Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/298/ce3473176ae855ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/34/8909d4f6dc383fb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/406/53714f9eb10b4f77.jpg[/IMG][/URL] KONIEC
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/297/4005da688c17f961.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/406/3f04ac2abecda7f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/34/e0034e7c63200497.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/217c8125dc30e8c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/406/855e1e5d898562e2.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/298/ab60e5c314ab637d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/33/623adb5bf38a2a77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/33/d130ce929adbc988.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/411/2a5639d8ba04d1ce.jpg[/IMG][/URL] :loveu:;):lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/b02061b18622ea46.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/33/b1a968080348dd11.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/33/6b3f4c3b1dc2fef9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/406/cb0412fbacc61d38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/34/4bb49af2c3428980.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/411/64b72744378933bf.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/0eb6f4eb370b0af9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/297/3c6cd33d28b4d6c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/298/b8399b6f10bf6270.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/406/be30d12cb81a554b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/33/13da3d91c589fdac.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/406/1a714e9d9603e831.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/405/b8650b06eb620c9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/fdac083e0c2df272.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/33/f6ec0b1a1c943d5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/e4879abdceb9b16c.jpg[/IMG][/URL]
  7. Domowe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/60fd19d5a92f3caf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/405/999ea57cfb40f99e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/411/9c42a6d89b028f50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/33/148065fd48cc9fdc.jpg[/IMG][/URL] szczeniaczek yorka(sunia ma teraz dziwne propoporcje i zdjęcie tak na szybko zrobione, wierciła sie już okropnie, jak to pupis szybko się znudziło stanie, hihihi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/411/0d689b9449fb9af1.jpg[/IMG][/URL]
  8. Super!!!!! Słodkościowe:loveu::loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_IMG005-1.jpg[/url] Ależ Frania ma przepiękną głowę:-o:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Jeszcze 3 sie załadują i zaczynam wstawianie, najpierw będzie kilka domowych;)
  10. Zapomniałaś? Poogląda fotki z lata i zafunduj Sobie solarium choć 2 minutki;);) A gałkę bosmańską mam w planach także:evil_lol::evil_lol:
  11. Sylwia wysłać Ci???:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: Ja tam go nie chcę:diabloti::diabloti:
  12. GRATULACJEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: WOOOOW!! BRAWO!!:multi::multi::multi:
  13. Mudik

    Galeria Daisy

    Jak wram moje fotki to obejrzę filmiki( boję się ,ze mi komp (tfu, tfu) wywinie numer i znów sie zawiesi na tubie, a wtedy wgrywanie łod nowa:diabloti:) Gratulacje!!!:multi::multi: [SIZE=1][COLOR=Silver]My pierwsze kilka zawodów mieliśmy same DIS[/COLOR][/SIZE]:eviltong::eviltong:
  14. Gonia jamniory to nie moja"działka" nie wiedziałam,że to Ty, ale w sumie można się było spodziewać, Słodki urwis to przepiękne jamniory, a handling super, jeszcze raz pogratuluję, pies sie doskonale prezentował!:loveu::loveu:
  15. Jak debiut w Łącku???? Zdjęcia się fotosikują;)
  16. Dziś byliśmy w lesie, robiliśmy fotki, chce ktoś??:cool3::cool3:
  17. Dziękuję za gościnę i mizianka słodkośći baskowych:loveu::loveu::loveu:, czekam na fotki;);)
  18. Veris świetna relacja! Dzięki!:multi::multi:. Co do tego,że BOG to zawsze super psy to się niestety niezgodzę, moze się nartażę,ale ten fox:shake::shake::shake::shake:, szorstki był o wieeeeeele lepszy, jamnik z BOG I przepiękny i świetnie prezentowany, tak samo jak basset hound (zasłużyły na swoje lokaty), jeszcze jedno mi nie widzi się , zrobienie tylnych stóp gordona który był na pudle w swojej grupie:roll:. Ale tak to piękne psy wygrały:loveu::loveu::loveu: Greyhound przepiękny, szkoda,że nie mogłam zostać i oglądać go w ruchu:placz:
  19. Ja widzę bezmuszlowego ślimaka w zielonym sweterku:evil_lol::evil_lol: Ciekawe kto zgadnie:evil_lol::evil_lol::roll::eviltong:
  20. To Baaj też się tak kładzie na żabkę???:-o:-o
  21. Jak to pieczonea:crazyeye::crazyeye:, myślałam,że to z zoologa:roll::-o
  22. Gratulacje Akcji!:multi::multi::multi: i super,że Vegunia nie robi problemów przy leczeniu:razz::lol:
  23. Takie super zdjęcie na forum mudikowym znalazłam:loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://gallery.site.hu/d/6890260-2/bekamudi.jpg[/img]
  24. Cześc Klaudia ano wyrósł:p:p, a jak śmiga(śmiem twierdzić,że lepiej od tatusia bedzie biegać:razz::eviltong:), M&T dzięki, piękny nowy baneros masz:loveu::loveu: Russelka ja tez jestem dziwna, bo lubię takie naturalne rasy:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...