Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Kiedyś na wizycie u weta zobaczyłam fakturę, na której była pozycja za tabletki na odrobaczenie. Wychodzi jakieś 1000 % marży. Odrobaczyłam przez ostatnie 17 lat swoje psy tylko raz i to tylko po wzięciu suni ze schronu, która miała lamblie, ale wcześniej zrobiłam badanie kału 3 psom i 4 osobom. Nie odrobaczyłabym psa z marszu, bo tak zaleca wet. Najpierw badanie kału i o ile coś jest to celujemy leczenie, a nie podajemy truciznę, bo taki schemat.
  2. Dziękuję za Wiktusiowe wpłaty : ) 14.07.22 – 50,00 – Alaskan Malamutte - lipiec - listopad 20.07.22 – 100,00 - hamam – jednorazowo 25.07.22 – 30,00 – Onaa – lipiec, sierpień, wrzesień 26.07.22 – 10,00 – mdk8 - lipiec
  3. Dziękuję za wpłaty dla naszego szczęściarza : ) 12.07.22 – 20,00 – Dulska – lipiec 12.07.22 – 20,00 – gabim – lipiec 14.07.22 – 20,00 – Agnieszka znajoma elik – lipiec 26.07.22 – 20,00 – jankamałpa – lipiec, sierpień
  4. Kudłaczek nie jest agresywny, jego roznosi energia i jest zdecydowanie nieokrzesany. Taki jak zabawka na sprężynce. Skacze, wariuje, biega. Żywioł.
  5. Marta, proszę zrób od nowa "tabelkę" kto gdzie.
  6. Czyli zamiast kudłaczka dwie sunie. Jedna do p. Kasi, druga do Jagny ?
  7. No nic. Dam radę. Pręgus najważniejszy. Resztę upcham po kątach
  8. Tiaa, powtórzę się. Może mnie adoptujecie. Badania zrobicie ? Ekhmm.
  9. W tych gabarytach to się sporo zmieści. Tylko gdzie ?
  10. Do pani Kasi muszę dojechać, bo ma bardzo chorego pieska na kilkugodzinnych kroplówkach, więc muszę odbić na Krosno.
×
×
  • Create New...