Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Kalina:loveu::loveu: [IMG]http://img02.picoodle.com/img/img02/3/10/9/f_Kali3m_1245c5a.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Russellka']O to dobrzy jesteście :evil_lol: Koda teraz biegała ze mną na zabawki, ale nie zwracała na nie uwagi, więc je chowałam bądź pokazywałam tylko na starcie, a ona radosna, że biega po torku leciała przodem a ja się mało nie zabijałam o przeszkody, bo na podwórku mało miejsca :lol:[/quote] A o nakręcanie Ci chodzi:roll::p, no to owszem ,mieliśmy wcześniej sznurek a teraz taki parciany gryzak DINGO, szarpiemy się tym przed i po starcie. Vic go tak kocha,że szczękościsku na nim dostaje:diabloti::diabloti:, juz go trochę rozpruł:diabloti:
  3. Mudik

    bzik

    Przystojniak:loveu:, szkoda,ze fotka taka jasna wyszła;-) [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/0910_02.jpg[/url]
  4. tzn. sekretariat,ale starty odpowiednio o 8 i o 9 tej, dobranoc! Pocieszę Cie my mamy zbiórke o 5 tej w sobotę:evil_lol::p
  5. Od samego rańca od 7 w sobotę i od 8? w niedzielę, bo mamy 120 zawodników zgłoszonych!:roll::-o
  6. Cudowne wieści nawet,nie wiem które bardziej, chyba jednak zdrówko Naf, najważniejsze,ale będą małe Bangitoski to też super nius, a miny naf świetne,genialna jest! Pozdrówka! wpadniesz w weekend??:cool3::cool3:
  7. Mudik

    bzik

    No ale dobrze się skończyło i bez teraz odsypia wrazenia:lol::razz: EDIT: już z Tusek rozmawiałam i zabiorę się z nia , także spoko dzięki!
  8. Mudik

    bzik

    Ło matko, a co się stało?? W kontaktach nie ma a ze starego forum jest z każdego watku tylko pierwsza strona i chyba tam jej nie ma. A co do dołka, to kij mu... Bzik jest agilitowy pies nie wystawowy, a w bieganiu mu to nie szkodzi:lol::lol:
  9. I.... w końcu wszyscy polegli:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a Bangi taka malutka przy nich, ale może byc jak ma takich Body Guardów!:lol::lol::lol::evil_lol:
  10. Śliczny uśmiech i jest coraz ładniejsza, juz głowka taka panienka sie robi , a nie dziecko jak była dotychczas:loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/156756/00000008.JPG[/url]
  11. Mudik

    bzik

    Że Tobie tak to wiem,ale pytałam o resztę domowników. Ciesze się bo nałam sie,że głowa będzie nie tak jak chcesz, trudno się takie robi, sama wiesz:roll::evil_lol::eviltong: I też sie domagam fotek, P.S mAsz moze telefon do Tusek???
  12. Mudik

    bzik

    Spodobał się, mam nadzieję ,że tak:cool3::roll::eviltong:
  13. To do Sikry, Tosi i fortela dobieramy Mayę, tylko jeszcze nazwy brak:roll::roll:?
  14. Piękneee:loveu::loveu::loveu:, a faktycznie pierwsza dziewczynka DUŻA:-o:p
  15. cudna!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: i takie sa pomarszczone smiesznie aaaa:loveu::loveu::multi:
  16. Nie ma czegoś takiego jak drużyna w MA1 jak masz psa w 1-kach to szukasz drużyny openowych psów M, L i S :-)
  17. Czyli "moja" pierwsza drużyna to Wena, Nefra(?)seterka, dalmat Plinki i Vic. druga zaś Sikra, Tosia, Fortel, Ecco lub Maya TAK? Nazwa pierwszej to "Zaganiacze Wiatru"
  18. To już niedługo, już niedługo:multi::multi::multi:
  19. Wiq-u mam prawo nie byc fanem retrieverów! Zakochana jestem w dziewczynach z tego wątku a szczególnie Lirzei to je tu chcę oglądać, mam do tego prawo, więc mnie nie strasz,bo mudikami poszczuję:mad::mad::evil_lol::evil_lol:, nie boje się Ciebie. Świetne! [url]http://images43.fotosik.pl/18/4d16fe694f1f622d.jpg[/url] Te lustrzane portrety:loveu::loveu:, Lira jest BOSKA:loveu::loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/282/c338994b1107b62e.jpg[/url] i to [url]http://images31.fotosik.pl/376/76f602b7d026567a.jpg[/url] i to [url]http://images42.fotosik.pl/18/9a06753310994412.jpg[/url] Jakie uszy:lol::lol: [url]http://images47.fotosik.pl/18/a079d5e2170dc920.jpg[/url] tyle cudnych fot, Od-Nowa rozpieszczasz nas:loveu::loveu: Skad mają dziewczynki obroże? każda ma inną a obie cudne!
  20. Zauważyłam,że wszyscy piszący narzekający na wystawę odnosili się do klubówek,a Europejska była OK?:roll::roll::roll:, więc może po prostu 3 różne wystawy to za dużo było i powinni byli się skupić tylko na Europejskiej?
  21. Bo się grupami mijamy, w przyszłym roku iijeszcze w tym się zdążysz napatrzeć:evil_lol::evil_lol: [SIZE=1][COLOR=Silver]odpisałam:p[/COLOR][/SIZE]
  22. Aaaach, masz rację te dwa są absolutnie BOSKIE:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. KarOlla odezwij się? To jak bierzemy do Tosi, Sikry, Fortela Ecco czy Mayę???, z Mayą by było, 2x S-2 x L :evil_lol::evil_lol:
  24. Zdrówka dla boorków(takie uśmiechnięte są na fotkach:-) ), A Preston to manchestet czy pinczer?:oops:
  25. Nie drużyne stanowią psy albo zerówkowe albo openowe:-D
×
×
  • Create New...