Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Szaloooona!:loveu::loveu::loveu::multi::multi: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_8904.jpg[/url]
  2. Brawo gratki dziewczyny, buziaki dla Ciebie i mizianko dla Lalki:loveu::loveu::loveu: Śliczne szkoleniowe fotki:lol::loveu:
  3. Z tego co wiem, to koty dłużej niż psy powinny być przy matce, do około 3 miesiąca, a to chyba za późno do przyzwyczajenia do psa, może poszukaj kociaka od kogoś kto ma też psy, wtedy kot znałby psy od małego.
  4. [quote name='Asiaczek']Musiałkowa to bardzo zajęta kobitka. Możemy sobie poczekać... Pzdr.[/quote] Płytkę z fotkami odbieram dziś w zwiazku,ale że mój komp nadal działa jak działa, to będzie je(mam nadzieję) wrzucać po malutku Ula.
  5. Ale Ci się trafił rarytas!:loveu::loveu: U mnie na wsi kiedyś jednej zimy samica dzięcioła średniego chyba namietnie kradła te tłuszczowe kule wieszane dla małych ptaków:diabloti:
  6. Po pierwsze nie wiedziałam,ze niedaleko mieszkasz, po drugie byłam ze znajomą i ona była w Pęcicach umówiona na konkretna. godzinę, po spacerze i ona i psy były zmęczone więc szybciutko pojechałysmy do domów.
  7. [quote name='Asiaczek']To ja czekam na te fotki z aussikami Musiałkowymi... Pzdr.[/quote] Ja też:cool3::evil_lol::roll::eviltong:
  8. A jaką metodą uczycie się slalomu?
  9. Super! [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA180157.jpg[/url] BTW Ale poćwicz łapanie z ręki, bo ma tendencję do łapnia łapami dysku.
  10. Wielkie Gratulacje Marysiu dla Ciebie i Uny, Brawo!!!:multi::multi::multi::multi:
  11. [quote name='betty_labrador']ona sie nie tarza! ona ma konwulsje :razz: [SIZE=1](w mchu- myslisz ze patrzylabym spokojnie i jeszcze robila zdjecie jakby sie tarzala w G? :evil_lol: )[/SIZE][/quote] No Deli też z daleka dzis wyglądał,że to radosne wygibasy w trawie,a z bliska okazało się ,ze pod spodem końska koopa:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Mordy w zaroślach świetne, a to super! [url]http://img98.imageshack.us/img98/9141/obraz3326sv7.jpg[/url] My też byliśmy na spacerku podmiejskim, na łowieckach w Pęcicach:lol::lol:, ale na nasze foty przyjdzie trochu poczekać:placz:;)
  13. My też witamy,a na fotki będzie trzeba poczekać bo płytka będzie jutro, a Ula jest zajętą osobą i nie wrzuci ich tak od razu niestety,ale zapewniam,ze jest na co czekać:cool3::cool3::lol::loveu:
  14. Mój vet mi tak tłumaczył,że czasem podczas zabiegu pęka pęcherzyk jajnikowy i wypadaja komórki jajnika(chyba nie dokładnie tak,ale jakoś tak to opisał) wtedy moga sobie gdzieś siedziec i dawać objawy cieczki, można je zlokalizowac na USg,ale PODCZAS CIECZKI, bo wtedy sa powiększone tak,że je widać i wiadomo czy jest co i gdzie ciać. Zamierzam za jaikieś 6 miesięcy takie usg Sikrze zrobić, bo teraz jak ona znów zacznie pachnieć to z dwoma jajecznymi psami oszaleje chyba!
  15. Przecież nie będzie go golic do łysa, tylko strzyc by nadać kształt, co ma do tego pora roku?:roll:
  16. [quote name='SZPiLKA23']Moze ludziom zaczniesz kłaczki obcinac:diabloti:[/quote] To do mnie było? Hę:mad::mad: Betty wyskub to palcami, to juz będzie lepiej niż jest, a Mamie powiedz,że to martwy włos i powinno się go usunąć.
  17. Dzisiejszymi ze spacerku będzie władac Ula, no chyba ,że jej poprzedni komp(dokładniej płyta głowna) podpasuje pod mój, to wtedy będę mogłą sama je zgrać z płyty na dysk. A z treningu będa jak ich autorka je wklei.
  18. trymuje się nie tylko ze względu na wygląd,ale dra zdrowia skóry i włosa, więc jeśli Ci się takie uszy podobają to dla mnie OK byle byś wytrymowała martwy włos, a reszta to do Twego uznania zależy.
  19. Zamiast gadać tyle uszy byś Tosiakowej wreszcie zrobiła , a nie taka zarośnięta chodzi:mad::eviltong:
  20. Jak nie widziałaś jeszcze tych z zawodów, to są kilka stron wstecz.
  21. Super! Jesienny Mickey na jesiennej plaży, bardzo ładna fotka:loveu::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA180182.jpg[/url] To czekam na agilitowe fotki, my juz tez po treningu i po super spacerku, Szczegóły u mnie:cool3::cool3:
  22. Super to czekam niecierpliwie na filmiki i zdjęcia nowej fryzury Goofiego!:loveu:
  23. Deli widział dziś OWCE!!!!:multi::multi::multi::multi:. Pojechałam z forumową Musiałek, na pasienie (naukę) z jej aussikiem Blue. Wprawdzie Deli nie maił szansy na bliższy kontakt, ale mam nadzieję,że właściciel się zgodzi,że będę mogła tez pobierać nauki, strasznie bym chciała. Deli widział je tylko w zagrodzie,ale w ogóle się ich nie bał, tylko bardzo chciał je poznac. Wyciagał sie do nich strasznie. Potem ciagnął po ich śladzie w stronę wybiegu na którym były wcześniej. Później poszliśmy na mudikowo-auusikowy spacer, a raczej aussikowomudikowy bo aussiki były 3 a mudiki 2:evil_lol::evil_lol: Piesy się wyszałały,że hej! Była też kąpiel w trochu śmierdzącej rzeczce:evil_lol::evil_lol: Potem jeszcze Delik zaczął się tarzać w trawie, myślałam,ze TYLKO w trawie:cool1:, nawet znajoma, się ucieszyła jak to fajnie Delik szaleje, tymczasem pod Delikiem była ...końska kupa:angryy: Na szczęście mocno sucha, więc nawet nie było czuć:eviltong::eviltong: Więc Delik teraz spokojnie leży, on by mógł jeszcze:p:p, a Sikra padła i śpi:loveu::loveu: Iwona (właścicielka ausików) robiła fotki, jak znajdzie czas i je obrobi to je będę sukcesywnie przeklejać:lol: Ale było Super!
  24. Mudik

    bzik

    Gratulacje 200 stronki!:multi::multi::multi::multi::multi:
  25. Nie pozwalaj Kodzie gryść kasztanów, są trujące!:roll::diabloti:
×
×
  • Create New...