-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Też czekam na agilitowe fotki, może ja też jakieś będę mieć z jutrzejszego treningu:cool3::cool3::lol:
-
Śliczna!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0964.jpg[/url] A Dianka po trymowaniu superowa:lol::lol:
-
Mogę przekleić na mój FB jedno z podium?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']z tego co pamiętam to miały być dla Ciebie 2... kosztowały 2 dolary kanadyjskie... nie wiem dokładnie ile to złotych... ale jakiś majątek to na pewno nie jest... w niedzielę jeśli już to będę ale bez psa... musi się oszczędzać:roll:... ale może spróbuje swoich umiejętności fotograficznych:eviltong: a reszte bo ktoś tam zamawiał to mogę dać Mudikowej i jakoś odbierzecie...[/quote] Ja będę w niedzielę z Delim i Sikrą , to jak ty bez psa to może z Sikrą pobiegasz?:cool3: No i dawno Delik nie miał filmiku z treningu:cool3::cool3::cool3:;):p -
Hej jakiego drugiego psa? ja nic nie wiem prosze o więcej szczegółów!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Po lekach(dziś też był zastrzyk, bo lek w syropie na niego słabo działa), jest lepiej, tylko rano jak jest nierozchodzony to popiskuje trochę, a na wieczór szaleje, chciał dziś,zeby mu frisbee rzucać;-) Chyba jednak to poważna kontuzja mięsnia(nie kręgosłup hurrra!!!) bo przed chwilą podszedł do drzwi i stał tylko na 3 łapach. ta którą podniósł była podejrzana o bycie kontuzjowaną, zawrócił na 3 i dopiero lekko ją oparł o ziemię, może to zdziwi, ale jak mnie to ucieszyło! Potwierdził tym ,że to TA łapa jest chora, czyli tylko odpoczynek, i leki i na wiosne będziemy podbijać tory agility!!!!! Nie może być inaczej! W tym wszystkim zapomniałam napisać,że przed wczoraj Deli skończył 11 miesięcy! Za miesiac pierwsze urodziny! -
Śliczne foto:loveu::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA120017.jpg[/url] A Ty bardzo ładnie w nowej fryzurce wyglądasz:lol:
-
Pierwszy ten znak zapytania 32 numer to Karmel z Cavano:multi:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']emir stoi jak sierota :cool1: popatrz na kuszę :loveu::loveu::loveu: a nie na niego :evil_lol:[/quote] Stał by ok gdyby nie miał tak przednich łap do przodu , powinny zostać cofnięte,żeby były prostopadle do ziemi , bo tak łopatka robi sie spionowana. -
Dwa albo trzy (nie pamiętam) res-CAC-e dają jednego CAC-a, ale już dwa kolejne CAc-e musza byc normalne, tzn tylko jeden z 3 CAC-y potrzebnych do championatu może być zastąpopny res-CAC-ami. Gratulacje wyniku!:multi:
-
Mickey portowy cudny, ta fota piękna [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA110022.jpg[/url] na jakim ustawieniu robiłaś??? A co do agility to super, do BAT-u chodzisz? deer Moja Sikra ma 11 lat a w niedzielę była w swojej klasie na zawodach 3, oprócz niej ze starszych psów biegaja 9 letnia aussie Choco(A3) i 8-9 letnia sunia mix Monia(chyba A2) więc wiek nie ma zbytnio znaczenia a kondycja psa i przewodnika. Pozdrawiamy!
-
[quote name='Lara']Czy naprawde nikt z Was nie zrobil ani jednej fotki mojej [U]beauceronce[/U]? (niedziela, zerowka) :shake::placz:[/quote] Przejrzyj dokładniej bo ja ze dwie fotki Lary widziałam.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Aussie']Magda, te ostatnie fotki są by Wendka. A i chyba nie wkleiłaś wszystkich od MartyN.[/quote] A jeszcze jakieś były Marty???, nie kojarzę, zaraz poprawię dzięki! -
Co to ???? [url]http://img372.imageshack.us/img372/7977/resizeofimg7943yg1.jpg[/url]
-
Coś się nie podoba w jego główce, hę:mad::mad::mad:??
-
Kiedy zobaczymy takiego (w takiej fryzurze i włosie) Dżekiego??? [url]http://i38.tinypic.com/fuubzc.jpg[/url] BTW Piękny ten czekoladek, mniam:loveu::loveu::loveu:
-
Łapka:cool3::lol::evil_lol: [url]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/agility/DSC01030.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Znów dziś popiskiwał jak chciał się schylic do miski, musiałam mu trzymać, tak się boję,że to ten cholerny dysk:placz::placz::placz::shake::shake:. Na dworze możemy się tylko skupiac na pańci, kiedy Delik szaleje:roll: -
Super nowe fotki,:multi::multi: to ja czekam cierpliwie na zeróweczki:cool3::lol:
-
Beata wypluj te słowa, żADNEGO śNIEGU!!!!!!!!!!!!!!!!! precz z zimnem, mokrościa i śniegiem a kysz!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Śmiej się śmiej, to może być mięsień,ale tez rzepka(okazuje się,ze mudiki miewają z nią problemy), lub bardzo słaba dyskopatia(wskazuje na to problem bolesności przy siadaniu). Na razie dostaje leki przeciw zapalne i ma ograniczony ruch do końca tygodnia tylko smycz potem lekki ruch(niskie rzuty dysku, roller, biegi przez tunele, slalom-jak szczeniak:angryy::placz:), a normalne treningi najwcześniej za miesiąc:placz::placz::angryy::angryy::angryy::-(:placz: -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Chyba chciałaś napisac prostopadle do podłoża, równolegle to owszem ale do siebie;-) -
Za to jej świrowanie do dysków kocham ją podwójnie mocno:loveu::loveu::loveu: Wspaniały Lirut! A jesienne kaczki, miodzioooooo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Sylwia możemy sobie podac ręce, myślałam,że tylko ja byłam taka gapa i nie zdjęłam psu obroży, pierwszy raz mi się to zdarzyło:angryy::angryy::placz::roll::oops:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wychodzi na to,że to jednak uraz tkanek miękkich(mięsień) bo na usg wszystko w porządku:lol: