-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ewa dziękujemy, cieszę się ,że Deliś się podoba:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']:loveu: Ale ja wam zazdroszczę toru :placz: Ale nie długo może się wybierzemy z Kodą do Need4Speedów :loveu: :multi: A Delik przecudnie skacze :loveu: Skacze z zachętą czy już bez?[/quote] Z zachętą:???::hmmmm::hmmmm:, jaką zachętą, nigdy do żadnego mojego psa tego nie używałam. deli najpierw biegał między skrzydełkami hopek, potem nad tyczką leżacą na doolnej nóżce hopki, potem 10 cm, smalle, a teraz mediumy. Po prostu sadzam na starcie ,a Deli biegnie i skacze:rolleyes::cool: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Faktycznie jak ich porównać to inaczej skaczą, Deli ma to chyba po Sikrze:roll::lol: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/1626/obraz3250qe7.jpg[/IMG][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6451/obraz3267te8.jpg[/IMG] teraz widzę,że Vic ma szerzej rozstawione hopki,ale on biegł large, a deli mediumy, to chyba tez robi jakąś różnice w skoku. Ale tu jest porównywalny skok [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3339/obraz3128sh2.jpg[/IMG][img]http://img373.imageshack.us/img373/7262/obraz3180yq4.jpg[/img] -
Niech się ten kom nie wygłupia go dostanie w płytę główną, zdjęć jesteśma spragnieni, więc niech sie opamięta:cool3::eviltong::evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Russellka witaj Kodowa:lol:;) Od-Nowa na wyrku, to Deli najwyżej ćwiczy wygibaso-wykręty zabawkowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie ma sprawy Aniu:p. Dzięki:loveu: -
[quote name='stereo']Nie jest to zabronione, czyli jest dozwolone ;-)[/quote] OK Dzieki!:lol:
-
Ło matko to już?:-o:-o, właśnie miałam pytać kiedy poród, pewnie ,że trzymam kciuki BARDZO MOCNOOOO!
-
Czy w drużynie mogą być dwa psy tego samego przewodnika?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Prawie 11 cie. 15 miesięcy kończy w lutym 2009:razz::razz:. Więc debiut na wiosnę przyszłego roku. -
Piękne portrety:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękujemy:loveu::oops:, no i Delis ju z nie taki maluch ok. 45 cm w kłębie i 15 kg.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Pięknaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/139700/00000092.JPG[/url] Zawody mamy na boisku Legii Forty Bema, info tu [url]www.cavano.pl[/url] W sobotę i niedzielę od rana do wieczora:lol:
-
Brysiowi też , jest piękny, Wafelki sie bardzo ucieszyły z info:lol:;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No wyrabia się chłopak, kiedyś skakał, bardziej zbierając łapy pod siebie, jakby hamując i skacząc z miejsca, teraz jak się rozpędzi to między hopkami odbije się raz, czy dwa i leeeci:evil_lol::evil_lol::loveu:, ślicznie się rozwija, jestem bardzo dumna:loveu: Zdjęcia robiła koleżanka Magda P. właścicielka Lokiego -pit i Laryksa bc, mają swój FB na dogo;);) -
[quote name='Noelani']Gratuluje wszystkim sukcesow na wegierskich ringach :) Ja tez musze sie pochwalic wynikiem psa co prawda nie mojego, ale przeze mnie wyhodowanego - mieszkajacy na Slowacji pies z mojego pierwszego miotu - [B]Loriseum ABREU [/B]- w dniu swoich pierwszych urodzin zostal Mlodziezowym Zwyc. Europy :multi: Ciesze sie przeogromnie i jestem z niego bardzo dumna a wlascicielom dziekuje za to ze tak pieknie go prezentuja :loveu::loveu: [url]http://smoothcollie.pl/miota/abreu/abreueujwss.jpg[/url] [/quote] To ja jeszcze dodam sukces kolegi, jego sunia tri ZINIA AGAIN Fantazija(chyba nie zrobiłam błędu w pisowni:oops:). Zwycięstwo Europy:multi::multi::multi::multi::multi: właśc. Paweł Boniecki.
-
Chciał dać buzi??:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070238.jpg[/url]
-
Mogłaby large zerówkowe skakać:lol::lol: [url]http://img222.imageshack.us/img222/9320/obraz3220pc7.jpg[/url] Śliczne, mi też się bardzo podoba!:loveu::loveu: [url]http://img373.imageshack.us/img373/6900/obraz3217hi2.jpg[/url]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Wpadniesz towarzysko na zawody?? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękujemy Klaudia:loveu:, a jak tam Mikulec się miewa?:lol: -
Jakie piekne fotki basków!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Aniu kopiuję to dla Ciebie z węgierskiego forum [img]http://gallery.site.hu/d/6410147-2/novendekeu.jpg[/img] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Będę nieskromna, ale odpowiem,że Tak:multi::multi::loveu: dziękujemy!:multi::multi: -
Zdzichu pieknyyyyy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
To czekamy na fotki, zapraszamy na nasze i zapraszamy na weekend na nasze pierwsze Cavanowskie Zawody Agility!