Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Raczej samemu:roll::roll::roll:, ale moge Cię poczęstowac sałatką:lol::p
  2. Te oczy:loveu::loveu::loveu:, jak się nie zakochać:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/281/d0e9e304b1957fce.jpg[/url]
  3. Lirutek koffany, jak ja się za nią stęskniłam, i takie ciepłe te fotki, cudne światło:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images41.fotosik.pl/17/ffcaa3c437651e02.jpg[/url]
  4. [quote name='kar0lla']piękny przebieg :) skromność zupełnie nieuzasadniona :)[/quote] Bull jest fajowy!!, KarOlla , mam 3 chętnego do rdużyny z Sikrą i Tosią, klubowego mixa Fortela small zerówka.
  5. [quote name='anitaaa i bartis']Witamy :loveu: [URL]http://img523.imageshack.us/img523/135/dscf3854jc9.jpg[/URL] jakie śliczny jest :multi: [URL]http://img219.imageshack.us/img219/2255/dscf3842dx2.jpg[/URL] ale mu się uszko fajnie podwinęło[/quote] , JEJ nie MU , bo Kajunia jest ślicznĄ sunią:p:p;)
  6. Baaj się podzielil, Wam dostała się głowa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_10_06/Resizeof081006_02.jpg[/url]
  7. 6 papryczek BRAWO!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
  8. Mmmmmm, brzmi pysznie nabrałam ochoty na upieczenie ciasta:roll::eviltong::lol:
  9. To Vic będzie z seterką, bc i dalmatem, a Sikra chętnie dołączy do Tosi i wtedy jeszcze by dwa piesy trzeba było znalesc do drugiej drużyny;):roll::p
  10. Widzę,że Polska sie nieźle pokaza.la na Europejskiej BRAWA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  11. Chcemy jeśli flaty są dodatkiem tylko do cudnych dziewczynek ,wole je stokroć bardziej od jakiś tam flatów:evil_lol::eviltong:;)
  12. Jesień piękna,ale piesy ładniejsze, wreszcie znów psie fotki, a moze tak koty w jesiennych barwach?:cool3:. Zaraz ,zaraz jakie żegnamy, jakie żegnamy?!?!:mad::mad::mad::mad:
  13. Przepiękne są:loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Mogę podzielić mudiki Victora dać do Ciebie, Plinki i Lenusicki(seter, border, mudik i dalmat), wtedy Sikra by szukała drużyny, lub Sikra z Viciem i seterką nadal szukaja 4 psa. I chyba wybiorę wariant pierwszy, byłyby dwa myśliwskie i dwa pastuszki, to i nazwa nadal by pasowała;-)
  15. Asiu Paw,ła Bonieckiego kojarzysz? Jak tak to jego druga sunia ZINIA AGAIN Fantazija collie smooth dostała Zwycięstwo EUROPY!!!!:multi::multi:
  16. Widzowie gratis, zawody są od Powązkowskiej boisko młodzieżowe Legii. Na wątku zawodów Mokka pisała o dojeździe.
  17. [quote name='Paskuda_Bandzior']Startuję w dwa dni LA0 i nie mam drużyny :cool3:[/quote] To dawaj do nas!!! Szukamy 4 zawodnika i to jakiegos pastuszka!
  18. Raczej nie będę miała czasu sie nigdzie rozglądać, startuje z dwoma psami i jestem z klubu który je organizuje, także wolny czas też mam zarezerwowany na pracę. Jak chcesz nas poznac to szukaj w okolicy namiotu cavano, mam nadzieję ,ze bedzie ładnie, to bede miec klubową koszulke na sobie.A nasze zawody są na boisku młodzieżowym od Powązkowskiej, wiesz może jak tam konkretnie dojechać i dojść? Ile zajmuje dojście od autobusu?
  19. Mudik

    bzik

    Asiu to Ty nie na vet, miałaś tam iść? Ja nie w temacie, ki diabeł? Bzikowa sorki za OFF już spadam:p
  20. No wiesz nie wiesz nic o Cavanowskich zawodach:mad::crazyeye:, w ten weekend są tu jest info [url]www.cavano.pl[/url] zakładka zawody.
  21. Ruchome schody pikuś, moje piesy umieją nimi jeździc;);), nie ma jak metro widać nie tylko u nas, a jeszcze węgierskie ma kilka linni, tylko w tygodniu z rana jest masakryczny tłok:shake:
  22. My chętni dwa mudiki klasa large zero;-)
  23. Według tego co mi pokazało zumi , forty bema są jakby ograniczone ulicami: Obrońców tobruku i Powązkowską, ty wchodziłaś na duże dwa gło.wne boiska od O.T a zawody są na boisku młodzieżowym, od drugiej strony fortówprzy powązkowskiej. [url]http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Warszawa%2C+Pow%B1zkowska+59&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=47&y=6[/url]
  24. [quote name='musia']Dziękujemy[/quote] Dołączam do gratulacji. BTW druga za Gawrą była moja znajoma z gończym(nie pamiętam chyba węgierskim) Vertesem-Ania, to ona przywiozła mi i dzięki niej mam moją Sikurkę(z Węgier):multi::loveu:
  25. To teraz już tylko wirtualnie:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:, bo wychodzę z psami i mi czynne ręce są potrzebne:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...