Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Nawet nie dawno wstawiałam ich zdjęcia z Kielc:razz:
  2. [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070785.jpg"][U]Grami miał coś powiedzieć, tylko niedobra Pani TAAAK:crazyeye::diabloti:spojrzała i biedny piesek musiał ugryźc się w język, coby nic nie powiedzieć[/U]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/URL] [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070785.jpg"],http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070785.jpg[/URL] A po co Ci takie wysokie hopki, wystarczyłyby takie jakie skacze,a ta fotka z dużą piłką świetna wygląda jakby na nią skakał, hahahhahaha
  3. Obłędna!!!!Liczyłam na fotki wchodząc tu, a tu aż takie cudowności!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i34.tinypic.com/1fz8m1.jpg[/url]
  4. Świetne! Hahahaha Mój Delik też kocha bawić się liśćmi;-) [url]http://89.149.208.30/dev280/0/534/864/0534864539.jpg[/url]
  5. No bi kolory są cudnee, takiego albo czarno białego bym mogła ewentualnie mieć:cool3::cool3:, choć ostatnio się zakochałam w kerry. Stan na dziś ulubionych ras to poza mudikami: kerry, nova scotia, schipperke, podobają mi sie też kelpiki,ale niestety krótki włos odpada:evil_lol::eviltong:
  6. Europy Środkowo Wschodniej mówisz? A będziesz coś miec o Węgrzech???:razz::razz:
  7. Mudik

    Galeria Daisy

    Ze też ja tu wcześniej nie weszłam!!! Kurde! TO JEST zajefajneeeeeeee!!!!:multi::multi::multi:. padłam i długo się nie podniosę:loveu::loveu: [url]http://img215.imageshack.us/img215/8622/61244592ht6.jpg[/url] A Emma jest krótkowłosa, tak? Ską ja masz? Wiem,że pisałaś,ale za dużo tych stron,zeby teraz szukać. pozdrawiam i na pewno będe zaglądać i dopominać sie fotek!
  8. Fotki, fotki Hurrra!:multi::multi::multi:
  9. tak mnie tknęło, myślę sobie fajny avek zobaczymy co to za psiak, wchodze i co widzę agilitowiec:multi::multi:, mam jedno ale spore ALE a propos filmiku. Carmen nie umie jeszcze slalomu, więc nie łącz go z hopką na razie. Najpier naucz porządnie slalomu, potem wejść z róznych kątów a na końcu dodaj hopke i ustaw ją tak by nie biegała po betonie. Pozdrawiamy Agilitowe mudiki 3 ! Wiedziałam,że coś jeszcze jest w slalomie nie tak, różnie ją wprowadzasz.A pies ma ZAWSZE wchodzic swoim lewym barkiem , więc jak biegniesz na lewą rękę, to pies wchodzi z prawej strony slalomu(jest między slalomem a Tobą), a jak na prawą to też z prawej strony slalomu(tylko tym razem slalom jest miedzy Tobą a psem.
  10. Nie wiedziałam,ze ty taka humanisyka:-o To co Ty studiujesz za kierunek??
  11. Poproś kogoś na wątku wystawy Kielce o imię tego psa, ja nie odebrałam katalogu(teraz żałuję), myślicieże jak bym zadzwoniła to mi wyślą, do dziś mam kupon na niego to by był dowód,że nie odebrałam go, a należy mi sie tylko się zgapiłam. Fotkę mam tylko taką,ale ktoś jeszcze wstawiał jego zdjecie też tylko głowy, resztę psa miał normalna czarno białą, to zdjęcie zrobiłam dla tego uroczego split faca:loveu: A mi np. merle nie u każdego łowcarka się podoba np u collie długowłosego nie bardzo rzadkie są takie które są w tej maści ładne, już wolę smoothy tam kolory są głębsze, nie rozmyte długim włosem.
  12. Piękny portret:loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000044.JPG[/url] Hihihihihi,świetne:-D [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000059.JPG[/url] Psi nochal w sosie własnym, mniamm musi być pyyyszne,świeże mięsko, jak by tu tak... [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000063.JPG[/url] Jak smakuje aparat? [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000067.JPG[/url] w dwu kokardkach podwójnie ładnie:loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000073.JPG[/url] Chodowczyni mojego Delika mi podała pewien sposób , może warto spróbować. ona ma w domu 10 psów w tym kilka suk,jak suka zaczyna pachniec do każdego papu dodaje łyżkę/łyżeczkę(?) octu winnego, to podobno sprawia ,że sunia mnie zdecydowanie pachnie, na tyle mniej,że psy które sa cały dzień ze sobą w domu(wszystko suką pachnie) nie wariują. Buhahahahaha, choć pewnie temu panu nie było do śmuechu:roll::evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/180791/00000042.JPG[/url] Te foty to z pól mokotowskich czy forty, bo byłam wtedy9ok 2 tyg temu ) na fortach i jakoś tych miekjsc nie kojarzę tylko takie góóóóry różne, a może nie wiedziałam dokąd się skierować i masy ludu były bo ładna pogoda była:diabloti::roll::eviltong: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/180791/00000049.JPG[/url] A nie myślałaś nad fizjologicznym,zawsze się jej moze przydac, a solidn,leciutki bardzoo wygodny, skórzany się brzydko układa i dotyka kufy, to nie jest miłe dla psa, no i od wody,śniegu sie odkształca, jakbym miała wybrać wolałabym plastik, niż skórę.
  13. Będą dziś fotki z finałów??? :modla::modla::modla::modla:
  14. Wspamiałe, będę tu wchodzić jak mnie chandra weźmie z powodu braku słońca, to lepsze niz solarium, to cudne:loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/408/3b974ff3c5694443.jpg[/url] A seria z kapeluszem powala(dałaś ją wiedzac,że moje psy mnie skutecznie podniosą:eviltong::evil_lol:) Genialne!
  15. Ależ jaka ona trikolorka?:-o:roll:, Tajga jest śniada z białymi irlandzkimi znaczeniami a Tajga wilczasta podpalana,żeby była tri musiałaby miec takie białe znaczenia jak Tajga.
  16. Aaaaa, Aj seee a myslałam,że taaaki groźny:evil_lol:
  17. Wodne fotki przecudne, a czemu pinczerrek w namordniku?
  18. Fakt rudo białe są ładne,ale ja uwielbiam Ariesa może to też sentyment:p:lol:
  19. Dzięki ostrzeżeniu weszłąd dopiero po obiadku:diabloti:, czy ja Ci kiedyś pisałam,że jesteś nienormalna Bett?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::eviltong: A co do oglądalności to masz rację, ja tez to zauważyłam. JAk nie ma zdjęc to sie domagają , jak wstawię to czekam i czekam ,aż ktos zajrzy:evil_lol::evil_lol:
  20. Się nie znasz:eviltong::eviltong:;):diabloti:, Aries jest piekny, rzadko bywają o tak wyraźnej czerni soczystym podpalaniu:loveu::loveu:
  21. Ok, chciałaś komentarz, więc proszę. Po pierwsze bardzo mi się podobaja wasze voulty od brzucha(też bym tak chciała tylko ja mam trudniej bo większe psy plus Vic ma obawy przed takim dotykaniem mnie łapami, a Deli jeszcze za ciężka doopke:evil_lol:), po drugie fajnie,ze puszcza szybko w miare jak widzi drugi dysk, po trzecie do flipów staraj sie wyraźniej jej rzucać, bo czasem to jest branie z ręki, rzucaj nad nią i troche w te stronę w która chcesz by skręciła, ja robię w prawo bo mam zdecydowanie prawo skrętne psy. Zobacz to na moim filmiku(poszukaj na youtubie Victor frisbee, tam na jednym fajnie to widać, ale ogólnie bardzo fajnie, na razie na 4+, bo stać Was na więcej, pozdrawiam:lol:
  22. Tak to foksik, zaraz lecę zobaczyć:razz::p
  23. Mi się podaoba projekt Nani na westa, ale główke bym oryginalną zostawiła, tylko troche podkróciła wszystko, czyli talkie coś jak jest teraz, fajnie wyszła naprawdę tylko bym maleńki krawat zostawiła, ale jest git naprawdę:multi::multi::loveu:
  24. Vlcaki , które wstawiałam to był pies z Polskiego Dworu, ato jaśniejsze o to [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/8c4d450efe084ed9.jpg[/IMG][/URL] to z młodzieży czy pośredniej, jakoś na początku wchodziło i na pewno import, więc nie ten pies którego podano .
×
×
  • Create New...