-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No Astuszka to niewiniątko,ale Delik nie powiedziałabym:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Może pająkowaty,ale za to szybszy ?:roll::cool3::evil_lol: Dzięki dobra kobieto POKAŻ ZDJĄTKO SKYAAAAAAAAA!!!!!! hodowczyni i ja nie mozemy się doczekać jego aktualnych fotek!!!A ogólnie jak Ci się widział(nie chodzi mi o wygląd)???
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/7d68f739d5ff9705.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/139ba28d0409fae0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/d319f735fd20cff1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/c4b937e0cede3811.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/6bf4b5c730fd5a8c.jpg[/IMG][/URL] -
Śliczności , ona tak pumisiowa jest:loveu::loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0560.jpg[/url]
-
Kciuki za Masajosa, Kajunia jesienna śliczna, piekne jest to popołudniowe jesienne światło:loveu::loveu::loveu: [url]http://img523.imageshack.us/img523/135/dscf3854jc9.jpg[/url] A marcinki z motylkiem śliczności(to były jedne z ulubionych kwatów mojej Ś P Mamy:placz::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Bo tam zimno było:diabloti::diabloti: -
[quote name='Olusia']Może Canon S3, Fuji 5800, Panasonic Lumix FZ8? Na allegro jest duuużo ofert tych aparatów, w dosyć niskich cenach ;)[/quote] ja mam panasonica lumixa FZ8, no szkło to nie jest, ale niezłe fotki robi i filmiki można robić;);),ja razem z kartą pamięci i torbą dałam ok 800 złotych.
-
Wiesz może jak się nazywaja te wilczarze? Bo wydaje mi się,że ten jasny to pies Boliwer , a szara sunia nie pamiętam rodowodowego imienia-domowe Nutka, były z warszawy z takim wysokim panem, jak tak to moi klienci, masz może jeszcze ich fotki??? [URL]http://images33.fotosik.pl/376/4b24b009657b0948.jpg[/URL] A i czy komuś sie zaplątał mudi pies klasa młodzieży , jeden jedymy był? Ślicznie się uśmiecham:loveu::loveu::loveu::loveu::lol::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
M&T ślicznaaaaa;), Bzikowa no było,hmmm ten no, wesoło:evil_lol::evil_lol::diabloti:, Anetta mi sie tez ta fotka strasznie podoba, super jest:loveu: -
Frizbowe fotki:multi::multi:, a mała to bouvik???:oops:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/15/f4204146c262fbc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/15/3129e9b9c3c902a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/e32f9e2a0cbfe147.jpg[/IMG][/URL] Aaaa, ratunku mordująąąą!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/e3dba5f5873cf9dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/8537bbb928599589.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/3ae92554e63d8d09.jpg[/IMG][/URL] Cała 4 ka;);) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/280/eab90991d91f1b08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/a17597d10cf8a61c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/bd5cff328bcab438.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/279/f46ddd01b384c510.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na tych filmikach są biegi dwu psów, tylko jeden to mudi, drugi to HO :-D :-D -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dla Delika lekkie huknięcie wystarczy,ale dla Vica nie więc takie ostre spowodowało taką minę Delika strasznie wygląda:-(, ale było grubo po 22 giej a oni nie chcieli się uspokoić,a wręcz warkoty były coraz to głośniejsze:angryy::roll: -
Sliczne fotki Ola, ten portrecik w słońcu boski(dla mnie nie jest wcale przepalony), zazdraszczam sprzętu(w Kozienicach też ten miałaś? czy coś innego?)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']fajne filmiki!!! gratki :loveu:[/quote] Ale one nie moje tylko wix, z wątku o MŚ w Helsinkach:eviltong: -
[quote name='wix'][URL]http://pl.youtube.com/view_play_list?p=5726FC9A261EB3C8[/URL] troche filmikow ode mnie ;-)[/quote] Trochę?? WOW ile filmików i masz GERĘ(2) i SJA i małą czarną pchełke APRIL(niestety to nie to co torpeda GORY:-( ), masz u mnie piwo kobieto WIELKIE DZIĘKI!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: EDIT: A japoński corgas WOW!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=WwJ9Mjlpb40&feature=PlayList&p=5726FC9A261EB3C8&index=7[/URL] [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=r0JSoCOX2c0&feature=PlayList&p=5726FC9A261EB3C8&index=46[/URL] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=rT97Rx7q86Q&feature=PlayList&p=5726FC9A261EB3C8&index=66[/url] :multi::multi::multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/c7028f4fedb95d09.jpg[/IMG][/URL] Ten pies nie ma oczu:roll::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/9a0441b1d8b89e6c.jpg[/IMG][/URL] Już ma:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/75f98b7e47c5afa2.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/0743eaaaf986e17e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/826694c933fb2fa9.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Merlaki się rozgrzewały zabawą:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/278/0120e33fc119bd45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/8b47b40b0f5e926c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/eb35a914949d965a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/a2237afaec4c66b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/15/1d8a615de629099c.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zdjątka sie kolejne wgrywają (tfu,tfu), to ja z krótką relacją z dzisiaj. Rano byliśmy na treningu. Chłopcy całkiem ładnie biegali, Vic nie zaczepiał psów:multi::multi::multi:, tylko w Jaszce się zakochał, jak ten odganiał Vica, to Victor tylko odskakiwał rozbawiony, nie szczypał i nie warczał:-o:loveu::lol:. Delik tylko ciągle jakiś taki zakręcony i trochu czasem nim trudno w przeszkodę wcelować:eviltong::eviltong:, ale ślicznie się wysyłał do tunelu, do jednej hopki nijak nie wysyłał się, musiałm tam dobiec, za to w kolejnej kombinacji, gdzie nie była ona skakana sam sie pieknie wysłał:diabloti::evil_lol:, to mi powiedzieli,że się rozwija. Najgorsze,że dalej jak sie ucieszy i jak sie gdzieś zakręcę na torze, co go złości to gryzie po rekach. Pal licho w trakcie mogę skarcić,ale po ... Jak go skarcę to tak jakbym za bieg karciła, jak nagrodze , to jak bym nagradzała gryzienie, nie mam pomysła na to?:roll::shake::shake: Popołudniu po obiedzie i odpoczynku pojechaliśmy na pola, rozstawiłam nasz nowiutki slalom(lekki nie był:diabloti::cool1::eviltong:) Na początek było frizbowanie Vica coby go zmęczyć, jakaś para obok zobaczyła co robi i cały czas go cykali, nawet dziewczyna powiedziała,że jest atrakcją wieczoru:evil_lol::evil_lol: Potem slalom, Delik zapomniał go,ale jedno przypomnienie i chłopak śmigał ,aż miło. Zostaje już jakieś ponad pół metra od tunelu i zaczynam biec od połowy długości, a Deli ślicznie robi. Potem ustawiłam slalom normalnie dla Sikry. Zanim jednak to zrobiłam, tunel zrobił Vic kilka razy. Chciałm potem pobiec z Sikrą ale Vic tak polubił slalom:multi::multi::multi:,że w pewnym momencie zrobiły go razem:lol:;):eviltong:, ślicznie pilnuje tyczek, super go robi.Do tej pory to była nasza pięta Achullesa, chyba dopiero metoda tunelowa i nauka slalomu między nogami pokazała mu o co w tej przeszkodzie chodzi. A i jeszcze jeden nius. W trakcie frizbowania ćwiczyliśmy over przez nogę. Vic czasem puszcza 1 dysk ,biegnąc po drugi, a czasem robi to w ostatniej chwili. Dziś zrobił to co w zeszłym roku Negra!!!Złapał dwa NA RAZ!:crazyeye: -
BRAWO NASI!!!!!:terazpol: Od-Nowa zdjęcia raczej nie, nie bardzo jak tam można robić chyba, za to filmiki i owszem;)
-
Można rzec, jak zwykle:eviltong::eviltong: GRATULACJE ASIACZKI:multi::multi::multi::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nawet Choculi było zimno:diabloti::roll::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/15/f782156cbdd93b34.jpg[/IMG][/URL] -
Cieszę się,że i Tofci się zabawka spodobała, a Larkowy zgryz:crazyeye::roll::evil_lol:, prosze wymiziać ode mnie szyszkową panienkę i pozdrowić Poświatkę oraz kiciule:loveu: Nie wygląda Lalka na zmarzniętą:p Cis jest trujący prawie cały, kora,igły,to nasionko tylko osłonka owocu nie, dlatego ptaki które go jedzą żyja bo nasionko wychodzi naturalna droga z nich nie strawione,ale na igły uważajcie:roll: