-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Lemoniada replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidka_park']Rychu dziś miał spiecie z Puszkiem... a efektem tego była wizyta na pogotowiu i wielki siniak na mojej nodze...[/quote] O Boże!:placz:Ale co to za wizyta w pogotowiu, czy Rysiowi i Puszkowi nic się nie stało? -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Dzięki:) Ja też się cieszę, że mogę znów popodrzucać Fantusię:loveu: Byłam dziś w skierniewickim schronisku i zakochała się na śmierć i życie, ech... -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Ależ mnie tu dawno nie było:oops: Fantuniu, w górę, hoop! -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'];) Lemoniada, młoda jestes, mało jeszcze widzialas;) Nie jestem rasistka, co to, to nie. np. Sudanczyków, widzialas?[/quote] Poszukałam sobie w googlach - TO jest czarny?:crazyeye::roll: [URL]http://publiprox.com.pl/africa/sudan/page.html[/URL] ARKA, stara jesteś, ćmi Ci się w oczach:evil_lol: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'];) Lemoniada, widzisz te zółte i czerwone karteczki przy postach?:evil_lol::evil_lol: Tia, pospolite imona, nie badz smieszna, moze dac mu takie w stylu jak Wiśniewski swoim dzieciom?;) Po co sie napuszać jak "polskość bije z pyska":evil_lol:[/quote] No wiesz? Xavier to bardzo ładne imię, w sam raz dla psa i dla człowieka:roll: A tak w ogóle to wskaż mi CZARNEGO Murzyna, ja jak dotąd widziałam wyłącznie brązowych, nie wiem jak Ty:evil_lol: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']W schronisku tez ma imie Murzynek-mozemy zmienic dla nas-np. Boluś:roll: Ja własciwie nie wiem dlaczego Lomoniada dala mu imie Murzynek jak on wcale czarny nie jest:niewiem:[/quote] Goń się!;) Ja jestem przeciwna takim pospolitym imionom, Murzynem albo był już u dawnych "państwa" albo ochrzciła go tak pani Ewa:evil_lol: Niestety w tym "Kundlu" nie było jeszcze dziadzia, oglądałam. Tamara zawiadomiła mnie przez siostrę, że będzie w przyszłym tygodniu. Cóż, jeszcze jest ciepło chwała Bogu, czekamy... -
Nasze nowe mastino okazało się być sunią. Bardzo podobna do Fałdki z pyska, też ma takie zwisające fafle i duże uszy. Niestety nie daje do siebie podejść, boi się, siedzi na swoim wyłożonym słomą legowisku w kącie ciemnego garażu i warczy gdy się do niej zbliżyć. Nie ryzykowałam. Kolorek stalowobłękitny, taki jak u Fałdki, tak to wyglądało w tym pomieszczeniu. Niestety prawe oko jest silnie zaczerwienione i łzawi, ale poza tym sunia wygląda nader okazale. Problemem na chwilę obecną jest ta jej nieufność. Setko, czy ta pani miała już doświadczenie z molosami? W domu suka dostałaby szansę na powró do normalności. Zrobiłam ze 4 zdjęcia schroniskową cyfrówką po czym, co za fatum, siadła bateria. Wolontariuszka Ania ma zabrać kartę ze schroniskowego aparatu i zrzucić w domu foty na komputer. Wieczorem powinny być:)
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Halo, halo, czy Agnieszkę jednak zjadły żubry?:roll: Aga, daj znak życia, jak tak połowy? Mamy mission impossible w Skierniewicach do wykonania - ktoś wypuścił na mieście królika miniaturkę, maluch wciąż jest widywany w tym samym miejscu a dziewczyny bezskutecznie usiłują go złapać. Póki było ciepło nie było strachu, ale teraz nadchodzi zima, miniaturka tego nie przeżyje. Agniecha, jak będziesz miała przerwę w łapaniu (na przyklad z powodu stopnia zakocenia w domu;)) to daj znać, co? W życiu nie łapałam królika do klatki, ale można spróbować, są większe szanse w każdym razie niż na schwytanie w ręce. Na co się łapie króliki? Na jabłko? -
No i co?? Wiadomo już coś o Keniusi?
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Jutro zdjęcie Murzynka i jego historia ukaże się w "Kundlu burym":) Oby to coś dało, ach, błagam... -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Klatka jest nam na razie potrzebna w Grodzisku, do końca października musimy złapać i wysterylizować około 30 kotów i kocic. Dopiero co ją przywiozłam z Warszawy. To jest zresztą klatka ARKI, więc nie mogę nią dysponować. Napisz do ARKI, albo poszukaj czegoś bardziej na miejscu. Powodzenia z kulejącym kotkiem, trzymam mocno kciuki:) -
Czekamy na fotorelację:)
-
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
Lemoniada replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
Właściwy pies na właściwym miejscu - i niech tak zostanie:) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Murzynka porannie. -
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
Lemoniada replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
O Boże, dziewczyny!:placz: To cud! Widzicie, ten chybiony transport to był jednak znak, że na śliczną Lukę czeka jednak coś lepszego, jestem pewna, że z Guciem będzie taka sama historia. Oj, jak się cieszę!:multi: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie!:multi: Żeby tylko jakieś oszołomy nie dzwoniły. No, Murzynku, będzie dobrze!:) -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A to Aga sobie jakieś wakacje w Białowieży zrobiła?:) Liczę, że żubry, w imię ograniczenia populacji bezdomnych kotów, poskromią jakoś swe apetyty i nie schrupią nam naszej Siostry Kastratorki:evil_lol: -
Hoop, kochanie!
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam sobie wczoraj "Kundla burego...", ale nie było nic o Murzynku:( Na pewno pojawi się za tydzień. -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedulka:( Mam psa alergika ze zmutowanym gronkowcem w uszach (odporny jest dziad na większość antybiotyków) i rozumiem co przeżywacie - z moim Mocusiem też wciąż coś się dzieje, jak nie urok to przemarsz wojsk. Niedawno wydrapał sobie wielką ranę na grzbiecie, tak go skórka swędziała, też go szprycowałam zastrzykami i sterydami, ale pomogło dopiero po zastosowaniu antybiotyków doustnych i specjalnej karmy dla alergików, na której, niestety, będzie musiał jechać już do końca życia. Wprowadziłam jednocześnie i antybiotyki i karmę, więc nie wiem co konkretnie mu pomogło, ale stawiałabym raczej na zmianę jedzenia... Może więc Dorce też potrzeba specjalistycznej karmy? (chyba że już taką dostaje, nie pamiętam:oops:) -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Aga, brawo!:klacz: Spędzała mi sen z powiek ta czarnulka. Ja dziś widziałam tą trikolorkę i jakiegoś kotka, białego w pręgowanym kubraczku. Właściwie to widziałam samą pupę, bo przód tkwił pod tą imitacją budki (tj. blachą opartą o bramę) i konsumował to, co było tam pozostawione:evil_lol: Stałam tuż nad nim i kiciałam - albo głuchy, albo oswojony, nie wiem bo nie chciałam ryzykować i go dotykać. Kociąt nie widziałam, ale myślę, że skoro są malutkie warto je złapać. Tylko skąd wziać dobre domki?:oops: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Czarna Fanta szuka białego domu[/quote] Ale może być też zielony!;) Byle był najlepszy i na zawsze...