Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Mudik

    bzik

    Ania bedzie w oba dni ale w sobotę nie do końca zostanie musi wcześniej wyjść, imprezowiczka;-)
  2. Wow Luiza prawie 50 cm, to ona już jest większa od moich psów!:-o:lol:
  3. Kolega jaki towarzyski, od razu pokazuje pełen garnitur:diabloti::evil_lol:
  4. [img]http://img48.imageshack.us/img48/633/obraz3249pl9.jpg[/img] [img]http://img48.imageshack.us/img48/1626/obraz3250qe7.jpg[/img] [img]http://img48.imageshack.us/img48/7326/obraz3265no2.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/6451/obraz3267te8.jpg[/img]
  5. jestem z Delika strasznie dumna, to był jego pierwszy pełny zerówkowy torek, troche się pogubił za pierwszym razem,a raczej ja sie pogubiłam, kurde musze przy nim bardziej wyciągać nogi, nie było mu łatwo, ciasne ostre skręty,ale pobiegł super jak dla mnie , za drugim wszystkie strefki zaliczone:loveu::loveu:, pierwszy raz skakał oxer i murek . Murek skoczył za drugim razem dopiero a z oxerem luzik nie było żadnego problemu, od razu sam dostosował skok to takiej przeszkody.Zdjęcie na oxerze będzie dalej. [img]http://img362.imageshack.us/img362/7893/obraz3160to2.jpg[/img] trochu nam ten zakręt nie wyszedł:roll::eviltong::evil_lol: [img]http://img79.imageshack.us/img79/1233/obraz3159fe8.jpg[/img] [img]http://img376.imageshack.us/img376/8155/obraz3179bz0.jpg[/img] [img]http://img373.imageshack.us/img373/7262/obraz3180yq4.jpg[/img] Na tej hopce i następnej(wcześniej wspomniany oxer, wybijał się metr przed przeszkodą:crazyeye:), biegłam patrzyłam na psa i przez głowę mi przeleciało nie doleci jak on to skoczy, tym czasem nie miał żadnego problemu:lol::multi: [img]http://img48.imageshack.us/img48/405/obraz3248nh6.jpg[/img]
  6. Wczorajszy trening by Magda P. i Marcin Dzięki :loveu::loveu::loveu: [img]http://img375.imageshack.us/img375/9351/obraz3091vp6.jpg[/img] Sikurka:loveu:, oj widać ,ze normalna wysokośc large już nie dla niej,ale baaardzo się dziewczynka starała,jednak to zbyt duży wysiłek dla niej , dlatego na zawodach pobiegnie w zerówkach gdzie są niższe hopki:-) [img]http://img388.imageshack.us/img388/5215/obraz3120wk5.jpg[/img] Sąsiedzi, szef stada:lol::lol: [img]http://img110.imageshack.us/img110/7533/obraz3111mk8.jpg[/img] [img]http://img90.imageshack.us/img90/3339/obraz3128sh2.jpg[/img] [img]http://img110.imageshack.us/img110/5754/obraz3134gi9.jpg[/img]
  7. napisz coś więcej o nowym domku Minnie, WOW Super wiadomośc! Choć pewnie za nią tęsknisz:razz::loveu:, i czekam na fotki u mnie też nowe zaraz będą;)
  8. Coffe jest piękna, kocham czekoladowe pudliszony i takie sportowe fryzurki, ogon BOMBA!:loveu::loveu: Brawo Marzena , do zobaczenia w weekend;):multi:
  9. Super wynik REWELACJAAAAAA!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  10. Dobranoc niepoważna kobito ze jedną paskudą:evil_lol::evil_lol::eviltong:
  11. Żarty sobie z poważnego człowiek a robią ,też coś, :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mykam z psami i Dobranoc. Jutro od rana do 20 praca, a w sobotę wstaje o 5 tej :smhair2::smhair2:
  12. Skąd Ci wrzątek do głowy przyszedł? Przemęczenie pracą? ,że takie pomysły? Nie wszystkie 4 psów (Vic dostał dwa:eviltong::eviltong::eviltong:)
  13. Czemu się dziwisz, nie rozumiem Twojej odpowiedzi na mój foch.
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/373/daea51c0e7d5bba6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/16/a373fb3441c72ed2.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='betty_labrador']:multi::multi::multi: [SIZE=6][COLOR=DarkRed][B] --> [/B][/COLOR][/SIZE] :cool3:[/quote] :question::hmmmm::hmmmm::hmmmm:
  16. Na Deliku:evil_lol:. Po Klubówce;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/dd26cbbe0081db75.jpg[/IMG][/URL] Sciana "medalowa" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/16/1d6d9220239b7429.jpg[/IMG][/URL] Pokój po remoncie. Aneks kuchenny... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/373/96db1329dacb5315.jpg[/IMG][/URL] Aneks sypialniany... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/d692ae471ae5ef10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/281/d811b5647d046ea2.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='betty_labrador']pogadac nie mozna? :eviltong: i sie chwal :cool1: [/quote] :obrazic::obrazic::obrazic:
  18. Tak,ale to Saba jest mamą Spika, a ja pytałam o Spika i Deltę;)
  19. [quote name='Tinka:)']łofieczeczki:diabloti: padło mu się : P na łep : P[/quote] To aparat ma łeb?? nie kumam:-o:roll::roll::roll::roll::roll:
  20. [quote name='Kinia'][URL]http://images24.fotosik.pl/280/d86d172567279bfb.jpg[/URL] Wygląda jak mokry kur;) Super zdjęcie. A jaką ma minę....[/quote] Nooo minę najszczęśliwszejszego psa pod słońcem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  21. Super:multi::multi:, najlepsze moim zdaniem to: portret gryfona(bomba!), czarno biały łysy grzywacz, mops sylwetka w postawie i samojed, ja też oglądam i czekam niecierpliwie na więcej(pokazy:razz::cool3:;):loveu:)
  22. Super podejście,świetnie razem wyglądają:multi::multi: [url]http://img206.imageshack.us/img206/8209/imgp9358nt7.jpg[/url] Relacja świetna zwłaszcza te ostatnie fotki z ludzmi, jak ja zazdroszczę tym kibicom,że nie mogłam byc:placz::placz::placz: [SIZE=1][COLOR=Silver]Belgunia a ja juz Sikrę ciach ciach:evil_lol::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/SIZE]
  23. Czy Delta i Spike to jakaś rodzina??? Skąd Ty je bierzesz są jak jedna rasa!:roll::-o:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. Śliczne:loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_6966.jpg[/url] też taki chcę, a u mnie nie jest tak kolorowo:placz:
×
×
  • Create New...