-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']dozio - miodzio :loveu: i wcześniejsze smoothy z wystawy też :cool3: cchodziaż wolę wersje 2 kolorową[/quote] Wcześniej był smooth tricolor, o taką Ci wersję chodzi? A ten psiak to nie dozio tylko nie kopiowany cc-cane corso:eviltong::evil_lol: -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/295/d90b73ff7756aaf1.jpg[/IMG][/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/31/e1db0556fb9f78f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/401/3950bd93c31c44a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/32/dcaddcec0bfc099c.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze jeden kerrak się zaplątał;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/295/d90b73ff7756aaf1.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Kali 27 listopada skończy 18 miesięcy. Tak jak napisała Ula, Kali ma szczątkowy ogonek:eviltong: Jeszcze kilka z wystawy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/401/f9e525f27f0e6506.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/d5ba7dd13149b822.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/31/71710a9b32ad27c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/295/02acf92926de4d11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/407/88dc340e86388e8e.jpg[/IMG][/URL] -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/401/f9e525f27f0e6506.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/d5ba7dd13149b822.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/31/71710a9b32ad27c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/295/02acf92926de4d11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/407/88dc340e86388e8e.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzeba przyznać,ze pręguska urocza, a jakie ma mocne łapki, ale ja twardo czekam wieczora i fotek "mojego" Modesta:loveu::loveu::loveu:
-
Pięknościowe maluszki:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zrzuciła włos a teraz odrasta, z resztą ona ma średni włos, nie jest takim mutantem jak mój Delik:evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/402/39736cd6b73bf83e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/7e172bdfb7de6ec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/a8dc851f40ba8ddd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/402/8204786165cb6a38.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Seria Delik i czaderski prezent:multi::multi::multi::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/d993dc5ce568218c.jpg[/IMG][/URL] Proszę zagłosujecie!!!!!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-glosujemy-na-przytulisko-p-wandy-w-przyborowku-105760/index224.html[/url] -
Z finałów masz tylko pudła czy wybory też?
-
Mi tłumaczył vet,że to nie włos przeszkadza tylko powietrze pomiędzy włosami, jak się dobrze żel nałoży i dociśnie głowicę , tak by pomiędzy głowice a skórę nie dostało się powietrze to będzie wszystko widać(to było przy okazji usg jamy brzusznej mojego psa)Zrobić usg nie taki problem, jeszcze mniejszy kupić, tylko trzeba miec kasę,ale odczytać, i wiedzieć gdzie szukać, i jakie parametry ustawić to trzeba umieć, jesteż po weterynarii?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Seria Deli i Kalina [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/32/bcace62d940b1687.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/31/4879f921566542bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/402/e4f7e3215c5032e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/32/a674293980ead7d6.jpg[/IMG][/URL] I sama Kali:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/65d23bfc775ca9c1.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cały dzień zgrywałam fotki zaraz będę wstawiać;) -
Dzięki Viris, tutaj zaraz wstawię [url=http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=1]netboard.hu fórum - Egy eleven néprajzi relikvia: a MUDI[/url] :lol::lol::multi:
-
Super nie dośc ,zę zdjęcia to jeszcze charakterystyka maluchów! Zostawiasz Sobie któregoś malucha?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jak ktoś bierze psa nieodpowiedzialnie, to zawsze potem można najechać na niego i osobę od której psa dostał. Jak ktos długo szuka i +starannie wybiera by wszystko grało, psy się dogadały i w ogóle, to też jest bee, nie rozumiem takich osó, niby pomagają psom , ale swoim zachowaniem włąsciwie działają na ich niekorzyśc, no cóz głupi ludzie są wszędzie, bo jak to mówili w Samych Swoich " Swiat się nie dzieli na lepszych czy gorszych, ino prosto na mądrych i głupich" Ale Natalia jest z Cavano to jak to Celar do cavano a Baaj do Fortu??? A nie to do Fortu się chyba Vega wybiera, tak? Już mi się pomięszało(za dużo mam zaległości), a zdjęcie przy pomniku tez mamy, Cid jest przepiękny!!!!!:loveu::loveu::loveu: A co do szczekanie są po prostu , tak jak piszesz rasy predysponowane do szczekania. Mudiki np. taki maja styl pracy pasą głosem i ciałem, ale też są różnice osobnicze, Vic szczeka na torze jak czegoś nie rozumie, albo utracę płynnosc, Sikra w ogóle, a Delik..Delik kocha dziamać,jak ćwiczy to pysk mu się nie zamyka. Jak czekają na start to wszystkie się drą. Ale mamy w klubie pita i bc, one z natury szczekliwe nie są i ich właściciele tak jak Ty nienawidzą szczekania, te psy kiedy czekają na start/kolejkę w swojwej klateczce najwyżej popiskują, nie nakręca ich szczekanie, mimo ,ze praktycznie cała reszta grupy szczeka:roll::p -
Mnie też to powaliło ,ale już sie podniosłam, relaksująca się pani Prezes kapitalna!:multi::multi::lol::lol:
-
Gratulacje! Widzę ,ze mMandi tezma strefy 2 on 2 off :-D(vide Delikowy filmik) Przecudne rozetki:loveu::loveu::loveu:, też chcę takie buuuuu:placz::placz::placz:
-
To trzymamy kciuki za sznaucerki i bassetki:multi::multi::multi: I też domagam się fotek!
-
Widzę,że i Tobie wpadł w oko split face fox:-D, widzę,ze masz kilka psów z mojego ringu, no nic wprawdzie nie mam zbyt wiele fot mojego malucha,ale wolałam ,zeby spokojnie spał w klateczce, czekam na fotki tych co focili nas na ringu;-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No serniczek jeszcze jest:cool3::cool3:, a zabawki... moje psy KOCHAJĄ takie zabawki, super są! Delik dziękuje za życzenia i przesyła całuski, tak Asiu to Aries, spotkaliśmy się w Kielcach, chłopaki sie poznały(Delik na początku był na dystans, a potem było szaleństwo, na tyle na ile pozwalały warunki, oj poszaleli by po łakach chłopaki, ach, pomarzyć, ale jeszcze się bedą mieli okazję spotkać;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tort jeszcze wczoraj dokańczały, tyle go pańcia narobiła:evil_lol::evil_lol: -
Poo- Shi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajne
-
[quote name='Wafelek']Oooo:) dzięki za naszego szczeniaka! :)[/quote] Nie ma za co;);) P.S Wysyłąm PW:p Wafelkowe fotki hurra, będzie Delik,będzie Delik, Su śliczna:loveu: