-
Posts
19186 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Kiedyś na wizycie u weta zobaczyłam fakturę, na której była pozycja za tabletki na odrobaczenie. Wychodzi jakieś 1000 % marży. Odrobaczyłam przez ostatnie 17 lat swoje psy tylko raz i to tylko po wzięciu suni ze schronu, która miała lamblie, ale wcześniej zrobiłam badanie kału 3 psom i 4 osobom. Nie odrobaczyłabym psa z marszu, bo tak zaleca wet. Najpierw badanie kału i o ile coś jest to celujemy leczenie, a nie podajemy truciznę, bo taki schemat.
-
Kudłaczek nie jest agresywny, jego roznosi energia i jest zdecydowanie nieokrzesany. Taki jak zabawka na sprężynce. Skacze, wariuje, biega. Żywioł.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
Marta, proszę zrób od nowa "tabelkę" kto gdzie.
-
Czyli zamiast kudłaczka dwie sunie. Jedna do p. Kasi, druga do Jagny ?
-
No nic. Dam radę. Pręgus najważniejszy. Resztę upcham po kątach
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tiaa, powtórzę się. Może mnie adoptujecie. Badania zrobicie ? Ekhmm. -
W tych gabarytach to się sporo zmieści. Tylko gdzie ?
-
Do pani Kasi muszę dojechać, bo ma bardzo chorego pieska na kilkugodzinnych kroplówkach, więc muszę odbić na Krosno.