Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='Agnie Koty']zatem jutro, we wtorek o 16.30. Do zobaczenia.:lol: Nawet jak będziemy tylko we dwie to sobie poradzimy.[/quote] Też tak myślę;) Z klatką będzie o wiele łatwiej i wygodniej.
  2. To jeszcze ustalmy gdzie się zasadzamy i wstępnie na co, żeby potem znowu nie było:roll: Od strony szylkretek czy czarnych diabełków? Aga, niech nikt nie karmi kotów do jutrzejszej akcji. Ciekawam, czy coś upolujemy.
  3. Agniecha, nie trzeba:) Klatka faktycznie jest leciutka, waży tyle co transporterek i rozmiarowo jest podobna, tyle że dłuższa. Wiozłam ją z Warszawy i powiem Ci że do noszenia w ręku nadaje się znakomicie. Pomoc przy targaniu to będzie potrzebna jak już nam się złapie jakiś rozwścieczony dziki kot...;) Będzie ktoś jeszcze?
  4. Znaczy się jutro już chcesz łapać, tak? Mnie pasuje jak poprzednio godzina 16:30. Dominika ma wiele na głowie i niestety nie będzie mogła uczestniczyć do października conajmniej. Mogę kupić znów tuńczyka, sprawdził się poprzednio chociaż sprawił też trochę kłopotu;) Też jestem za tym żeby łapać i ciąć co się da - tym bardziej, że zbliża się zima i że tamte kocięta spotkał taki los. Pani Magda to wetka?
  5. Oj, oszczędnie nam ciotki serwują informacje, oszczędnie:mad: Co u Motuni nowego słychać? Może ma już domek? Jak to biedne oczko?
  6. Czy mogę prosić o numer konta i informację na jaki dopisek słać? Dużo nie wpłacę, ale zawsze będzie to jakaś pomoc.
  7. Ja czytam, ale poza hopaniem nic nie mogę:shake: :(
  8. Coś nowego u Deruni? Może ma już domek?
  9. Fanciorek nie spadaj, proszę:(
  10. Rysiek nie spadaj! Co nowego u Ciebie, kochany?:loveu:
  11. Cóż, w takim razie czekamy... A noce coraz chłodniejsze i deszcz ciągle pada:(
  12. A my prosimy w imieniu Bursztynka. Zima się zbliża, nie pozwólmy by spędził ją w schronisku!:(
  13. A właściwie to jak wygląda taki sączek, może mi ktoś wyjaśnić? Próbowałam dopatrzeć się czegoś na tej ostatniej fotce (makabra), ale nie widzę tu jakoś żadnych ciał obcych... Gdzie on jest? [quote name='oktawia6'] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5344/tnp9090767xq7.jpg[/IMG] [/quote] Biedny Leoś:placz:
  14. [quote name='San_(jagodowa:)'][LEFT]A ja Wam mówię, że on się pośliznął na g....e i nadział się na sierp i grabie:evil_lol:[/LEFT] [/quote] Tak strasznie mi go żal...:( Tego gówna, oczywiście.
  15. [quote name='Neigh']tak mógł się na przykład wywrócić bidactwo............nos rozwalić i takie tam. Albo na porzucone grabie nadepnąć.....[/quote] Ewentualnie nadziać się na kosę i wdepnąć w sierp, bo i o takim sprzęcie była gdzieś mowa...
  16. [quote name='Neigh']Kary pieniężne ..........to jest to co takich prymitów najbardziej boli. Moim zdaniem powinien zapłacić solidną kasę na rzecz schroniska. Hihihi może niech on będzie tym, kto ufunduje monitoring????:mad:[/quote] Popieram!!!
  17. [quote name='desdemona']to w niemczech tylko male pieski znajduja domy? a co z tymi wiekszymi???[/quote] Nie tylko. Przykładem jest na przykład rottek z łódzkiego schroniska, któremu wyrastały z oczu włosy, albo ślepy Szafir ze schroniska w Suwałkach. Jest też pewnie mnóstwo innych dużych i skrzywdzonych psiaków o którychm nie wiem, a które poznajdywały cudowne domki w Niemczech:) Albo Milord - mały ale ze sparaliżowanymi przednimi łapkami - kto w Polsce wziąłby takiego psa? Myślę, że nie zaszkodzi spróbować i zwrócić się o pomoc do Pajuni.
  18. WCALE nie ma nowych wieści!:placz:
  19. Ja? Ja pospałam sobie w dzień... a teraz siedzę, czytam wątki Cichego Kąta (bannerek w moim podpisie) i tylko włosy sobie z głowy rwę...
  20. A Ty, cioteczko ronja? Czemu nie śpisz?;)
  21. Laluś do domku! Niedługo zima...:(
  22. [quote name='hop!']Lemoniada dzięki za zainteresowanie. Dziewczyny mają humory a Gabiszon lekki reumatyzm. A ja mam jedno i drugie.;)[/quote] Mnie, z racji kwitnącej i świeżej młodości, na szczęście tylko humory przypadły w udziale;) A fotki będą?:loveu:
  23. Ja też bym chętnie obejrzała:)
×
×
  • Create New...