Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Dzięki:multi:, polecam się na przyszły rok, jak będę wysyłać fotki do kalendarza mudikowego
  2. Oj nie dobrze zdrówka życzę:calus::glaszcze::glaszcze:, a ja tez bym ch etnie tak poleżała w weekend,ale pracuję w sobote a w niedzielę jedziemy z Delikiem do Kilec sie wysyawiać, Pa!:multi:
  3. Teraz to wiem, może nie wszyscy wiedzą,ale warto zapamiętać,że jeśli na torze jest kombinacja i pies poleci dołem drugą hopke to powtarzamy OBIE, powtórzenie tylko tej na której jest odmowa to DIS
  4. Też fajnie , powodzenia!:lol::multi:
  5. Za mało bieli, patrz post wyżej
  6. Z tego co pamiętam to właściciele wspominali,że to przez brak bieli na jednej z łap. Berny mają ściśle we wzorcu określone rozmieszczenie bieli i podpalań. O tak powinien wygladać bern [url=http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.psy.pl/images/artykuly/bernenczykd.jpg&imgrefurl=http://www.psy.pl/%3FO%3D4944&h=666&w=798&sz=158&tbnid=aZCKIYb23SMJ::&tbnh=119&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dberne%25C5%2584czyk&hl=pl&usg=__R1JCkOYscmG5eOwquQUVjRU-AL4=&sa=X&oi=image_result&resnum=3&ct=image&cd=1]Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.psy.pl/images/artykuly/bernenczykd.jpg[/url]
  7. Nie , nie jestem, ale dla hodowli lepiej ,zeby się trochu suczek rodziło. A nie jak u mudików na jedyne do tej pory 3 mioty sami faceci 8 sztuk(5+1+2):shake::roll:
  8. Ale umaszczony nie wzorcowo;), jak masz berna to powinnaś wiedzieć:eviltong:
  9. Fajnie się z nim, biega,ale po filmiku widzę,ze jeszcze nie skupia się na hopkach(strefówki to co innego) tylko czasem dobiega do mnie, ale cudnie reaguje(zaczyna znaczy się) na komendy kierunkowe!:multi::multi::multi:
  10. Kot obłędny:loveu::loveu::loveu: i ten [URL]http://images48.fotosik.pl/30/e2082c04cbf820d8.jpg[/URL] i rudzielec też:loveu: Dobranoc!
  11. ewaf, miocik borderków, napisz coś więcej, proszę. To i my życzymy kolorowych Snów!
  12. Słodziusieeee:loveu::loveu::loveu:, jest u mnie w ulubieńczości druga po Modeście:loveu:
  13. Może jest zajęta:roll:
  14. Mała zapyla, aż kurz leci, a Cer lezy z boku i myśli. Biegaj mała, biegaj, duzo nauki przed tobą:lol: Cudny macie ten niebieski tunel:loveu:
  15. [B]Apcik[/B] To stały klient. W miarę regularnie przychodzi na trymowanie,czesanie kapiel i podcięcie łap:lol:
  16. Fajny sposób, może spróbuję:razz:, choć jak mam dysk, to Vic nic poza ni nie widzi:evil_lol::evil_lol::lol:
  17. Dzięki, ale nie to nie jest przed wystawą, on nie jest wystawowy:-(:p
  18. to czekamy:cool3::cool3::cool3: [COLOR=Silver]u nas filmiki[/COLOR]:razz:
  19. Tofka pomaga w porządkach:evil_lol:. A jak zarosła:-o
  20. [quote name='aleb']My również będziemy, ale w niedzielę :)[/quote] :roll::roll:Wystawa jest TYLKO w niedzielę.
  21. Ależ ona piękna, nie moge sie doczekać ,aż ja na żywo zobacze:loveu::loveu::loveu:
  22. Gratulacje!:loveu::multi::multi: BTW Coś ostatnio dużo chłopaków się rodzi:roll::roll:
  23. Magda DZIĘKIIII!!!:sweetCyb::sweetCyb::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  24. Dzięki:multi::multi:, tak to jest Chelsea, a ja kilka godzin już szukam i nie mogłam znaleśc tego posta, kurde chciałam dzis cyknąc fotke welsha, a zapomniałam,ze bateria nie naładowana:diabloti:
  25. To jak się aparat od obrazi to chociaż cyknij fotke tych słodkości, chociaż wirtualnie sie podziel, nie bądź sknera:mad::mad::eviltong::cool1:
×
×
  • Create New...