-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Nie wiedziałam,że masz psie, super!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:Wstawiaj, pewnie,że oglądam, tylko ja w pracy jestem i tylko na momencik wpadłam, tak porządnie po pracy obejrzę.
-
Piękna leśna Gass:loveu::loveu::loveu:
-
Jak jeszcze raz powiesz ,że takie piękne foty to jakość du**** to :mad::mad::mad: Zdjęcia kocie przepiękne, a i dziękuję bardzo za fotki Skye`a :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Moje wątpliwości zdjęciowe dotyczyły robienia zdjęć na hali, ciemno, sztuczne światło i szybkie psy, nie pisałam nic o relacji otoczenia, domki GIT! Cyfrowy polsat w Helsinkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::crazyeye::crazyeye:
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P9280172.jpg[/url]
-
Vlcaki świetne, kerraki boskie, supwer fotki Korenia:loveu::multi:, juz nie mogę sie doczekać kolejnych, może będę mieć szczęście i ....
-
Filmik super, weave na hopkach szacun, Bibi jest super, yupi:multi::multi: zobaczę ją za nie całe tygodnie na żywo!!!!:multi:
-
Marysiu foty:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:,jakbym tak z wami jechała, tak się czuję, cudowneeee:loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='mudiczka']z łakomstwem u niego różnie...generalnie woli zabawe od jedzenia,ale jak nie ma nic innego do roboty to wcina co popadnie :p[/quote] Wsumie Delik jakbym sie czymś z nim przeciągał, miał jakieś piłki itp, a ktos żarcie to wolałby zabawę chyba, a co do sekwencji to chodziło mi czy biega Skye jakieś proste torki czy pojedyńcze przeszkody. jakie juz przeszkody umie, bo Deli tylko slalomu jeszcze nie umie(w trakcie nauki), na jakiej wysokści Skye skacze hopki? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Spoko Magda, ja na Ciebie nie napadłam;), cieszę się ,że Skye super radzi sobie na torze(to kiedy pierwsze zawody:cool3::cool3:), to rozwijają się podobnie, Delik traci tłuszczyk i też nabiera masy, rozrasta mu się głowa, i ma fajnie umięśniony zadek:evil_lol::evil_lol:, różni go tylko to,że u niego to trzeba wymacać pod futrem. A Skye też się tak super nakręca na różne gryzaki , sznurki itp??? Bo łakomy jak jego braciszek nie jest chyba;):eviltong: Pozdrawiamy agilitowego brata i do rychłego zobaczenia! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Olusia mam nadzieję,zę się nie obraziłaś??:shake::roll::oops::oops::oops::oops: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Narażę się,ale albo bym usunęła pierwszą fotkę Vica albo zamieniła na frizbowa(najlepiej) zaraz poszukam;-) reszta SUPER!!! Np ta [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/15/28e1fc14b8321180.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/15/6498b4cf318b85be.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='shangri_la']oby nigdy :loveu: , nasz klubowy lisek :) trzeba bylo przyjechac na mistrzostwa europy dogfrisbee :cool3: pozdrawiam[/quote] A tfu,tfu ja chcę by trochę obrósł :p:p, to mu w bieganiu nie przeszkodziło:evil_lol::evil_lol: A co do mistrzostw, łatwo powiedzieć, ja pracuję kobieto i tak jak biorę jakąś sobotę wolną to szefowa kręci nosem:eviltong::evil_lol:, pewnie,ze bym chciała być, ale chcieć to nie zawsze móc niestety. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak się uspokoję to poszukam , za chwilkę ok?:lol::oops: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie zdążyłam odpisać bo pisałam inny bardzo ważny post Olusiu, wybierz coś innego Delika, na tej focie ginie jego głowa i jest wtedy strasznie ciemny, reszta ok!:loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='ARTEMIS1']Magda Skye`a potrafi pokazac doskonale i nie rozumiem dlaczego sie wypowiadasz krytycznei skoro w zyciu jej wystawiajacej nie widzialas, na zdjeciu sa na BISach, na ktorych obydwoje byli juz bardzo zmeczeni bo Skye razem z Magda bral udzial w pokazach na wystawie i mały jest poprostu zmęczony. I gwoli scislosci Skye nie jest lysy tylko chudy, ma duzo ruchu i jest bardzo aktywnym psem :diabloti: I jeszcze jedno on ma na imie SKYE nie SKY[/quote] Że jest chudy to wiem, sorry ale zmęczony pies chyba nie ciągnie jak na tej fotce, tylko jest właśnie spokojny:-o:roll:. Deli na klubówce [przed BISami też szalał, z frisbee i z psami i normalnie biegł. Nie przeczę,że Skye(nie miałam pojęcia ,że tak się jego imię pisze:cool1:)jest aktywny,ale futra ni ma sorry. Jesłi na zdjęciu widać ,że długośc futra ma taką sama na całym ciele, a powinien mieć krótko tylko na łapach i pysku. A w ogóle to Magda sama może chyba pisac o swoim psie. Wypowiadam się o tym co widzę na zdjęciach, niech będzie na TYM BIS-ie Sky się nie pokazał w ruchu. I gwoli ścisłości jest i chudy i łysy(nie w sensie,że jak nagi chiński tylko,że ma bardzo krótki włos, a przynajmniej tak wychodzi na wszystkich fotach które widziałam. Wiesz nie sądzisz chyba,że to co napisałm było po to by zrobic komuś przykrość czy go zj***** brzydko mówiąc, to jest syn mojego psa i chciałabym by wygladał i prezentował się jak najlepiej. Jeśli tym tekstem Magdę uraziłam to sorry Magda, nie miałam takiego zamiaru, miało być lekko żartobliwie o tym wystawianiu, po tym jak Deli bryka na ringówce i szaleje,jestem na to po prostu wyczulona.Chodziło mi o to ,ze na tym BIS-ie cholernie ciagnał i nie szedł przy nodze a miałam nadzieję,go w końcu w ruchu zobaczyć chociaż na fotkach. Faktycznie może nie bardzo na miejscu było o tym wystawianiu, ale powtórzę się, chciałabym widzieć synów Vica pokazujących się jak najlepiej. Zauważ ,ze pochwaliłam to co mozna zobaczyć na fotkach, budowę tyłu. Obaj są trochu przydłudzy(po babci:diabloti:), ale za to lepiej im się będzie biegalo, a to jest dla mnie priorytetem. Ogólnie baaardzo żaluję,zę nie mogłam być we Wrocku bo strasznie bym chciała zobaczyć Skye nażywo, jaki jest jak pracuje, już się nie mogę doczekać kiedy go wreszcie na jakiś zawodach zobaczę. Skoro Magda się nie wypowiada to zapytam Ciebie. Ile Skye już umie na torze, na jaką odległość pracuje, jak trudne sekwencje umie??? Do Magdy: Jeszcze raz Cię przepraszam,za to niefortunne wyrażenie, nie uważam,że w ogóle olałaś wystawianie tylko , nieciekawie to wyszło na tym BIS-ie, szczere i gorące pozdrowienia od rodzinki. Magda -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
WIELKIE DZIĘKI!!!!!!! Tak to DOLGOS czyli SKY brat Delika, zaczyna bardziej przypominac tatę. Kąty tyłu, długosc lędźwi, ogon:diabloti:, cały tata, tylko ...łysy jest:evil_lol::evil_lol:, cholerka,że też uszu nie pokazał na tych fotkach, Magda go nie umie pokazać:mad:, to juz Deli lepiej biega,nie ciągnie tak na ringu i uszy ma do góry postawione, a nie położone po sobie. Wiem,że kupiła go do agility i frisbee, ale wystawiać też zamierzała trochu. Ciekawe kiedy obrośnie?:roll::eviltong: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zglosim sie, nie boj zaby;);) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/fbbdf6e60147e9bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/d424d05f294021db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/920734d20c408fdd.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Olusia']A kolory? Ma być podlinkowane pod galerię i www, czy samą galerię? ;)[/quote] Brąz, zieleń,niebieski fiolet, może troche złotej żółci(akcent jesienny),jak można to dwu dzielny częśc do galerii, a czesc do strony. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Olusia']Nom, a Szikry i Vica które mogą być? ;)[/quote] Mi się podobało to Sikry które było pierwsze(to o którym Ula pisał,że Sikra ma głupią minę-dla mnie nie ma) a Vicowe z tunelu mi się podoba najbardziej. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Może być któreś, ze zdjęc Delika domowych ,które ostatnio wklejałam:roll::roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/f492f781b830ae8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/dc03c6867eeda26d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/9b4e2f7b9573e9f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/ba5c1e3ecfa2083a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/155c4d636d39e466.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ale Asti taka jest, słodka ,grzeczna,niewinna dziewczynka:lol::lol: -
Pumisiowa w sensie podobna do Pumi, te uszy:loveu::loveu: