-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Gdzie Diana ucho straciła?:evil_lol::evil_lol: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/url] Porób cos może w plenerze:lol:, ładnie proszę:loveu:
-
:loveu:Pudel wow!!. Pipi:loveu::loveu::loveu: Brawo Marysia,wklejaj dalej!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękować, to banerek od Olusi:loveu::loveu: -
Przepiękne,ciepłe jesienne fotki, a ta zwłaszcza:loveu::loveu::loveu: [url]http://img217.imageshack.us/img217/801/dscf3875he0.jpg[/url]
-
Kolację podano hihihihihihi!;););) [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0472.jpg[/url] Dobranoc!
-
Buhahahahahahahaa świetne!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_6512.jpg[/url]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Tu tylko ciągle gadaja i gadają, a fot nie daja, a u mnie sa :eviltong::eviltong::eviltong: -
Marysiu należy Ci się super wygodne ciepłe łóżeczko, wielkie dzięki za tę pracę, która pozwala poczuc tę atmosferę choc troche tym ,którzy tylko o byciu tam mogli pomarzyć:loveu::loveu::loveu: Niuka cóż za ekspresja:lol::lol: [url]http://img125.imageshack.us/img125/45/imgp9142cm9.jpg[/url]
-
[quote name='Bonni']Bambi przyszłością polskiego agility? :razz::cool3::loveu: Zdjęcia cudowne! Gratuluje cierpliwości, ja to po kilku fotkach obrabiania i ładowania już wymiękam...[/quote] No baaa, wątpisz w to?:cool3::mad:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak się czasem jest kupotarzanem, to trzeba sie umyC,a Delik za tym nie przepada:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, teraz widać,że z budowy są podobni z bratem, kiedyś jak Deli zrobi championaty to go może ogolę [COLOR=Silver]jak Sikrę[/COLOR]:eviltong::roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/0f1c28e00eb42938.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/280/d86d172567279bfb.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak zrobiłam ,zanim zobaczyłam Twój post Olusia, patrzta państwo nie wiedziałam,że jestem taka ętelygętna:evil_lol::evil_lol::eviltong: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak Ty Bzikowa mundra , dyć wpisuję w te okienka , w polu głównym się samo pokazuje:roll::cool1: EDIT: poradziłam sobie YUPIIIII!!!!,usunęłam teksty z głównego pola, żeby nie było wcześniej próbowałam to mi wcinało i obrazki ,ale teraz się udało wreszcie!!!:-) :-) :-) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ok jak widać z tego wybrnęłam(trzeba było oczyścić podpis, bo adresem górnej części stał sie adres dogomanii, a nie adres samego obrazka), ale co zrobic by wyglądało normalnie??? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak zrobiłam,ale wyświetla się w podglądzie tylko dół to jest do www, bo góra jest w postaci ikonki złamanego obrazka, i jak klikam enter to pokazuje tekst Invalid URL -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ale w które okienko wklejam i jak kopiuję to co wybieram :kopiuj adres obrazka, czy adres odnośnika??? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie umiem ,albo wkleja się jedno albo drugie, napisz jak dla matołka krok po kroku!!! Help! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Olusia']Jest pierwsza część, ta na górze- z odnośnikiem do FB, a druga, na dole- do www. Trzeba skopiować obie części osobno ;)[/quote] Ok ale jak wkleić razem mam skopiowane osobno jak je wkleić ,żeby było całe????? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Olusia HELP !!! co zrobić by się cały banner zapisywał a nie połówki???:placz::placz::placz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie nadawało się to frizbowe?:-( Szkoda podoba mi się to co mam obecnie,ale nie wiem gdzie mam tę fotkę:placz::placz: Więc.... tak jak jest jest super, dzięki wielkie:loveu::loveu::loveu:(sorki za moje marudzenia, wiem okropna jestem:eviltong::oops::p) -
To nie może być prawda!!!!:-o:-(:-(:shake::shake::shake:
-
Dziękuję bardzo, bardzo za GERĘ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='ARTEMIS1']Skye jest wspaniałym i bardzo madrym psem, Magda jest wspaniala wlascicielka i ma duze doswiadczenie z psami, oboje stanowia bardzo zgraną parę. [/quote] Bardz się cieszę i jestem z Vicowego syna dumna:loveu::loveu::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='mudiczka']aha! no! to my też już nie robimy pojedyńczych i tak samo tylko slalom został :evil_lol:. a skacze na razie na 3.[/quote] To idą chłopaki łeb w łeb:evil_lol::evil_lol::multi:, a też drze japę jak biegnie na torze:diabloti:, ja za moim tez nie wyrabiam na prostych czy kładce:angryy::evil_lol::evil_lol: [U][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=NlWiv45oP1s[/URL][/U] Widziałaś to? Daj jakiś filmik jak Skye biega pleeeeese:razz::razz: My też biegamy na 3 czyli na M-kach:-D -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
On tak reaguje na zmeczenie(psychiczne) na fotkach był po pokazach;):lol: