[quote name='Russellka']O to dobrzy jesteście :evil_lol: Koda teraz biegała ze mną na zabawki, ale nie zwracała na nie uwagi, więc je chowałam bądź pokazywałam tylko na starcie, a ona radosna, że biega po torku leciała przodem a ja się mało nie zabijałam o przeszkody, bo na podwórku mało miejsca :lol:[/quote]
A o nakręcanie Ci chodzi:roll::p, no to owszem ,mieliśmy wcześniej sznurek a teraz taki parciany gryzak DINGO, szarpiemy się tym przed i po starcie. Vic go tak kocha,że szczękościsku na nim dostaje:diabloti::diabloti:, juz go trochę rozpruł:diabloti: