Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Kolejne fotki by Wendka, dzięki Wanda:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/z10.jpg[/IMG] [IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/z11.jpg[/IMG]
  2. Wendka dzięki, wreszcie mam mudika z rękawa, jupiiii!!:multi::multi::multi: Super fotka Karmela [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/z1.jpg[/url] A Koka to ta [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/z15.jpg[/url]
  3. Skoro nie dopuszczasz do dużego zarostu to chyba się Kodunia wierciła,albo miała przerwy na ciasteczko:cool3:;), ale ładnie wyszła ,ja tylko bym jeszcze zdjęła włos z głowy tak do linii gdzie się rude na kufie kończy, czyli tylko lekka bródka i brewki i nożyczkami wyrównała linie ucha. Pozdrawiam cieplutko!:loveu::lol:
  4. Za pół godzinki ruszamy na usg;)
  5. Sto Lat dla Ciebie i Sergiusza!!!:multi::multi::multi: Jesienne fotki przepiękne:loveu::loveu: [SIZE=2][COLOR=Silver]A już miałam pisać,ze to nie do wiary,że jesteś młodsza o tyle lat, a tymczasem skończyłaś tyle co ja w styczniu tego roku[/COLOR][/SIZE]:evil_lol::lol:
  6. chodzimy TYLKO na smyczy, a Vic sie wscieka, zero treningów:diabloti::diabloti::diabloti:
  7. Melduje,ze zaleglosci nadrobione:cool3::cool3:, co do terenu majowej w Bydgoszczy, to chodzlo Ci o Miejski Park Rekreacji i Wypoczynku, mielismy tam zawody agility,genialne miejsce!!!!!!!!:loveu::loveu:
  8. Korenia cudne fotki:loveu:, a pastuchy jakieś masz?? i pisałaś,że masz co.s jeszcze z pokazów:roll::cool3::cool3:
  9. Ola pierwsze 3 z ostatniej piątki REWELACJA!!!!!!, SZACUNEK!:multi::multi::multi:
  10. Betty ona nie moja tylko tam pracuję:lol::lol:, Od- Nowa no ba, dziewczyny, szlifowały, malowały i wykańczały przeszkody by na zawody były takie jak są na fotkach, a hopki są nowiutkie ,sama podczas zawodów pierwszy raz na nich biegałam. A teraz po wizycie: Kręgosłup ok, tylko lekkie początkowe zmiany zwyrosdnieniowe, biodra CZYSTE!!!! nie mam Vic dysplazji!!! Za to nie spodobał się obraz jelit i śledziony i jutro jedziemy na usg. Co do bolesności tyłu, to albo mięsień, albo rzepka albo dysk, który co jakiś czas wyskakuje i wskakuje(na rtg zobaczyć można tylko dużą dyskopatię, ja stawiam na miesień. Vic dostał zastrzyk przeciwzapalny i OGRANICZENIE ruchu do minimum:diabloti::diabloti::diabloti::roll:
  11. Cudowne jesienne fotki:loveu::loveu::loveu::loveu:, np ta [url]http://images31.fotosik.pl/380/1bfefb49ec150549.jpg[/url] BTW Ale miałam stron do nadrobienia:multi::multi::multi: Ostatnia seria ze spacerku bomba!!!, Lirut Świr:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Olu mi się też fotki bardzo podobają:loveu::loveu::loveu::loveu: BTW To chyba najbardziej obfocone zawody:cool3::cool3:
  13. Maluchy przecudowne, ta fota mnie powaliła:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i37.tinypic.com/2dsmf6u.jpg[/url]
  14. Zaraz ruszamy do veta, a tym czasem kilka fotek by Ka-Vanga. dzięki Ola:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [img]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0384.jpg[/img] [img]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0359.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/3690/obraz472td9.jpg[/img]
  15. Ślicznie prosze o fotki z pokazów:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Przepiękne jesienne, fotki:loveu::loveu:. Ach miec taki parko ogród na własnośc:roll::loveu::loveu::loveu:. A to niebieskie co rzuca lalce gabi to kong?;):cool3::cool3: Ja tez nie nawidzę zbierać liści, zwłaszcza ze zbyt wysokiej trawy:angryy::angryy: Może niech całkiem opadną i raz a dobrze je zebrać, bo tak codziennie grabić to syzyfowa robota, za chwile kolejne pospadają:evil_lol::diabloti:
  17. Dziękujemy wszystkim za gratulacje:loveu::loveu::loveu: i.....prosimy o kciuki za jutrzejsze badanie Victora, coś jest nie teak z tylną łapą, konieczne jest rtg, od razu zobaczymy stawy. Proszę o mocne kciuki,żeby stawy okazały się ok!:roll:
  18. :loveu:[quote name='Klaudysiaczek']Czasem takie pytania są naprawdę chamskie... A ja kiedyś szłam z suczką sąsiadki i jakaś kobieta ryknęła, że mam zabrać swojego psa, bo jej ma cieczkę i że ''mój'' nie wiadomo co ma pod tymi kudłami... A dodam, że szła przez całe grono innych psiaków... Co byście zrobili na moim miejscu? Bo może to ja postąpiłam źle? Sama już nie wiem... Ale wiem jedno: Nie wiadomo, co się kryje pod tymi kudłami :diabloti:[/quote] Ja bym odpowiedział,że jej pies ma kudły, mój ma futro:diabloti::evil_lol: Co do komend, też mam kilku języczne, węgierskie gyere(giere) mam na przywołanie, łatwiej wołac giere,giere,giere,giere, niż do mnie, do mnie. Na siad też mam nie po polsku, tylko po flamandzku zit. Lewo i prawo mam na kółka, a left(skrótu używam czyli le), a na prawo joob(czytaj job) na samolot - zmiany strony za psem, po polsku huśtawka jest za długo, wolę węgierskie hinta, itd, itp.
  19. Miny Naf bezbłędne, też najbardziej mi się numer 3 podoba!:lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Granica traw-drzewa nieco ostra,ale koń super i tło dalsze też!:loveu::loveu:
  21. Dobrze dojrzałam na jednej z fotek ,że wpadliście z Vegą na cavanowskie zawody??, Jak Tak czemu się ukrywaliście, hę??:mad:
  22. Dla Kamy [`] [`[ [`] [COLOR=Silver]Sikry mama tez odeszła w zeszłym roku, miała 16 lat:-([/COLOR]
  23. Wow!! Ile extra, superowych zdjęć, to chyba jedne z najlepiej obfoconych zawodów do tej pory, na których byłam, dzięki raz jeszcze za zdjęcia moich diabełków, a szczególnie za fotke Sikry. Gratulacje dla Drago i Negry, oraz debiutantów Ghandiego, Karmela i Deo,specjalne gratki dla całego Cavano za super weekend oraz dla reszty moich drużyn tj. Zaganiaczy Wiatru i Pogromców Torów:multi::multi::loveu::loveu:
  24. Fotki by Marta Nurzyńska:loveu::loveu::loveu::multi: [img]http://www.galeria.belgi.pl/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=19320&g2_serialNumber=1[/img] [img]http://www.galeria.belgi.pl/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=19308&g2_serialNumber=1[/img]
  25. Marta i Ola foty świetne, brawo!!!:multi::multi::multi:. Mart dzięki zwłaszcza za Vica na długim i Sikur na palisadzie, widać że masz doświadczenie w foceniu czarnych psów;);):loveu:
×
×
  • Create New...