Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Bulgotki cudowne:loveu::loveu::loveu::loveu:,ale i staffinka ze smoczkiem przeurocza:loveu::loveu: Niech sie maluchy zdrowo chowają i bulgotkowe i szarpejkowe!
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/55e8de7ab080a00d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/31/b48bc7d0c7e31df8.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dla Ciebie robiłam te fotki, dwa różne:cool3::cool1::diabloti: vlcaki ([COLOR=Silver]pod każdym względem[/COLOR])
  4. To i kilka moich [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/0c212b3b0f334b09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/8c4d450efe084ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/31/53ced2a7fbe24867.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/50194794ac598f28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/433171637b70d695.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/55e8de7ab080a00d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/31/b48bc7d0c7e31df8.jpg[/IMG][/URL] Przeskoczyło:diabloti:
  6. Wystawowe... Dla AngelsDream:-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/0c212b3b0f334b09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/8c4d450efe084ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/31/53ced2a7fbe24867.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/50194794ac598f28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/433171637b70d695.jpg[/IMG][/URL]
  7. Czy ten vlcak co dostał BOB-a to sunia??? Pudel świetny,żałowałam,ze nie cyknęłam fotki, śłiczny:loveu::loveu: A ten czarny mini to jak się nazywa wiesz może?
  8. Foty się wgrywają, a ja wracam do pracy...
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/31/54b5531c25b28c71.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dziękuję!:lol:
  11. To ja się zamykam i czekam na Delika. P.S nie cytować fot bo ja czekam na fotki:mad::mad:
  12. Może mi ktoś sprawdzić, kto sędziuje mudi, w jaki dzień pierwsza grupa, i ile 2 termin???
  13. U mnie w domu na wsi było nie możliwe dogrzać do wyższej niż 20 stopni(nie miałam poduszki elektrycznej) Victor rodził się w grudniu(śnieg po kolana, mróź), Sikra miała cesarkę i po cesarce wracałyśmy z nimi pociągiem, potem 2, 5 km na piechotę, z Viciem za pazuchą kurtki, w domu Sikra tylko go karmiła, nie chciała z nim być, więc dogrzewałam butelkami z gorąca wodą i nakrywałam kocykiem, ale namiętnie z niego wyłaził. W wieku 6-7 tygodni zaczął wychodzić z Sikrą na pole, biegał za nia zapadajac sie w śnieg po pas, w domu wycierałam i suszyłam, NIGDY nie był przeziębiony a za miesiac kończy 6 lat.
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/434ba5ea5ecd4148.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/31/c306505e0bf50d3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/31/1ffbe3b152a8221c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/401/0a5196f5b20fcf8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/401/cabbecd6657aa667.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ja mam jakieś wilczaki tzn jednego z Polskiego Dworu i sunię nie pamiętam(pośrednia/młodzieży) import Słowacja(?), ale to później bo mam też na karcie inne(na swój blog i lecę po kolei), Viris ale mudika i aussiki masz, prawda?
  16. To ja wiem, ze on taki mia.l być, oba są świetne!
  17. Tża się było ujawnić;) bo tak czarnym ubraniem i sobą w ogóle zasłoniłam psa, ale dzięki:multi:
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/400/e1bf0b40a494e79c.jpg[/IMG][/URL] Delik z prezentem od Ani [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/31/2ded176e6d5f46fb.jpg[/IMG][/URL] Kali z prezentem Delika;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/31/54b5531c25b28c71.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/406/653eab1af7b5c587.jpg[/IMG][/URL] Urodzinkowe fotki są autorstwa mojego i Ani Na załączonym obrazku znajdź psa:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/401/8e0508b788f354f8.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/9af13073f9d43d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/295/9c8ae47b20f3b6f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/31/d04cb39b6c70337a.jpg[/IMG][/URL] Kali [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/fd7a7f32b894af87.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/401/3d184eb9c179fee4.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/400/0234322f60a4745b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/31/4d3fa013feaed232.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/296/1cab169ea565b56f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/406/fb33fbaa5da703f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/31/b04453953cb5d51b.jpg[/IMG][/URL]
  21. Jesli już to w sporcie:cool3:, mam nadzieję:eviltong::eviltong:
  22. Gdzie????? Ja tam widzę tylko krótką wzmiankę w aktualnościach?:roll:
  23. Całe szczęście,że wszystko zakończyło sie szczęśliwie!:multi::multi: Mrówa czekamy na dalsze wieści, BRAWO!:multi:
  24. Super seria, ale to najlepsze:multi::loveu::evil_lol: A paszcza Nafuli, buhahahahahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. No jeszcze jak sie Betty tłumaczy to wszystko jasne, przyznaj się byłaś na randce, przystojny???:cool3::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...