie będzie mogła uczestniczyć do października conajmniej. Mogę kupić znów tuńczyka, sprawdził się poprzednio chociaż sprawił też trochę kłopotu;) Też jestem za tym żeby łapać i ciąć co się da - tym bardziej, że zbliża się zima i że tamte kocięta spotkał taki los. Pani Magda to wetka? -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj, oszczędnie nam ciotki serwują informacje, oszczędnie:mad: Co u Motuni nowego słychać? Może ma już domek? Jak to biedne oczko? -
Ja czytam, ale poza hopaniem nic nie mogę:shake: :(
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Coś nowego u Deruni? Może ma już domek? -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fanciorek nie spadaj, proszę:( -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Lemoniada replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Rysiek nie spadaj! Co nowego u Ciebie, kochany?:loveu: -
Jego piękne oczy mówią wszystko...:(( Śliczny*BURSZTYN* MA DOM!!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A my prosimy w imieniu Bursztynka. Zima się zbliża, nie pozwólmy by spędził ją w schronisku!:( -
A właściwie to jak wygląda taki sączek, może mi ktoś wyjaśnić? Próbowałam dopatrzeć się czegoś na tej ostatniej fotce (makabra), ale nie widzę tu jakoś żadnych ciał obcych... Gdzie on jest? [quote name='oktawia6'] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5344/tnp9090767xq7.jpg[/IMG] [/quote] Biedny Leoś:placz:
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Lemoniada replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
[quote name='San_(jagodowa:)'][LEFT]A ja Wam mówię, że on się pośliznął na g....e i nadział się na sierp i grabie:evil_lol:[/LEFT] [/quote] Tak strasznie mi go żal...:( Tego gówna, oczywiście. -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Lemoniada replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']tak mógł się na przykład wywrócić bidactwo............nos rozwalić i takie tam. Albo na porzucone grabie nadepnąć.....[/quote] Ewentualnie nadziać się na kosę i wdepnąć w sierp, bo i o takim sprzęcie była gdzieś mowa... -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Lemoniada replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Kary pieniężne ..........to jest to co takich prymitów najbardziej boli. Moim zdaniem powinien zapłacić solidną kasę na rzecz schroniska. Hihihi może niech on będzie tym, kto ufunduje monitoring????:mad:[/quote] Popieram!!! -
[quote name='desdemona']to w niemczech tylko male pieski znajduja domy? a co z tymi wiekszymi???[/quote] Nie tylko. Przykładem jest na przykład rottek z łódzkiego schroniska, któremu wyrastały z oczu włosy, albo ślepy Szafir ze schroniska w Suwałkach. Jest też pewnie mnóstwo innych dużych i skrzywdzonych psiaków o którychm nie wiem, a które poznajdywały cudowne domki w Niemczech:) Albo Milord - mały ale ze sparaliżowanymi przednimi łapkami - kto w Polsce wziąłby takiego psa? Myślę, że nie zaszkodzi spróbować i zwrócić się o pomoc do Pajuni.
-
WCALE nie ma nowych wieści!:placz:
-
Ja? Ja pospałam sobie w dzień... a teraz siedzę, czytam wątki Cichego Kąta (bannerek w moim podpisie) i tylko włosy sobie z głowy rwę...
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Lemoniada replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: Brak słów... -
A Ty, cioteczko ronja? Czemu nie śpisz?;)
-
Laluś do domku! Niedługo zima...:(
-
[quote name='hop!']Lemoniada dzięki za zainteresowanie. Dziewczyny mają humory a Gabiszon lekki reumatyzm. A ja mam jedno i drugie.;)[/quote] Mnie, z racji kwitnącej i świeżej młodości, na szczęście tylko humory przypadły w udziale;) A fotki będą?:loveu:
-
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
Lemoniada replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki po cichu... -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
Ja też bym chętnie obejrzała:)