Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Dzięki jeszcze raz za moje diabełki :multi::multi: A Monia paradna baletnica świetne:loveu::multi::evil_lol: [url]http://images43.fotosik.pl/31/f5388321291ea0b3.jpg[/url]
  2. GRATULACJE! Jakie ciemne śliczności:loveu::loveu::loveu:, dzielna mamusia i babacia też!:multi::multi: A co u mrówy?:roll::roll:
  3. Golden był 2/3 dosk, dostał srebro,ale 1 miejsce bym z 3 zamieniła, nie podobał mi się:cool1::roll: ten który wygrał.
  4. A moje szamały , aż miło, szkoda,że to takie drogawe jest:roll::p
  5. Dziękuję Asiu! No dziś może nie Olu ale jutro tak, bo ja dopiero wróciłam z mudikami, spróbuję coś wrzucić.
  6. Dziewczyny powoli(prezent był z Delikiem w Kielcach), ja padam z nóg, spałam 2 godziny, zaraz jadę po Vica i Sikrę, ranpo o 8 pobudka, od 9 do pracy, nie wiem czy dziś dam rade wstawić, to zależy jak fotosik będzie wspołpracował. Chciałam w nocy wstawić ,ale fotosik szalał i wieszał mi się na nim komputer, po 3 resecie dałam sobie spokój z fotkami. Delik ma Zwyc Młodz i BOB-a, na grupie nie zaszalał na BIS-ie juniorów też, choć nie dokońca:razz: Sędziaz każdej grupy wybierał do finału po 3 psy i ... Delik był w trójce wybranej z jego grupu czyli pierwszej, razem z ponem(Misia była 3 w otwartej) i collie krótkowłosym. A teraz spadam po mudiki, pa!
  7. Moja Mama bardzo lubiła bukiety z owoców tego krzewu. Asiu czy ta fotka grobów z tą jarzębiną to kwatera XII-6- 10,11, jakoś tak , napewno XII, tam mam Mamę a wydaje mi się,ze tylko tam jest jarzebionowe drzewo:roll::roll:?????
  8. Ula już do Ciebie jadę, musiałam chwilę odsapnąc , zostawic graty i trochu się przebrać:lol:
  9. Rety Ola:oops:, no normalnie mnie zaskoczyłaś:multi:, filmik mało,że bomba, genialne, strasznie mi się podoba:loveu::loveu:, masz u mnie piwo(bezalkoholowe;)) DZIĘKI!!!!
  10. Viris , Cheritka, Yoghurt, Diuna miło było, poznać. 2 miejsce w I grupie welsh corgi pembrok A mój Delik kolejne Zwyc Młodz, ale najbardziej mnie cieszy,ze Pan Szemraj wybrał go do finałowej trójki juniorów z pierwszej grupy:multi::multi::multi:, potem już odpadliśmy na grupie też,ale Delik ślicznie się pokazywał i mamy piękny puchar za BOB-a, tereny i hale super,żwietne stoiska psie, tylko to miejsce dla psów wyłożone kamienio-żwirem:shake::shake:, jedyny minus tej wystawy. Padam z nóg spałam 2 godziny, a jeszcze za chwilę jade odebrac od koleżanki moje pozostałe 2 psy.
  11. Zgadzam się, ale trymowanie to jedno a firanka i łapy drugie, skróciłabym stopę bo tak ma takie płaskie stopy, zwłaszcza tylne rażą, i ta firanka, nie potrzebnie zrobiona linia a la sznaucer, west ma mieć prosto,ale głowka łada i podziwiam za wyskubanie tak gładko takiego miękkiegoi włosa!
  12. Swietnie wygląda taki york z nie ciętą brodą:loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/93cf8a83.jpg[/url] Ślicznie wyszłyście na tej fotce, a Nufka jest przepiękna!, Jak stoi!:crazyeye::crazyeye::multi::loveu: Pędzipies Super!:multi:
  13. Ja też jadę rano ,ale dopiero zjechałam do domu więc chyba nie opłaca sie iśc spać. Jak tam Demi???
  14. Pewnie,ze chce tylko ja po 22 giej wyszłam zawiesc mudiki (Sikrę i Vica) do Uli i dopiero dotarłam do domu. Prezent jest[COLOR=Red] [B]S U P E R !!!!!! [/B][COLOR=Black]Wielkie dzięki, spodobała się wszystkim psom:diabloti::evil_lol:, dobrze ,ze są dwa to sie nie będą za bardzo chłopaki bili, moja piłka z Petstage`a była siuper dopuki nie zobaczył szarpaków, jak jutro wrócę,ale jeszcze dziś wstawię fotki.[/COLOR][/COLOR]
  15. Jakby mnie było stać to obu chłopaków, jak nie bardzo to tylko Delik, Sikry się nie opłaca, bo według FCI, pies bez pełnego 3 pokoleniowego rodowodu nie moze zostać interem:placz::placz:
  16. Piękne łapki:loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Ja będziecie mieć dane tej wystawy to może i ja się skuszę? W lutym mam dostać urlopik:razz::razz::cool3::cool3:
  18. Jeszcze nie otwierałam, zobaczę jak przyjedzie gość;-) Dziękuje raz jeszcze w imieniu Delika!:multi::multi::multi::loveu:
  19. Uff to dobrze ,że z Kodą już ok, jak zaczęłam czytać to się wystraszyłam, dobrze ,że wszystko się w porządku skończyło. Pozdrawiamy Dobranockowo!
  20. Mina Delika powiadasz, to rozumiem:eviltong::evil_lol::lol:. Tak na pewno kilka z nich zgłoszę do kalendarza, a czy będą to już głosowanie zadecyduje,ale to za rok. A ja już oba torty: psi i ludziowy zrobiłam, tylko do dekorować i voila!
  21. Co Cię Asiu w tej fotce tak rozśmieszyło:evil_lol::roll:, jak zobaczyłam Twój post myśllałąm,ze wkleiłaś jedno ze zdjęc latającego listkowego Delika:eviltong:
  22. Przeziębienie , przeziębieniem,ale już grypa a zwłaszcza jej powikłania mogą być groźne, może się zaszczepcie?:roll::roll:
  23. To ja poprosze o mudika nr 36 ten ring co aussiki, wchodzę przed nimi:lol::lol::p
  24. [quote name='Olusia']Piękne zdjęcia w jesiennej scenerii :loveu: Magda, mogę Ci pomóc przy obrabianiu zdjęć jeśli chcesz ;)[/quote] Będę pamiętać;);)
  25. W tej czapeczce wyglądaja jak pisklęta w gniazdku, urocze:loveu:
×
×
  • Create New...