-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Super Gratulacje:multi:, nie nie byłam,pisałam,że nie jadę. Nasi też się pokazali nieźle!:multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudi IPO:evil_lol::evil_lol: :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://www.freeweb.hu/kutyaszerviz/vid/csibeszeles_01n.wmv[/url] -
[quote name='Asiaczek']Nic się nie stało! A, i jeszcze chciałam podziękować za pyszne kocie smaczki; futrzaki sa zachwycone nowymi smakami...:lol: Pzdr.[/quote] Nie ma za co, a jak piesom posmakowały przysmaczki?
-
Ludzko - psio - kocia rodzina o wielkich sercach.
Mudik replied to GrubbaRybba's topic in Foto Blogi
I jak sie w takim słodziaku nie zakochać?:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i568070.jpg[/url] A jaka maleńka była przy Burgundzie! BTW Nie wiedziałam,że masz tyle psiaków! -
Wanda Rauni piekne fotki, Wana portrecik hienki miodzio:loveu::loveu::loveu: Widzę,że to jak u moich psów, chłopcy się u mnie w ogóle nie bawią, chwile się gonią np. w lesie i zaraz awantura:-(, Deli bawi sie z Sikrą ale ona się szybko meczy już niestety:placz:. A co do słownictwa to ja się teraz "doczepię";) Nie poduszke, a opuszkę:eviltong:
-
Gratulacje chowkowych wieści!!!!:multi::multi::multi::multi: I sznupkowych też:multi::multi:
-
Oj piękny:loveu:,a ja Asiu faktycznie zapomniałam, że rozkład jazdy weekendowy a codzienny się od siebie jednakowóż różnią:oops:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Może zimowe się spodobają do kalendarza na 2010?:roll::cool3::p:eviltong: Dobranoc! -
Czekamy:lol::lol::razz::razz:
-
Przepraszam:oops: Kasia&Asti założyła oddzielny watek gdzie napisałam ostatni post w tym temacie.
-
W tym sęk,że na żadnym ze zdjec cytowanych przeze mnie ten pies nie ma tak wyciętych łap, dla mnie to nienaturalne, jeśli tak ma być ok, ale mi się nie podoba, mam chyba do tego prawo? Z resztą chyba nadal sie nie rozumiemy więc dla mnie EOT bo nie widzę sensu do dalszej dyskusji.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
w tym bylismy pierwszy las, to jest Las Młociński:-D -
Na szczęście moje nie mają takiego problemu:lol::lol: Baletnica:evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/181508/00000049.JPG[/url]
-
Dzięki za cynk, szukałam do nich kontaktu, osoby z którymi rozmawiałam w Kielcach to chyba Primex ich wyroby mi pasowały, As-Pol mi się zapamietał bo mam ich ulotke z mojego zoologika. Miałam spróbować ale widzę, że nie ma co ryzykować, jeszcze w cale takie to tanie nie było. Może kiedyś Primex do Wawki zawita. A o karusku i transporterze chłodni napisałam bo ktoś pisał,ze u nich zamawiał, zrozumiałam,że to przysyłali, a nie słyszałam o przesyłaniu kurierem mrożonych rzeczy.
-
A tu gdzie masz takie wcięcie???? Bo ja nie widzę, linia stopy jest płynna, fakt może ogon tylko lekko okrągławy u Twojego psa, ja bym nie ruszała tej rudej części wyrównała tylko końcówkę. Zakładam,ze włos jeszcze rośnie u Twojego psa i jak będzie dłuższy to będzie taki jak tu [url]http://www.gordonsetter.ru/images/pinta-09s.jpg[/url] ,ale na razie nie jest więc ja bym rudego nie cięła, żeby nie tracić prostej lini, bo tak sie łukowata wydaje.
-
Chyba mnie nie rozumiecie, widze różnice w futrze, nie o to mi chodzi . Sama kasiu sobie przeczysz, popatrz na zacytowane foty przez siebie, tam nie maja takich schodków jak u twojego psa!, ogon jest bujny zgoda ale trójkątny, wcięcie u nasady jest proste, a u Astiego po łuku, ogon ma wtedy półokrągła linię a la golden.
-
Pewnie wieczorkiem cos Asiaczki napiszą, teraz pewnie się obiadkują po psich spacerkach, a wieczorem może będą fotki, HURRRA!
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Nieźle jak na "mały osiedlowy" nezły wybór!:cool3::razz: Ale mam nadzieje,ze jak prosze o marketówki dla psów czy kotów to odradzasz, może kiedyś jakby się przekonali do lepszych karm , tamte by się nie sprzedawały to i szef by nie zamawiał, co?:roll:, pomarzyć zawsze można nie?:roll::cool1: -
Dobrze,ze tu trafiłam. Kupiłam z tej firmy wołowinę i jeszce drób na próbe, niestety zapomniałam odebrać pan mi to trzymał w lodówce w czasie wystawy. Mieli bowiem swoje stoisko na wystawie Kieleckiej. Każdego rodzaju mieli wyłożone do próbowania i NA PEWNO NIE ŚMIERDZIAŁO długo stałam obok rozmawiając z panem i bym poczuła gdyby było nie świeże. Wyglądało porządnie. Co do zawartości kości , Pan nie raz powtarzał w rozmowie,że to nie jest TYLKO mieso tylko mrożony barf! Dla szczeniat był to barfik(taka miał nawet nazwę na etykiecie), wtedy kości były drobniej mielone. Mieli też kostki z mięsem bez kości, więc nie oszukiwali sprzedając kości a mówiąc,że to mięso. Mieli i to i to. mam nadzieję,że jak go gdzieś następnym razem spotkam to odbiore swój zakup(zapomniałam o nim przez swoje gapiostwo) i będę mogła spróbować. Mój pies jest wrażliwy więc jak jemu nie zaszkodzi to bym chętnie to kupowała tylko te ilosci:shake::shake: Nie wiem jak np. Karusek to transportuje,ale to jest mięso, mrozone wystarczy ,że gdzies zbyt długo poleży"po drodze" poza lodówką czy chłodnia i zostanie ponownie zamrożone,żeby straciło świeżość. Nie wyobrażam sobie kupowanie przez internet, ze sklepów internetowych mam na myśli, CZEGOKOLWIEK mrożonego. Karusek ma transporter chłodnię???
-
Właśnie obejrzałam 3 filmik, WOW, na początku lekko się zgubiła,ale potem super!!!! ten skręt przed 12 ka na zadku niemalże:crazyeye::crazyeye::loveu: , BRAWO!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak sie wytarza w śniegu, to tak:eviltong::eviltong::diabloti: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ze względu na obecny charakter pracy zima w takiej formie jak piszesz nie jest moim sprzymierzeńcem:-(:shake: -
Np. tak [URL]http://www.kaladan.wyzly.pl/mioty/miot_r/rubid/duze/16.jpg[/URL] a nie tak [url]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/KIELCE%202008/grupa7/009.jpg[/url] bez tak gwałtownego wciecia nad palcami tylnej stopy. Sorry ale to nie pudel, niufek w szczeniakach miał tak samo, bardzo mnie to razi. A jeszcze ogon, ŻADEN z pozostałych seterów (ani angilk ani irland) nie mają takiego kształtu ogona a la golden tylko linia wyglada zupełnie inaczej. Porównaj obie fotki.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Chciałabym,żeby tylko w galerii, nielubię śniegu i zimy:angryy::angryy::angryy:, psiaki szaleją Deli lubi ryć w śniegu a Sikra i Vic tarzać sie w nim:evil_lol::evil_lol: -
Ale był zbudowany prawidłowo, jako handler świetnie wiesz,że pies ma prawo miec zły dzień. Ten który wygrał (gładki) nie ma kątów tyłu , linia dolna :shake::shake::shake:, mała główka i moim zdaniem pies jest gruby, może to mieśnie nie dotykałam go ale elegancji to u niego nie znalazłam niestety