Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Jak cocerom angielskim, tak?
  2. Ależ Vic też sie śmieje tylko Delik to robi jeszcze po szczeniacku, ale świetnie powiedziane:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: No np. ustawienia łap czy noszenia ogona futro nie zamaskuje niestety, no i dobry sędzia maca psa.Delika macali dokładnie w Kielcach więc , chyba nie jest tak źle:cool3::cool3: Słoneczko śpi pod krzesełkiem,jak wstanie(na nocne sioo, to przekażę).
  3. To mój irland, by z frędzelkami głupio wyglądał,on ma solidną łepetynke.A dziecko zrobione super, jedno pytanie nie dało rady tego nożykiem trymerskim wyskubać,? nie było by łatwiej? Czyli do Niemiec, Austri ucho tylko skubane lub naturalne czyli niechlujne(ble nie lubię całkiem zarośniętych:eviltong:)?
  4. Przepiękne, nastrojowe fotki:loveu::loveu:
  5. [quote name='Kinga&Wenka']My dojeżdżamy jeszcze dalej na treningi agility bo 55 km. ;)[/quote] Kinga to gdzie Ty mieszkasz??:-o:-o
  6. Jak idzie zakraplanie uszu???
  7. On ma tak,a może miał zmęczone oczy,mi nie przeszkadza;):eviltong:
  8. Moim zdaniem portret jest przepiękny, co wyszło w nim (oku) dziwnie) ?
  9. Jeszcze kilka fotek z Kielc z ringu głównego by Musiałek, dziękuję Iwonko jeszcze raz:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/404/e440beb9497f16d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/409/2fb6ab15579c6093.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/33/e6e24f6b92f95ccd.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Russellka']śliczny :loveu:[/quote] Kto?:cool3::cool3:
  11. Do Wendki , BBH, Pauli Gumińskiej, FikuKiku dołączy jeszcze JIM:cool3:
  12. [B]Loriseum [/B]w końcu twoje dzicko było jednym z 3 pastuszków wybranych do fianłu BIS Junior i potem było na pudle na grupie nic dziwnego,że sie załapało na fotki. [B]Cheritka[/B], pewnie wstawiaj pudliszki, gratuluję i mio było poznać. BTW Nie zajażyłam wcześniej,ze Ty te jesteś z Warszawy!:roll::oops:
  13. A mamy mamy juz dawno , tylko od jakiegoś czasu jest aktualizowana przez Ulę:loveu:. Witamy szanownego gościa i żałujemy,ze nas w Łącku nie będzie, a tam tylu super fotografów bedzie, no nic w przyszłym roku sie gdzieś pewnie zobaczymy, Delik debiutuje w przyszłym roku, strach się bać, chociaż fajnie zqaczyna biegać. Pozdrawiamy i zapraszamy częściej.:lol::multi:
  14. Ostatnio był u mnie przed wakacjami. Nie maiła takiego włosa i bardzo się rozbudował:loveu:, klatę ma chłopak,ze ho ho ho:cool3::cool3: Co do uszu Small, można skubać : całe, do połowy lub golić , ja wybrałam wersję 3 cią pisałm wcześniej czemu. Stosuję ją tez u starszych psów bo to bardzo odmładza. Co do klatki i szyji , mial zgolonu srodek a przejścia(całe łopatki) robione degażówką, pod koniec nie czułam rąk, ale było warto wyszedł prześlicznie, jak ja lubię jak pies taki elegancki potem jest:loveu::loveu:
  15. A niby za co? każdy moze je sobie zrobic:eviltong: , jak umie:diabloti:, umiesz?:razz: Bo ja wszystkie mam podarowane, nie pamietam już jak się to robi. Ale kyść:-o:evil_lol::evil_lol:, miała wyżerke:lol:
  16. On ma ścięty włos do mostka,ale strasznie ten mostek miał wystajacy, umęczyłam się ,żeby jego okolice zrobić degażówką, bo te wklęśnięcia po bokach mostka miał głębokie, co do uszu, wcześniej mu skubałam,ale teraz tak zarósł+ dredy+mało czasu,że ściełam,ale nie ruszałam tego kawałka od wewnątrz który sie wywija(to Ty mi o tym pisałaś wcześniej?)A szyję ma długą tylko ciągle się garbił i niechciał do końca unieśc głowy, trzeba było zobaczyć jak odpięty ze smyczy biegał(powinnam raczej napisać fruwał) po całym salonie strasznie temperamentny pies z niego(chyba z zagranicy bo ma tatuaż numeryczny z cyfrą pomiędzy literami na zasadzie xxxx2xx
  17. Dziękujemy! Jedziecie towarzysko oglądać Mistrzostwa?
  18. Nie sądzę,żeby lisy które są przeganiane i oszczekiwane z kotła do kotła przez kolejne to psy nie były przerażone,a zdarza się,że lis zostaje zagryziony, więc przychylam się do zdania marcinaB,że to kolejne rozdmuchiwanie sytuacji dla sensacji.
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/32/a1f01bed4d6efcc7.jpg[/IMG][/URL] Lewa łopatka jeszcze nie zrobiona;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/404/6bb1d3df6954a996.jpg[/IMG][/URL] Po strzyżeniu, myciu i suszeniu voila! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/32/f0ced0ad9ec6d4f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/404/dd648e3d4d1af4f2.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/32/a1f01bed4d6efcc7.jpg[/IMG][/URL] Lewa łopatka jeszcze nie zrobiona;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/404/6bb1d3df6954a996.jpg[/IMG][/URL] Po strzyżeniu, myciu i suszeniu voila! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/32/f0ced0ad9ec6d4f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/404/dd648e3d4d1af4f2.jpg[/IMG][/URL]
  21. GRATULACJE Pani Magister!:multi::multi: Oj Tak wymiziam Modesta i resztę:loveu::loveu::loveu:
  22. Raczej utrudnić:evil_lol::evil_lol::evil_lol: trudno psa myć w małrej(docelowo) miseczce:evil_lol::evil_lol: Prittstick dzięki za rady, spróbuję:lol:
  23. Super fotki! Wy macie piłeczki sznurkowe dog chow, a my dyski dog chow:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobranoc!
  24. Viris jesteś WIEEEEELKAAA!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: Dziękuję! Przekleiłam do mojego bloga , na węgierskie forum dam jutro.
  25. Dziękuję Viris:loveu::loveu::loveu: [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/KIELCE%202008/ring%20honorowy/BIS%20Junior/005.jpg[/img] [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/KIELCE%202008/ring%20honorowy/BIS%20Junior/006.jpg[/img] Trzy najlepsze psy z juniorów I grupy!:multi::multi::multi: [img]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/KIELCE%202008/ring%20honorowy/BIS%20Junior/009.jpg[/img]
×
×
  • Create New...