-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/29/0710ad023748068a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/29/c2e08b9ef9035e7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/294/96a769d2f86bbbd9.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/403/7f94cf0f2a12d332.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/29/204bbe82960b6878.jpg[/IMG][/URL] -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Błotne butki, hihihihiihi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images40.fotosik.pl/28/55588c622b45da11.jpg[/url] -
Sama słodycz:loveu::loveu::loveu: http://img89.imageshack.us/img89/1195/obraz040po3.jpg
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']Weź pod uwagę, że w lutym była 1 wystawa i podobnie w marcu :cool3: I co lepsze, bywały wystawy takie, że w sobotę byłam w jednym miejscu (Kraków), a w niedzielę zupełnie na drugim końcu świata :evil_lol: (Brno w Czechach). Na szczęście to już koniec, jeszcze tylko Nufka jedzie z hodowczynią swoją (:loveu:) na jedną wystawę w szczeniaczkach i to już wszystko... UFF........[/quote] :o:eek::mdleje::mdleje::mdleje: Zapraszam w ramach relaksu do nas na fotki Delika i 3 miesięcznego buldozia francuskiego:hand: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/c5bb4b84ba8050b3.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/294/e67ba7b4b8da4f78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/29/9544fecd86ec054b.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/27fe0b7085653cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/29/4ad6b5287632ce42.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/403/a17632b252cd77f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/294/29cbe4521368aa23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/397/c1e4ba592c0388a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/29/6e2cff935acd14f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/af178c79a9bd1a1f.jpg[/IMG][/URL] -
Sliczności:loveu::loveu::loveu: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000028.JPG A co do suni to Klinika SGGW dysponuje narkozą wziewną.
-
Przepiękna fotka, cudny portrecik:loveu::loveu::loveu: [url]http://images39.fotosik.pl/29/492a51e1a4811260.jpg[/url] Aneta co to za park, super miejsce! Podziwiam tą kobitke zajmować się dwoma takimi niedźwiedziami i dzieckiem, szacunek!
-
A to łobuzica jedna , no:mad::mad::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Duuuzo fot, z kilku spacerków od marca do zeszłego weekendu, teraz się fotosikuje zabawa Delika z 3 misięcznym buldożkiem francuskim. Są frizbowe Vica, portreciki wszystkich 3, spacerek z Fortów i takie specjalne jesienne zabawy,ale to na deserek:eviltong::eviltong: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ło mamusiuuuu!!! to co 2 tygodnie wystawa, jużuuuuu, podziwiam, masz prawo być zmęczona,ale i zazdroszczę, zwłaszcza zagranicy!:lol: -
Przeurocza fotka!:loveu::loveu: [url]http://img119.imageshack.us/img119/1884/24pa5.jpg[/url] I jaka radość na twarzach rozstawiających kładke osób, przepiękne ,nowiutkie przeszkódki, gratulacje!!! Teraz będziecie wymiatać!
-
Bo Modest ma Asiu to coś, nie wiem co , no zakochałam się poprostu:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A ja mam płytke z fotkami, acha! I mój komp ją odczytała, acha!;):multi::multi::multi: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
WOW super wiesci, to jak da radę to na wszystkie te 3 się wybiorę, a co jak szaleć to szaleć:evil_lol::evil_lol::eviltong: Dobranoc! -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Poznajcie uroki focenia czarnych psów:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Pozazdrościć, ja kilka lat mieszkałam tuż przy lesie,ale musiałam się stamtad wynieść, tam nie było pracy:placz::placz:, tęsknię za tym terenem,(i kotów już nie ma i reszty psów i najukochańszej MAMY[`]:placz::placz::placz::placz:
-
A dałaś go na collakowe forum???
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak to Vic , słodką ma tu minkę:loveu::loveu: Jeszcze wyjdę z psami, looknę na dogo i idę spać, dobranoc! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
By Wendka-Wanda Krawczuk:multi::multi: :loveu::loveu: [IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/o13.jpg[/IMG] [IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/o15.jpg[/IMG] [IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/o16.jpg[/IMG] -
Wendka dzięki ile Sikurek, wow! Zdjęcia Koki, superowe to się jana ucieszy!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Łiii tam nie znają sie Astuszka śliczna:loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Goldenka ma 6 lat, pisze goldenka bo wszystkie te fotki to ta sama sunia. Z fortów jeszcze mam chyba kilka (3?:roll:) fotki,ale to jutro musze naładowac baterie w aparacie, resztę fot robioych przez Ulę mam na płycie,ale to jak zmienię jednostkę centralna mojego kompa, bo w tej zdechł czytnik cd-rom:diabloti::cool1::-( -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
AngelsDrem dzięki,jestem z tej fotki bardzo dumna. Ula tiaa;);), a Astka to brzydka niby jest:cool3::diabloti: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
WOW! Jaki skok. :loveu::lol: [url]http://images35.fotosik.pl/29/8eba9d3442b77cb0med.jpg[/url] Dołączam do pytania co to za czekoladowe , kudłate cudeńko?