Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. wyślij mi jakąś fotke na PW z Tobą, kurde w ogóle niee kojarze twarzy:roll::roll::oops::oops::oops:
  2. jaka nowa fucha????:roll::roll::roll::roll:
  3. A Ja Ciebie nie kojarzę:oops::oops::oops:, byłaś z psem?
  4. świetne!!!!! A Vica a ni Sikry nie masz? :cool3::-(
  5. No jak mnie Ula wywołała do tablicy, dziś też z drużynami staliśmy na pudle, raz drużynowo Zaganiacze Wiatru czyli Vic, Nefra, Mika, Wena?2, a raz Pogromcu torów: Sikra, Tosia, Fortel i Maya(łączna)3? Bo kurde nijak sobie nie moge przypomnieć która byłą 2, a która 3. No I....... Tadam tadam Sikra w large Zero klasyfikacja łączna 3 MIEJSCE!!!!!!!!!:multi::multi::multi: moja dzielna dziewczynka, dała dziś z siebie wszystko, pobiegłą na maxa! Cudny sobie wybiegała prezent na jutrzejsze 11 te urodzinki!:multi::multi:
  6. My juz tez w domku, psy padły:evil_lol: Guciek fty -zblizenia na kladce BOMBA!!! Zwlaszcza to:lol::lol: [url]http://img388.imageshack.us/img388/7064/agility016ox9.jpg[/url]
  7. Super!! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/156756/00000014.JPG[/url] Seria z patykiem też mi się bardzo podoba. Mieliście wpaśc na zawody, hęę,hę:cool3::cool3::diabloti:
  8. Super wieści ,że z Masajem lepiej. Te lasery to na kręgosłup?? Bo może by na ciągłe kłopoty Vica z łapami pomogło:roll:. Vic znów ma cos łapą:placz::placz: P.S słyszałm od ludzi na treningu ,że jest do oddania w dobre ręce papierowy corgas chyba pembrok, ale moge sie dowiedziec szczegolow jak chcesz.
  9. Już w domku,torki mi się podobały, płynne i fajne. Jestem bardzo dumna z Sikurki, która ślicznie pobiegła po dłuuuuugiej przerwie w startach. Vico tez był bardzo dzielny i pokazał jak bardzo mnie kocha iże w sumie to kochany pies jest, mimo bolącej łapy jumping na czysto, agility zwyczajowo DIS, z tym,że ten drugi bo pańcia gupia krowa:diabloti::diabloti: nie zdjęła psu obroży:angryy::angryy:, bo pies żadnego błędu nie miał, ten ostatni bieg pokazał,że jednak łapa jest kontuzjowana. :placz::placz::placz:Zaraz dostanie przeciwbólowy i jutro też,ale niestety mimo tego,że liczyłam,że jutro pójdzie lepiej i to "nasze" zawody Vic jutro nie startuje. Mam nadzieję,że Sikra jutro dzielnie będzie reprezentowała Cavanowskie mudiki:lol::loveu:. Dziś drużyna Sikry Pogromcy Torów w składzie:Fortel,Maya,Tosia,Sikra wygrała zerówki!:multi::multi::multi:
  10. Kciuki za zdrowie Su!!! Ja też już w domku,torki mi się podobały, płynne i fajne. Jestem bardzo dumna z Sikurki, która ślicznie pobiegła po dłuuuuugiej przerwie w startach. Vico tez był bardzo dzielny i pokazał jak bardzo mnie kocha iże w sumie to kochany pies jest, mimo bolącej łapy jumping na czysto, agility zwyczajowo DIS, z tym,że ten drugi bo pańcia gupia krowa:diabloti::diabloti: nie zdjęła psu obroży:angryy::angryy:, bo pies żadnego błędu nie miał, ten ostatni bieg pokazał,że jednak łapa jest kontuzjowana. :placz::placz::placz:Zaraz dostanie przeciwbólowy i jutro też,ale niestety mimo tego,że liczyłam,że jutro pójdzie lepiej i to "nasze" zawody Vic jutro nie startuje. Mam nadzieję,że Sikra jutro dzielnie będzie reprezentowała Cavanowskie mudiki:lol::loveu:. Dziś drużyna Sikry Pogromcy Torów w składzie:Fortel,Maya,Tosia,Sikra wygrała zerówki!:multi::multi::multi: Edit: Super,że są już fotki, świetne! Bardzo miła niespodzianka:loveu::multi:
  11. Porobiłąm dziś trochę fotek na spacerku,ale nie wiem czy jeszcze dziś dam radę wkleić, musze jeszcze posprzątac, zmyć farbę z włosów, wysuszyc , wyjśc z psami i idę spac o 4 pobudka i ruszamy na zawody, najlepsze jakie będą w tym roku! prosimy o kciuki! Za organizacje i nasze biegi:razz::lol: Więc juz teraz Dogobranoc!
  12. Niom, jak dawno na uczelni nie byłam:roll::loveu:
  13. [url]http://www.vizsla.hu/dognames.shtml[/url] prosze:lol::lol:
  14. Mudik

    bzik

    Zainspirowałaś mnie:cool3::cool3: [SIZE=1][COLOR=Silver]Ja na słodkie cappucino[/COLOR][/SIZE]:cool3::lol:
  15. Śzkoda,że tak daleko ode mnie mieszkasz to bym Ci ją pięknie ostrzygła:lol:
  16. [quote name='panienkabubu']Asiaczku gratulacje raz jeszcze!!!:multi: O co ja to chciałam zapytać... Cholipka wypadło mi z głowy:hmmmm: Coś o Crufts'a ,ale co było...... :hmmmm:[/quote] O nominacje?:cool3::cool3: A fotki Asiu piękne, puchary i rozeta przepiękne!:loveu::loveu:
  17. Cerber posiwiał, bo ma jeszcze teraz opiekę nad małą na głowie:evil_lol::evil_lol:, a tak serio mój Vic zaczął siwiec jk miał jakieś 3-4 lata:roll: Portreciki Cerberka:loveu::loveu::loveu::loveu:cud, miód i orzeszki, a wy juz pewnie wyjeżdzacie?:razz:
  18. To jest ten sam murek na którego tle były poprzednie fotki? Jak tak to już tak szybko poopadały liście ? szkoda piękne tlo było:-( [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_8737.jpg[/url]
  19. Mudik

    bzik

    Lo Matko Aniu a na jaki kolor?:roll::-o
  20. [quote name='Rauni']Dzięki. Ale mam prośbę: NIGDY nie zdrabniaj mojego imienia, nie znoszę tego. Olga jest dostatecznie krótkie ;)[/quote] Sorki nie wiedziałam:oops::oops::oops:
  21. No nie Ola ta fota [url]http://img413.imageshack.us/img413/9175/12ph8.jpg[/url] i następna umarłam:mdleje::mdleje::mdleje::roflt: BOMBA!:loveu::loveu:
  22. To jest taka prostokątna jakby poduszka twarda, parciana z rączka Vic kocha szarpać się sznurkiami i takimi rzeczami:lol:, zagryzać je , mordować:evil_lol::evil_lol:
  23. Lenci czyli Światło Linka Mannish(?) ni wim co to znaczy:oops:
  24. Genialna jest:loveu::loveu::loveu::loveu::-o [url]http://images50.fotosik.pl/18/e2d3c1a4123504e5.jpg[/url] [SIZE=1][COLOR=Silver]A ja zimy nie chcę bo wtedy nic nie zarobię, a żyć trzeba[/COLOR][/SIZE]:roll::shake:
  25. Ale wypasione posłanie:loveu::loveu:,ale się jej należy:multi::multi::lol: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/1063/nakanapie2hw6.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...